Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Seitsme kuuga teenisid linnaosad reklaampindadelt 8,1 miljonit krooni

Tänavu seitsme kuuga on linnaosade valitsuste tekkepõhine tulu reklaampindade kasutusse andmisest olnud 8 161 359 krooni, mis moodustab 61% selle aasta linnaeelarves kavandatud tulust.

Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli nentis, et võttes arvesse rasket majanduslikku olukorda, on linnaosade valitsuste tulu pindade kasutusse andmisest olnud jätkuvalt väga hea. “Loodetavasti jätkub positiivne tendents ka edaspidi, kuna linna eesmärgiks on saada endale kuuluvalt omandilt maksimaalset tulu erinevate linnaelanikele suunatud tegevuste jaoks,” lausus Mutli.

Haabersti Linnaosa Valitsus on sel aastal andnud otsustuskorras kasutusse kuus pinda. Tänavu on linnaeelarvesse Haabersti LOV-le kokku kavandatud reklaamitulu 1,5 miljonit krooni, seitsme kuu reklaamitulu tekkepõhine täitmine on 809 929 krooni. Tallinna Kesklinna Valitsus on otsustuskorras kasutusse andnud viis pinda, mille osas on sõlmitud neli lepingut. Linnaeelarves on Tallinna Kesklinna Valitsusele kavandatud reklaamitulu 5,7 miljonit krooni, reklaamitulu tekkepõhine täitmine on olnud 3 124 296 krooni. Kristiine Linnaosa Valitsus on otsustuskorras kasutusse andnud 45 pinda. Linnaeelarves on Kristiine LOV-le tänavu kavandatud reklaamitulu 2 906 000 krooni, reklaamitulu tekkepõhine täitmine on olnud 1 801 527 krooni.

Lasnamäe Linnaosa Valitsus
on otsustuskorras kasutusse andnud 21 pinda. Linnaeelarves on Lasnamäe LOV-le kokku kavandatud reklaamitulu 1, 4 miljonit krooni. Seitsme kuu reklaamitulu tekkepõhine täitmine on 1 134 264 krooni. Mustamäe Linnaosa Valitsus on otsustuskorras kasutusse andnud 33 pinda. Eelarvesse on Mustamäe LOV-le kokku kavandatud reklaamitulu 900 000 krooni, seitsme kuu reklaamitulu tekkepõhine täitmine on 605 562 krooni. Nõmme Linnaosa Valitsus on otsustuskorras kasutusse andnud viis pinda. Eelarves on Nõmme LOV-le kavandatud reklaamitulu 230 000 krooni, reklaamitulu tekkepõhine täitmine on olnud 171 696 krooni.

Pirita Linnaosa Valitsus on otsustuskorras kasutusse andnud 42 pinda. Linnaeelarves on Pirita LOV-le kokku kavandatud reklaamitulu 485 000 krooni, seitsme kuu reklaamitulu tekkepõhine täitmine on 325 088 krooni. Põhja-Tallinna Valitsus on otsustuskorras kasutusse andnud 22 pinda. Eelarves on Põhja-Tallinna Valitsusele kavandatud reklaamitulu 155 000 krooni, reklaamitulu tekkepõhine täitmine on olnud 188 997 krooni.

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory