Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Uus netiraadio Party Sound FM hakkab pakkuma kuulajatele eesti muusikat

Uus netiraadio Party Sound FM hakkab pakkuma kuulajatele eesti muusikat

OHMYGOSSIP – Marek Veeli eestvedamisel eksisteerib käesoleva aasta suvest uus netiraadio Party Sound FM ning igal õhtul on seal ka soovisaade. Party Sound FM täidab kõikide kuulajate soovid. Näiteks mängitakse seal Hillar Kohvi ja Ergo Korpi “Aiamaja”, mis sai salvestatud paar suve tagasi. Nüüd plaanib Marek seda lugu ka remixida ehk tümakat taha panna.

Kui paljud teised raadiojaamad kas keelduvad üldse või mängivad väga harva näiteks Maie Parriku, Vaido Neigausi ja Arnold Oksmaa laule, siis Party Sound FM mängib neid artiste hea meelega, kui vaid soovitakse. Kuulaja soov on Party Sound FM- is niiöelda seaduseks.

24. septembril, mil valitakse valijakogus uut presidenti Eesti riigile, kõlavad Party Sound FM- is terve päeva jooksul vaid eesti keelsed laulud. Mareki soov ja eesmärk on astuda Elmari raadiole kanna peale.


Tags assigned to this article:
Party Sound FMraadio

Reklaam:
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directoryblog.tr.ee