Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Elujooks jõuab Tallinna 22. juulil

Kolmapäeval, 22. juulil jõuab tänavu suvel Eestimaale tiiru peale tegev jooksufilosoof Kristjan Puusild Tallinna ja kutsub siin kõiki sõltumata  vanusest või sportlikust vormist enesega kaasa jooksma, et viia ellu motot “Leia joostes oma elu”.

Kristjan Puusild paneb oma elujooksuga Tallinna 22. juulil liikuma: hommikul kell 8 algab viiekilomeetrine sörkjooks Pirita Spordikeskuse terviserajalt suusasilla (Lükati sillaga paralleelne) juurest ning lõpeb Russalka juures. Õhtul kell 18 on Russalka juures kavas väike loeng, kus Elujooksja tutvustab oma projekti, läbielamisi ning filosoofiat,  kell 19 algab samas start õhtusele distantsile, mis on ca 15 km ja lõpeb Harkus.

Kaasa võib joosta ükskõik kui kaua ning endale vabalt valitud tempos. Tähtis on  oma keha liigutades oma hinge tunnetada ning väärt mõtteid leida.

1. juunil alanud 9-nädalane Kristjan Puusilla jooksuseiklus läbi Eestimaa pakub lisaks jooksmisele võimaluse avastada Eestimaa paiku ja mõista, et jooks pole üksnes  sport, vaid ka võimalus oma hinge ja vaimu arendamiseks.

Elujooks on heategevuslik projekt, mille eesmärgiks on populariseerida kodanike füüsilist ja vaimset tegevust, edendada tervist, pakkuda tasuta haridust ning võimalusi ja elamusi, mis muudavad inimeste elusid ning on tõukeks uute ideede sünnile.

Lisainformatsioon www.elujooks.net 


Tags assigned to this article:
Kristjan PuusildReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory