Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Mida toob tuleahvi aasta? Loe selgeltnägija Ilona Kaldre ennustust

Mida toob tuleahvi aasta? Loe selgeltnägija Ilona Kaldre ennustust

OHMYGOSSIP — Tuleahvi aasta tuleb väga rahutu ning seda võib iseloomustada sõnadega “palju kära ei millestki”, ennustab selgeltnägija Ilona Kaldre MK Estonija veergudel, vahendab Publik.

“Pagulased Eestis on olematu kunstlik probleem, mis aga sisuliselt ühendab vene ja eesti keelt ühises soovis mitte hoolitseda inimeste eest, kellel on teine mentaliteet ja kultuur igapäevaelus. Suureneb risk koduse vara ja autode vargustele. Süveneb probleem inimeste kadumisega. Hakkab toimuma territooriumide tühjenemine inimestest, vaatamata sellele, et elanikkonna arv jääb umbes samaks. Üha enam inimesi on seotud krediidi ja laenuga. Riik võtab kohustusi korraldada mitmeid reforme, mis omakorda nõuavad märkimisväärseid kulutusi, mis kukuvad uuesti elanikkonna õlgadele. Sulgemisele lähevad mitmed asutused, tagajärjeks on vallandamine ja koondamine.”

Poliitikas ei muutu praktiliselt midagi. Valimised lõppevad ootuspäraselt presidendi vahetumisega, mille järel endine riigipea Toomas Hendrik Ilves teatab, et lõpuks ometi on ta vaba ja lahkub poliitiliselt olümposelt. Positiivsetest ennustustest: mitmed uued suurehitused Tallinnas. Euro kurss langeb järsult. Tähelepanu autojuhid: suurenenud inimohvrite arv ajavahemikus veebruarist aprillini.

Euroopa Liit käriseb, on alanud osaline kokkuvarisemine. Selgelt määratletakse mittmete riikide vahelisi piire. Mitu riiki otsivad võimalusi iseseisvuseks. Põgenike probleem toob kaasa agressiooni ja pahameelepurskeid.

Skandinaavia riigid (Soome,Rootsi) arutavad valjusti võimalikku NATOsse astumist.

 

Refereeritud artikli täisteksti loe Publik.ee’st

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory