Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

TEE LIHTNE TEST ja saa teada, kellega kõige paremini klapid! Vastata tuleb vaid ühele küsimusele!

TEE LIHTNE TEST ja saa teada, kellega kõige paremini klapid! Vastata tuleb vaid ühele küsimusele!

OHMYGOSSIP  – Tihti räägib meie käitumine ning toimingute järjekord meist rohkem kui ise arvata võime. Selle lihtsa testi najal saate teada, milline inimtüüp te olete. Millest räägivad teie pesemisharjumused? Mõtle, millist kehaosa te pesete dušši all esimesena ning vaata, mida see teist räägib.

1. PEA, JUUKSED – olete artistlik isiksus. Te armastate pilvedes lennelda, kuid samal ajal võite te saavutada seda, mis pole teistele jõukohane. Kahjuks teil ei jagu lojaalsust ja püsivust, kuid te teete väsimatult tööd selle eesmärgi nimel, mis teile tõesti meeldib. Raha see pole peamine teie elus. Sõprus on teile tähtis. Kuid teie sõprade seas on vaid intellektuaalid ja need kes on teile hingelähedased. Te olete suurepärane armastaja, kuna olete alati avatud uute asjade jaoks ja janunete teadmatute tunnete järele. Teie jõud on teie annetes ja võimetes.

Parim liit – nendega, kes esmajärjekorras pesevad rindkere.

2. RINDKERE – suhtute inimestesse praktiliselt. Te olete otsekohesed ja ei käi ringi nagu kass palava pudru ümber. Esiplaanile panete te mugavuse. Te vihkate, kui teie tähelepanu juhitakse töölt eemale, ja ei kannata kui inimesed ei jaga teie nägemust. Te olete hea armastaja. Teile meeldib proovida midagi uut.

Parim liit – on nendega, kes pesevad esmajärjekorras pead.

3. KAENLAALUSED – olete usaldusväärne ja töökas, küllalti tavaline inimeste tüüp. Te olete maine natuur selle sõna parimas tähenduses. Te püüate kogu hingega aidata teid ümbritsevaid inimesi. Te satute tihti ebameeldivatesse olukordadesse, seepärast, et te tihti ei teadvusta enesele, et kas teid ümbritsevad on tõesti siirad teie suhtes. Armastajana olete piisavalt keskpärane. Proovige oma seksuaalellu sisse viia pisutki vaheldust.

Parim liit – teie jaoks parimaks partneriks saab see kes esimese asjana peseb õlgu.

4. NÄGU – teile on ülioluline raha. Te teete kõik (või peaaegu kõik), et saavutada rikkust. Ausus ja väärikus on selle juures teisel kohal. Sõbrad – et aidata (kui mitte ärakasutamiseks), ja elu – takistuste jada, mis tuleb ületada. Ümbritsevatel on raske teid mõista, kuid see ei huvita teid. Te ei muretse eriti teiste arvamuse pärast. Te olete väga enesekeskne. Te olete keskpärane armastaja, kuna olete liiga entusiastlik naudingu saamiseks ja ei hooli sellest, kuidas seda teistele pakkuda.

Parim liit – kõige parimal juhul satute te kokku sellega kes valib muu.

5. ÕLAD – tunnete sageli, et õnn läheb teist mööda ja te ei saavuta seda, mille poole püüdlete. Inimestele te pole sümpaatsed ja kaitstes end negatiivsuse eest, eelistate olla üksinduses. Kuid ei tasu sellepärast leida lohutust pudelipõhjast ega mängulaua tagant, kuigi see pole teie tüüpi inimeste seas harv nähtus. Te vaatate maailma nagu põrgutuld. Raha ja võim on teie jaoks oluline, kuid enamasti veab õnn teid alt. Teil on väga raske kogu eluks partnerit leida. Püüdke näha maailma positiivsemalt ning elu muutub!

Parim või ainus liit – need, kes pesevad esmajärjekorras kaenlaaluseid on teie ainus võimalus.

6. MUU – See on üsna tavaline inimeste tüüp. Kahtlemata on teil sisemine jõud, kuid inimestel on üsna raske seda vaadata. Teil tasub arendada pisut avantürismi ja õppida müüma teis peituvat potentsiaali. Sügaval sisemuses olete te huvitav isiksus ent väga paljude puudustega. Kuid võtmehetk on teie tugevate külgede arendamises, mitte nõrkuste peitmises. Te olete tavaline armastaja. Teil on palju erinevaid fantaasiaid, kuid teil ei jagu selleks julgust, et neid ellu viia.

Parim liit – nendega, kes pesevad esmajärjekorras nägu.

Avafoto: NordenBladet
Allikas: NordenBladet.ee


Tags assigned to this article:
kellega sobidsuhtedtesttesti ennastReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory