Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

The Rasmus bändi laulja Lauri Ylönen: Ma olen väga halb inimsuhete hoidja

The Rasmus bänd loodi juba 17 aastat tagasi kuid pundi laulja Lauri Ylönen ei näi olevat vananenud päevagi. The Rasmus on otsustanud paar aastat pausi pidada, mis tähendab, et liikmed on pühendunud enim perele ja enda avastamisele, kirjutab Me Naiset.

 

Pausi ajal on hakanud Lauri Ylönen´ile tunduma, et ta vajaski puhkust ka muuks, kui eraelu parandamiseks. Märtsi lõpus avaldas ta esimese sooloplaadi. Ega The Rasmus bänd ei ole veel maha maetud, juba suvel minnakse stuudiosse ja sügisel on plaanis taas hakata kontserte andma.

“Mind pandi 5-aastasena klaveritunde võtma, ilma, et mult seda küsitud oleks. Mängisin klaverit peaaegu 10 aastat, enne kui märkasin kitarri peale üle minna.”

“Jätsin kooli pärast keskkooli esimest klassi pooleli. Mul oli alati olnud keskmine hinne, aga ma soovisin keskenduda enim muusika tegemisele.”

“Vahel tundub kurvana, et lapsepõlv on läbi, olenemata sellest, et mul kestiski see üpris kaua, pea kolmekümnendateni. Bändi tegemise ajal ei olnud vaja elada täiskasvanu elu: lõpetada õpinguid ja otsida töökoht.”

“Kui ma sain paar aastat tagasi isaks, sai minu elu uue mõtte. Varasemalt võisin hommikul kella 7-ni üleval olla, aga nüüd ärkan hoopis samal ajal ülesse ja mängin lapsega. Lõpetasin ka alkoholi tarbimise. Sain aru, et ma pean oma lapsele pakkuma sama ilusa lapsepõlve nagu mul endalgi oli,” kommenteeris Lauri.

Lauri peab end inimsuhete säilitamise alal väga halvaks. Tema ellu mahub korraga vaid mõned olulised inimesed, kellele soovib pühenduda saja protsendiliselt.

“Seetõttu minust võibki jääda ebasõbralik mulje,” ütleb Lauri tagajärjeks.

Laulja sõnul loodi bänd ka sellel põhjusel, et saada tähelepanu ja heakskiitu. Tüdrukute imetlus põhjustas mehe enesehinnangu tõusu, eriti, kui Lauri pole kunagi olnud koolis populaarsete hulgas.

“Mul on olnud ikka väga vähe suhteid. Ma võin tunduda sotsiaalsena, aga tegelikkuses olen häbelik ja lasen inimesi väga aeglaselt lähedale. Ei teagi palju on neid inimesi, kes minust kõike teavad. Alati on hea midagi ka enda teada jätta,” ütleb Lauri õpetuslikult.

 

Loe lisaks:

The Rasmus bändi laulja Lauri Ylönen keeras pudelikorgi kinni: Olen nüüd isa

The Rasmus solist Lauri Ylönen katsetas täiskasvanute elu: Tuleb veidikene aega veel “mängida”

 


Tags assigned to this article:
Lauri YlönenThe RasmusReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory