Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

KAS seksid vaikselt või kõva häälega – mida kõneleb see sinu kohta? + 10 ahvatlust, millele ükski mees ei suuda vastu panna!

KAS seksid vaikselt või kõva häälega – mida kõneleb see sinu kohta? + 10 ahvatlust, millele ükski mees ei suuda vastu panna!

OHMYGOSSIP –  See, kas seksite vaikselt või häälekalt räägib teie kohta nii mõndagi. Paljud inimesed tunnevad end vahekorra ajal ebakindlalt ning ammugi ei julge häälitseda. Ärge pöörake sellele tähelepanu, ärge mõelge, mis on õige või vale. Kuna inimesed on erinevad, siis erinev on ka see, milliseid häälitsusi keegi voodis teeb. Kõige õigem on käituda loomulikult. Meestele meeldib voodis partner, kes on aus ning nad soovivad, et seks oleks vürtsikas, aga armas, ja aeg-ajalt veidi üllatav. Mida kõneleb sinu kohta see, kas seksid vaikselt või mitte?

Vaikne seksija:
Oled vaikne, kuna soovid keskenduda orgasmile ning see võib nõuda täielikku vaikust. Naudinguhääled võivad vallanduda alles pärast orgasmi. Kuna sa pole väga häälekas, siis tajud ka paremini seksiga seotud hääli, näiteks partneri hingamist ning tema puudutusi. See võib olla väga sensuaalne ja lisada erutust. Teisest küljest võib liiga vaikne seks äratada ka küsimusi. Äkki hoiad ennast tagasi? Kui sind häirib, et partner seksi ajal vait on, siis küsi temalt otse, miks talle just sedasi meeldib.

Häälekas seksija:
Kui inimene tunneb ennast lõõgastunult ja vabana, siis on häälekas seks üsna loomulik. Sa ei häbene oma tundeid ning mõnu partnerile näidata. Seksiga seotud hääled annavad partnerile edasi sõnumeid. Kui oled aga liiga häälekas, siis tasuks endalt küsida, kas oigad ja ähid ehk hoopis sellepärast, et partnerile meeldida? Mõned hindavad, kui voodikaaslane on häälekas ja seega üritavad talle meele järgi olla.

Väljaandes Women’s Health kirjeldavad mehed, mida nad täpsemalt voodis olles ihaldavad:

Näita, et ka sinus peitub väike tiiger. Mees astub hea meelega esimese sammu ise ja kui sina seda ei tee, siis on ta sunnitud tegutsema. Sellegipoolest tahab ta näha, et ka sina oled hakkamist täis. Vahel võiksid seepärast ka rohkem ise seksi algatada.
Kaunis pitspesu ei jäta ühtki meest külmaks. Mees saab aru küll, et oled ilusa pesu selga pannud ainult tema jaoks ja ta oskab seda hinnata. Isegi siis, kui ta ei pööra sellele otseselt tähelepanu ja tahab, et sa end ruttu paljaks võtaksid.
Meestel on samasugune hing ja süda sees nagu naistel – eelmäng meeldib neilegi. Ära lase end ära petta kirglikest filmidest, kus mehed on kohe valmis naisi rebima. Tegelikult meeldib ka meelsetele pinget kruvida, sest õige eelhäälestusega on seks alati nauditavam.
Spontaansus. Igal paaril tuleb paratamatult silmitsi seista rutiiniga, isegi kui seda esineb vaid pinnapealselt. Ära karda oma tavalisi seksiharjumusi muuta. Tegelikult jõuaksite ju seksida ka argihommikul enne tööle tormamist või teha vahelduseks ainult oraalseksi. Pane mõte tööle ja astu mugavustsoonist välja.
Ära karda näidata välja, et ka sul on hea. Ära pelga seda välja öelda või oiates häälega märku anda, et sul on mõnus. Partner on tagasiside üle väga õnnelik.
Ütle ta nime. Inimesele meeldib oma nime kuulda ja seksi ajal hoiab see hetkes. Kasuta seda ära.
Turvalisus. Kui te olete püsisuhtes, sa kasutad mingit rasestumisvastast vahendit ja teid mõlemaid on suguhaiguste suhtes testitud, ei pea selle pärast muretsema. Vastasel juhul tuleb teil mõlemal hoolitseda, et tagavaraks oleks piisavalt kondoome. See ei ole ainult mehe mure. Kui võtad suhet tõsiselt, siis muretsed ka ise, et midagi ei jääks juhuse hooleks.
Avatud suhtumine. Kindlasti tuleb magamistoas kasuks, kui sa oled entusiastliku suhtumisega ja näitad, et oled kõigeks valmis. See ei tähenda kindlasti, et peadki kõigega leppima – muidugi mitte. Aga ole valmis ta ettepanekud vähemalt ära kuulama.
Hea huumorimeel, sõbralikkus ja naeratused. Seksis tuleb ette igasugu asju ja vahel võib midagi valesti minna. See võib olla kas naljakas või kohutavalt piinlik. Kui te suudate koos selle üle naerda, saate olukorraga oluliselt paremini hakkama.
Orgasm. Mees tahab näha, et sa saad orgasmi ja ei teeskle seda. Ta teeb hea meelega nii, et sul oleks mõnus, nii et ütle oma soovid välja ja ära tunne piinlikkust.

Avafoto: Pexels


Tags assigned to this article:
naudingsuhtedReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory