Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Saates nelja ülesannet lahendanud Sergei, Kristi ja Tarmo pääsesid kõik finaalsaatesse

Eilsest „Selgeltnägijate tuyleproovist”pidi välja langema üks kolmest osalejast aga saatejuht Eero Liiv valas shampust kõikidesse klaasidesse, mistõttu saavad finaalsaates jätkata kõik kolm selgeltnägijat – Sergei, Tarmole ja Kristi.

Mis toimus saates? Esimese ülesandena tuli veeta öö Tallinna vanalinnas Püha Vaimu tänaval kummitavas „Shlössle’i” hotellis.

Esimesena veetis öö Kristi, kes rääkis, et on karastunud tüdruk ja tema tonti ei karda. Nii läkski ta kohe õhtul julgelt magama ning ärkas alles hommikul. Siis avastas ta, et ukse silm, mille oli kindlasti kinni pannud oli lahti ning vasakult ülespoole tõstetud, mitte paremalt, nagu tema seda teeb. Teisena veetis hotellis öö Tarmo, kes püüdis terve õhtu märkmeid teha. Korraga ta aga avastas, et märkmed olid kadunud. Varahmmikul läks ta magama ning kui ärkas, leidis paberid taas laualt. Sergei püüdis vaimuga kontakti luua enda tehtud “vaimulaua” abil. Ta jõudis selgusele, et tegemist on naisterahvaga ning asjasse on segatud ka väike laps.

Teiseks tuli selgeltnägijatel kasiinos ruletilaua taga õigeid numbreid ära arvata. Selgeltnägijatele see ülesanne ei meeldinud ja ega ka edu kedagi ei saatnud.  Loogikud tegid sama ülesannet ja suuri erinevusi loogikute ja selgeltnägijate tulemuste vahel ei olnud.

Kolmanda ülesandena otsiti tänavalt juhuslikud inimesed, kelle saatusest ja elust pidid selgeltnägijad poole tunni jooksul sotti saama. Kristi arvas ära meesterahva hästihoitud saladuse, mis paluti hiljem saatest välja lõigata. Sergeil see ülesanne ebaõnnestus. Tarmo pani mõned asjad täppi.

Neljandas ülesandes tuli selgeks teha, kellele millised trummid kuuluvad. Selgeltnägijate ees seisis seitse meest ja seitse trummi. Tarmo leidis ühele mehele õige trummi. Kristi, kes oli pabinas ning süütas enda rahustuseks küünla, pani täppi kaks trummiomanikku ning Sergei leidis üles neli õiget trummiomanikku. Loogikud olid peamiselt huvitatud trummidest ning püüdsid trummiomanikke välimuse järgi õigete trummide taha asetada. Õigesti arvasid ära ühe trummiomaniku.

Saate lõpus teatas saatejuht Urmas Eero Liiv, et ei suutnud valikut teha ning  finaali pääsesid kõik kolm selgeltnägijat.

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory