Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Hakake end võrdlema endaga mitte teistega ehk 5 VIISI, kuidas kasvatada armastust, hoolivust ja austust iseenda vastu

Hakake end võrdlema endaga mitte teistega ehk 5 VIISI, kuidas kasvatada armastust, hoolivust ja austust iseenda vastu

OHMYGOSSIP – Kuidas ennast armastada? Mida teha, et oleks austus iseenese vastu? Kuidas endast hoolida? Kõige tähtsam ja oluliseim suhe on meil elus iseendaga. Oma elus peame me mängima peaorolli. Alati ei ole teekond iseenda armastamiseni lihtne, kuid need Hedvig Everti raamatust “Õnnekunstnik” pärinevad nipid aitavad teil endaga paremat suhet luua.

1. Võtke paber ja pliiats. Hinnake viit Teile tähtsaimat suhet selliselt, et märgite plussi nende juurde, kus Te tunnete end väärtustatuna, õnnelikuna ja tõeliselt märgatuna ning miinuse sinna, kus Te tunnete end piiratuna, ahistatuna, ebamugavalt. Seejärel vähendage aja panustamist miinusmärgiga suhetesse, neist lõpuks päriselt loobudes.

2. Leidke iga päev vähemalt pool tundi aega ainult enese jaoks, tehes midagi tõeliselt nauditavat selliselt, et sinna ei ole kaasatud ühtegi teist inimest: valmistage endale aroomivann (väga hea enesetunde saate näiteks E&S´i lavendli-soolaga), minge ujuma-ratsutama-metsa, lugege tund aega oma lemmikraamatut, unustades kõik kohustused, sättige end pikalt ja minge siis välja jalutama, tehke endale oma lemmikmuusika playlist, lülitage telefon keset päeva välja ja minge rattaga sõitma.

Ühesõnaga, tehke asju, mida te ise enim naudite selliselt, et korraldate need endale ise, ei kaasa teisi inimesi. Ja tehke niimoodi iga päev.

3. Õppige ja harjutage “EI” ja “JAH” väljaütlemist lähtuvalt Teie enda soovidest ning vältige teiste inimeste soovide etteaimamist, nende eest mõtlemast ja nende tunnetega ette arvestamist. Kui tunnete, et teile midagi meeldib või soovite osaleda, öelge “JAH”, kui ei, siis öelgegi “EI”, ilma end välja vabandamata või pikalt põhjendamata.

4. Püüdke vähehaaval loobuda vajadusest olla ülitubli ja teistele meele järele. Kui te olete perfektsionist ja armastate kõike viimistleda, siis harjutage asjade pooleli ja segamini jätmist nii, et teete selle asemel midagi muud ja õpite seda nautima, ilma end süüdistamata või end tegevuse poolelijätmise eest oma peas nuhtlema.

Kui olete seda tüüpi, et teil on just raske asju lõpule viia, siis loobuge meelelahutusest seni, kuni teete asja lõpuni-esitate ära-annate üle ja teadvustage eneses see tunne, kui saite tehtu valmis enne tähtaega, õigeks ajaks või saite positiivse tagasiside osaliseks.

5. Hakake end võrdlema endaga mitte teistega. Kas te olete täna armastavam, hellem, mõistvam, kui olite aasta tagasi? Kas mõistate oma sõnade, tegude, suhtumise tagajärgi endale ja teistele täna selgemalt kui aasta tagasi?

Kas teete iga päev midagi väikest, mis näitab, et oskate ennast hoida – leiate aega korralikuks lõunaks, sööte tervislikku toitu, kannate õiget rõivanumbrit ja teile sobivat stiili, kas väljendate nii oma sõnas kui ka mõttes tänulikkust selle kõige eest, mis Teie elus täna võrreldes eilsega paremini on?

Kui hakkate tegelema teiste inimeste asemel endaga, võite märgata peatselt kolme olulist muutust: teie enesetunne hakkab tõusma, teie tervis muutub paremaks ja teie suhete kvaliteet muutub rahuldustpakkuvamaks.

See kõik tekib hetkest, mil te otsustate, et Teie ise olete oma elu peaosas, võimeline selle kõiki aspekte soovi korral muutma ning õpite nautima oma elu ilusaks loomise vastutust, millega kaasnevad suurenenud vabaduse-, õnne- ja rahutunne.

Muutke oma elu ning armastage ja hoidke kõigepealt iseend, et oskaksite siis sama pakkuda oma kallitele!


Tags assigned to this article:
eneseabikuidas ennast armastadaReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory