Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

9 TEGEVUST paarisuhtes, mis on petmisest veel hullemad

9 TEGEVUST paarisuhtes, mis on petmisest veel hullemad

OHMYGOSSIP — Nii mõnigi meist on ilmselt seda meelt, et petmine on äärmiselt alatu ning üks kiiremaid teguviise suhte lõhkumiseks. Suhtes võib olla tegelikkuses ka teisi tegureid, mis viivad igaveseks teie teed lahku.

Alljärgnevalt populaarsemad tegurid suhte lõhkumiseks:

1. Kaaslasele valetamine ja varjamine
Kuigi käitud sedasi arvates, et kaitsed kaaslast, võib ka väikeste asjade varjamine osutuda suureks probleemiks, mis viivad suhte hukule. Võiksid rääkida kallimale kõigest, sest kindlasti leiate kahekesi lahenduse.

2. Tunnete ja tähelepanu vähesus
Tunnete ja emotsioonide väljendamine tähendab kaaslasele lähedust. Kui üks pool on ükskõikne, võib teine järeldada, et ta ei hooli ning suhe kulgebki oma radapidi tupikusse, kus lõpus ei ole võimalik enam midagi parandada.

3. Suhtluse puudumine
Jah, see võib olla rängem, kui petmine. Küsimus ei ole selles, et kas peaks iga päev sõnumeid saatma, vaid selles, kui ei suudeta enam rääkida end vaevavatest asjadest. Kõik koguneb lõpuks sasipuntraks ning hiljem on raskem toime tulla.

4. Pidev nääklemine igapäevaasjade üle
Pidev nääklemine selle üle, kes viib prügi, kes peseb nõud, võib pikas perspektiivis viia suhte lõpule. Vaidlused võivad muutuda nii suureks, et tekib psühholoogiline häire.

5. Teise alandamine
Alandavalt teisesse suhtumine viib suhte tasakaalust välja. See omakorda veabki asjad sinnamaani, kus suhe ei ole enam jätkusuutlik. Alandamine on petmisest kehvem variant, kuna see muudab enesehinnangu madalaks ning peale suhte lõppemist võivad alaväärsuskompleksid jätkuvalt kesta.

6. Manipuleerimine
Manipuleerimine on väga karm tegevus, kuna sellest saab aru alles siis, kui on juba liiga hilja.

7. Armukadedus
Ilma, et reaalselt oleks petetud, on armukadedust väga raske taluda.

8. Sa ei ole suhte alguses sina ise
Suhte alguses ei tasu enese kohta midagi valetada, vaid olla kohe aus. Hiljem on kurb tunda, et need “väikesed asjad” on tegelikult suur probleem ning minnaksegi lahku.

9. Olla koos, sest sõltute teineteisest
Olete koos, kuna olete harjunud, ega soovi olla vallalised. Suhtest on kadunud keemia.

Avafoto: Ohmygossip.com

Loe ka:
Naiste salasoovid: kui ainult mehed teaksid neid asju suuseksi kohta
OHMYGOSSIP — Täiuslik voodielu, õrnused, hellused, üksteise mõistmine on see, mida me kõik soovime oma partneriga jagada. Mees – usu või mitte, aga sa võid selle täiesti nässu keerata. Naised räägivad, mille täpselt!

Mehed paljastavad salajased seksirituaalid, mida iga kord järgivad
OHMYGOSSIP — Women´s Health püüdis kinni mõned mehed, kes olid avameelselt nõus paljastama rituaalid, mille alati kaasavad seksi. Kas mõni neist tundub ka sinu jaoks tuttav?

Mehed toovad välja omaduse, mis jätab voodilinade vahel armatsemise puudulikuks
OHMYGOSSIP — Magamistoas toimunu peaks pakkuma rahuldust ja naudingut mõlemale. On üks omadus, mis muudab naised meeste sõnul väga igavaks voodipartneriks, vahendab Elite Daily.

6 valet, mida vallalised naised endale sisendavad
OHMYGOSSIP — Põhjuseid, miks oled jätkuvalt vallaline, võib leida mitmeid. Alljärgnevas leiad 6 enamlevinumat väidet, mille uskumisega ei tasuks enesele liiga teha.

7 märki sellest, et tõrjud alateadlikult armastust eemale
OHMYGOSSIP — Üks on igavesti vallaline, teine on valusa lahkumineku läbi teinud, kolmas elab suhtes, mis ei ole ammu enam see. Võib olla, et nad kõik on tahtmatult armastuse endast eemale tõrjunud, vahendab Good Housekeeping ja jagab 7 tunnust, et end olukorrast ära tunda.

7 lauset, mida vallalised kuulda ei taha
OHMYGOSSIP — Kas sinu sõber on endiselt vallaline? Kuigi sa võid arvata, et see on halvim, mis ühe inimesega juhtuda saab, on ehk targem oma arvamus endale jätta. Sinu sõber on ilmselt omast vabast tahtest vallaline ega hooli põrmugi, mida sina asjast arvad – kuid kui asjalood on teisiti ning ta otsib aktiivselt armastust, siis kindlasti ei aita ka see, kui talle tema vallalise staatust muudkui nina alla hõõrud.

8 nippi, kuidas muuta suhe rahuldustpakkuvamaks
OHMYGOSSIP — Kas suhe vajaks veidi kohendamist või jalule upitamist? Real Simple veebileht annab väga lihtsad ning tõhusad juhtnöörid kuidas paarisuhet paremaks muuta.

8 vihjet sellest, et ta on sinuga vaid seksi pärast
OHMYGOSSIP — Kuidas aru saada, kas kaaslasel on sinuga tõsi taga? Yourtango.com esitleb ohumärke, et kaaslane on huvitatud vaid seksist. Loe alljärgnevad punktid läbi, siis tead, mis suunas liigute.

Nastja: Truudusetus ei ole ainult füüsiline petmine
OHMYGOSSIP – “Selgeltnägijate tuleproovi” võitnud Nastja ütleb, et on inimesi, kellele flirt ja intriigid on eluliselt vajalikud. “Tundub, et neid on tegelikult rohkem kui neid, kelle osaks on armastada vaid üht,” ütleb Nastja ajakirjale Naised.

Kas küberseks on petmine?
OHMYGOSSIP -Kas küberseks on petmine? Kas see tähendab, et ta armastab teid vähem? Kas internetist porno otsimine on niisama halb kui anonüümne flirt jututoas?

 


Tags assigned to this article:
armastuslahkuminekpetminesuheReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory