Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

8 tüdrukut 13-st pääsesid pühapäevasesse “Eesti otsib superstaari” vooru

“Eesti otsib superstaari” pühapäevasesse vooru pääsesid edasi Getter, Birgit, Kerli, Liina, Eliisa, Sabrina, Elina ja Anne.

Võistlemas on ediselt:

Getter Jaani (16), Tallinn. “Lõpetasin Kristiine Gümnaasiumis põhihariduse ja avastasin, et Tallinna Tööstushariduskoolis saan lisaks keskharidusele ka rätsep-stilisti koolituse; nüüd ma siis käingi seal – jube põnev on! Lavalise julguse sain Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Koolist, kus ka mu ema on koreograaf/lavastaja.”

Anne Arrak (21), Tartu. “Õpin Viljandi Kultuuriakadeemias jazzlaulu. Minu hääles on lisaks power’ile ka väga palju nurki ja nüansse, mis teevad selle omanäoliseks. Lisaks arvan, et ma olen igati valmis oma aastate jooksul kogutud oskusi rakendama ning pakkuma rahvale tükikest endast ja oma muusikast.”

Sabrina Abdullajeva (20) Pärnu. “Õpin tarkvara arendust Pärnu Saksa Tehnoloogiakoolis. Koorides laulmine andis tõuke solistitundide jaoks, mis näitasid, et just seda tahangi teha. Mul on mitmeid lindistusi ja mõningaid kaasatehtud lugusid plaatidel. Kõige enam pakkus pinget kohalikele räppartistidele refräänide ja taustade laulmine, mis aitas mul juba kindlaks kujunenud žanrist välja tulla.”

Birgit Varjun (23), Sangaste “Olen laulmisega tegelenud 15 aastat. Praegu laulan oma bändis The Stor. Kirjutan ka ise lugusid ja mitte sahtlisse, vaid esitan neid ka bändiga. Teistest erinen kindlasti oma muusikalise maitse ja hääletämbri poolest. Eesti lihtsalt vajab üht head naisrocklauljat.”

Elina Netšajeva (17) Tallinn. “Õpin Prantsuse Lütseumis, juba 13 aastat laulan kooris “Raduga”. Olen õppinud klaverit ja kitarri ning praegu õpin Georg Otsa muusikakoolis laulmist. Tegelen ka filmimise ja fotograafiaga, käin tantsimas, rulluiskudega sõitmas ja jõusaalis. Talvel meeldib suusatada ja soojal maal akvalangiga sukelduda.”

Kerli Kivilaan (16) Viljandi “Käin Carl Robert Jakobsoni nimelise Gümnaasiumis 10. klassis. Olen lõpetanud Viljandi Muusikakooli, õppisin viiulit, kitarri ja klaverit, praegu tegelen laulmisega muusikakoolis Sirje Medelli käe all ning mängin viiulit ENSO sümfooniaorkestris ja Viljandi Noortesümfooniaorkestris.”

Eliisa Kõiv (19) Elva. “Õpin Tartu Ülikoolis sotsioloogiat, sotsiaaltööd ja sotsiaalpoliitikat. Laulsin kuus aastat Ursel Oja laulustuudios, olen õppinud klaverit ning kirjutanud ka natuke muusikat. Mulle meeldib lugeda palju esoteerikaga seonduva kohta”

Liina Uibo (18) Tõrvandi.”Õpin H. Treffneri gümnaasiumis 12. klassis. Laulmisega tegelen Ülenurme laulustuudios ja laulan ka kooli segakooris. Arvan, et erinen teistest ennekõike oma hääle poolest, mis on madalama ja pehmema kõlaga.”

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory