Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Vanade Bändide Kokkutulek

?Vanade Bändide Kokkutulek? on festival, mis on mõeldud kokkutulekuna nende suurepärastele muusikutele ja ansamblitele kes tegutsesid vähemalt 10 aastat tagasi.

Vanade Bändide Kokkitulek? on TASUTA sissepääsuga ja sellisena omalaadne Eestis. ?Vanade Bändide Kokkutulek 2010? on eelmise aasta eduka ürituse kordus!

Kahe päeva jooksul esineb üle 20 esineja vähemalt 10 aastase staažiga ansamblit ja esinejat.

Sel aastal pakume külalistele lisaks restoranis IL Coccodrillo ja grilltelgis pakutavale ka suitsukala otse suitsuahjust.

Ei puudu ka atraktsioonid lastele, batuudid, saab sõita paadiga tiigil, osaleda õnneloosis, katsuda jõudu haamrilöömismasinal jne.

Aeg: 19-20 juuni 2010.a. alates keskpäevast
Asukoht: Viimsi mõisapark, restoran IL Coccodrillo ees.

Esinejad:

Laupäeval 19.juunil: Sulev Võrno, Erich Krieger ja Are Jaama, Ivar Kannelmäe ja Los Desperados, WHB, Nööp, Joel Friedrich Steinfeldt, Sergei Pedersen, Nevil Blumberg, Doktor Rosenfeld, Viljo Tamm Band, All Stars Jam Session.

Pühapäeval 20.juunil: Raul Sepper Duo, Pets ja Pojad, Boris Lehtlaan, Dave Benton Perfect Band, Wallavanem, Reet Linna, Kraaken, Eastwood, Robirohi, Marju Länik, El Cumba.

Täpse ajakava esinemiste kohta leiab SIITReklaam:
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directoryblog.tr.ee