Pühapäeval, 12. septembril toimunud SEB Tallinna Maratoni võitis keenlane Bernard Kipkemoi Rotich ajaga 2:18:16, kes edestas kaasmaalast Felix Kipkorir Kangogot ühe minuti ja 12 sekundiga.

Üldarvestuses kolmandana lõpetas tugevaim eestlane Pavel Loskutov ajaga 2:22:17. Naiste arvestuses võttis oodatud võidu keenlanna Ruth Kutol ajaga 2:36:02. Teise ja kolmanda koha saavutasid venelannad Irina Pankovskaya ning Yulia Khazova. Parima eestlanna Sigrid Valdre jäi naiste üldarvestuses poodiumilt välja, saavutades ajaga 3:07:17 neljanda koha.

SEB Tallinna Sügisjooksu 10 km distantsi võitis teist aastat järjest eestlane Tiidrek Nurme ajaga 30:04. Teise koha saavutas lätlane Mareks Floroseks (30:13) ning kolmandana lõpetas soomlane Marten Boström (30:19). Naistest võitis esikoha lätlanna Inna Poluskina ajaga 34:19. Parim eestlanna Jekaterina Patjuk saavutas 2. koha ajaga 35:41, edestades finišiheitluses napilt Usila Koech Jepkimoid Keeniast.

Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 poolt esitletud SEB Tallinna Sügisjooksu ja SEB Tallinna Maratoni lõpetasid rekordilised 10 531 spordiharrastajat, mis teeb sellest Baltikumi suurima osalejate arvuga rahvaspordiürituse.

10 kilomeetrise raja läbis nii joostes kui kepikõnniga 9 541 osalejat, maratoni distantsi lõpetasid ning said spetsiaalsed medalid kaela 990 jooksjat. Lastele mõeldud jooksudistantsi lõpetas 1705 osalejat, mis ainukesena jääb alla mullusele rekordtulemusele.