Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

10 ASJA, millest mees oma naisele ei räägi!

10 ASJA, millest mees oma naisele ei räägi!

OHMYGOSSIP  — Mehed ei ütle tihti kõike mida mõtlevad kõva häälega välja. Woman´s Day kajastab levinumaid meeste mõtted, mida nad jätavad abikaasadele tihtipeale ütlemata ent mille teadmine parandab tunduvalt teie abielu.

1. Lapsed nõuavad liiga palju ema tähelepanu
Lapsed võtavad ära liiga palju ema aega ja tähelepanu. Aga ka kaaslane vajab mõlemat, kuigi ei ütle seda kõva häälega välja. Suhete ekspert Charles D. Scmitz´i sõnul tasub suhtesse panustamine samuti ära, kuna see aitab taluda lastekasvatuse väljakutseid paremini ning on osa tervest ja toredast suhtest.

2. Ta soovib saada rohkem tunnustust
Naised tegelevad kodutöödega, kuna see on nende kohus. Mehed tegelevad kodutöödega enamasti siis, kui neid palutakse. Mehed teevad kodutöö ära, et naine oleks rahulolev, aga sooviksid ka tänusõnu tehtu eest. Pea meeles järgmisel korral meest tänada, kui ta viib näiteks prügikoti välja või aitab nõud pesta.

3. Ta soovib seksida
Mees soovib seksida, kuigi ta ei pruugi seda kõva häälega öelda. Seks on oluline, kuna see tugevdab emotsionaalset kontakti partnerite vahel. Kui füüsilise tähelepanu vajadus ei täitu, võib mees tunda end kõrvalejäetuna ja ebakindlana. Lisaks sooviks mees, et ka naine teeks vahel seksiga algust.

4. Ta ei jaksa pikki vestluseid pidada
Härra võib väita, et ta ei soovi rääkida. Rääkimine ise ei ole ahistav, aga mees ei jaksa lõputult pikki vestluseid pidada. Seetõttu tuleb naistel õppida asju ütlema lühidalt ja informatiivselt, et see jõuaks paremini pärale.

5. Ta soovib samuti oma aega
Igaüks soovib vahetevahel olla omaette. Ei tasu solvuda, kui mees ei soovi sinuga koos sörkima tulla. Scmitz´i sõnul on mõni abielu purunenud seetõttu, kuna kaaslane ei anna piisavalt vaba aega ja ruumi. Liigne lähedus või muutuda lämmatavaks.

6. Ta soovib, et ka sina naudiksid seksi
Suur osa meestest naudib seksi veel enam, kui ka kaaslane seda nauditavaks peab. See ongi põhjus, miks mehed on valmis leidma viise, et seks muutuks veelgi meeldivamaks kogemuseks.

7. Ta ei vaja sind vahendajaks
Mees jutustab teistega ja sulle tundub, et teised ei saa päris täpselt aru, millest kallim räägib. Astud siis vestlusesse vahele ja selgitad. Selline tegutsemine ei ole hea mõte. Mehi ärritab see, kui naised üritavad olla nende tõlgid. Selline käitumine võib tuua esile enesesse tõmbumise.

8. Ta ei soovi pidevalt arvata, mida soovid
Mees ei ole mõtetelugeja, seetõttu ei tasu arvata, et ta teab, mida soovid sünnipäevakingiks või kuhu tahad minna sööma. Palju targem on öelda oma soovid ja mõtted otse välja. Teist ei saa samuti karistada, kui ta ei ole sinu soove õigesti arvanud.

9. Ta on tundlikum, kui välja paistab – ka magamistoas
Machomehe olemuse järgi võiks arvata, et ta on kohe seksiks valmis. Tegelikkuses see päris nii ei ole. Ka mees võib olla ebakindel oma keha osas või seksapiilsuses. Kui mees ei taju end atraktiivsena, on ka entusiasm madalam.

10. Ta sooviks kuulda tundeavaldusi
Ei tasu oletada, et mees teab, mida sa ta vastu tunned. Kui armastad teda, ütle seda tihti. Mehed soovivad näha, kui väga neid armastatakse ja hinnatakse.


Avafoto: Pexels

Loe lisaks:
Mehed paljastavad salajased seksirituaalid, mida iga kord järgivad
OHMYGOSSIP — Women´s Health püüdis kinni mõned mehed, kes olid avameelselt nõus paljastama rituaalid, mille alati kaasavad seksi. Kas mõni neist tundub ka sinu jaoks tuttav?

Mehed toovad välja omaduse, mis jätab voodilinade vahel armatsemise puudulikuks
OHMYGOSSIP — Magamistoas toimunu peaks pakkuma rahuldust ja naudingut mõlemale. On üks omadus, mis muudab naised meeste sõnul väga igavaks voodipartneriks, vahendab Elite Daily.

Erkki Sarapuu Ohmygossip.ee-le, millest mehed omavahel räägivad
OHMYGOSSIP — Rubriigi “Mehelt naisele” kümnele küsimusele on vastuseid jagamas rõõmsameelne ja nägus Erkki Sarapuu. Erkki on tuntud mees mitmel rindel- juba aastaid on ta klubides plaate keerutanud, töötanud erinevates raadiojaamades, teda teame ka telest saate “Kõige naljakamad koduvideod” saatejuhina ning TV3 ilmapoisina.

6 valet, mida vallalised naised endale sisendavad
OHMYGOSSIP — Põhjuseid, miks oled jätkuvalt vallaline, võib leida mitmeid. Alljärgnevas leiad 6 enamlevinumat väidet, mille uskumisega ei tasuks enesele liiga teha.

7 märki sellest, et tõrjud alateadlikult armastust eemale
OHMYGOSSIP — Üks on igavesti vallaline, teine on valusa lahkumineku läbi teinud, kolmas elab suhtes, mis ei ole ammu enam see. Võib olla, et nad kõik on tahtmatult armastuse endast eemale tõrjunud, vahendab Good Housekeeping ja jagab 7 tunnust, et end olukorrast ära tunda.

7 lauset, mida vallalised kuulda ei taha
OHMYGOSSIP — Kas sinu sõber on endiselt vallaline? Kuigi sa võid arvata, et see on halvim, mis ühe inimesega juhtuda saab, on ehk targem oma arvamus endale jätta. Sinu sõber on ilmselt omast vabast tahtest vallaline ega hooli põrmugi, mida sina asjast arvad – kuid kui asjalood on teisiti ning ta otsib aktiivselt armastust, siis kindlasti ei aita ka see, kui talle tema vallalise staatust muudkui nina alla hõõrud.

8 nippi, kuidas muuta suhe rahuldustpakkuvamaks
OHMYGOSSIP — Kas suhe vajaks veidi kohendamist või jalule upitamist? Real Simple veebileht annab väga lihtsad ning tõhusad juhtnöörid kuidas paarisuhet paremaks muuta.

8 vihjet sellest, et ta on sinuga vaid seksi pärast
OHMYGOSSIP — Kuidas aru saada, kas kaaslasel on sinuga tõsi taga? Yourtango.com esitleb ohumärke, et kaaslane on huvitatud vaid seksist. Loe alljärgnevad punktid läbi, siis tead, mis suunas liigute.


Tags assigned to this article:
Charles D. ScmitzmehednaisedsekssuhtedtundedReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory