Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Marcel Vichmanni firma aastakasum üle 100 miljoni krooni

100% Marcel Vichmannile kuuluv First Telecom Trading teenis omanikule möödunud aastal märkimisväärse 105,4 miljoni kroonise kasumi, ületades 2007. aastal teenitud kasuminumbri.

Ebatõenäoliselt laekuvaid nõudeid on ettevõttel 117,7 miljonit krooni. 2007. aastal hindas Vichmann selliste nõuete väärtuse nulliks, selgus ettevõtte 2008. aasta majandusaasta aruandest.

Vichmann otsustas 2008. majandusaasta kasumi 105,4 miljonit krooni jätta jaotamata ning koos eelmiste perioodide jaotamata kasumiga teeb see kokku 310,6 miljonit krooni. Mis suurärimehel lähitulevikus plaanis on ning milliseid investeeringuid võiks teha, seda Vichmann Äripäevale lähemalt rääkida ei soovinud.

Ehkki First Telecom Tradingul on laenukohustusi tervelt 1,25 miljardit krooni, võib eeldada, et rohkem kui 900 miljoni krooni ulatuses on tegemist tema enda rahaga, mille on ettevõttele andud 100% Vichmannile kuuluv Hoiupanga Töötajate AS.

First Telecom Tradingul 2008. aastal töötajaid ei olnud ja juhatuse liikmele tegevuse eest tasu ei makstud.

Äripäeva infopanga Agent andmetel omab First Telecom Trading osalust väga mitmetes ettevõtetes nagu kinnisvara ostu ja müügiga tegelevas Amina OÜs, 50%list osalust parklate tegevust haldavas Baltlink-Valduse ASis, ligi 76%list osalust Bravocom Mobiil ASis, ligi 67%st osalust Circle OÜs, 48%list osalust Go Group ASis, 50%st osalust kinnisvaraga tegelevas Logoner ASis, 66,5%list osalust samuti kinnisvaraga opereerivas Norber Grupp OÜs, 50%st osalust Ärimaja ASis ja väiksemaid osalusi ProGroup Holding OÜs ning Spacecom ASis.

Peale First Telecom Tradingu kuulub Vichmannile 100%liselt veel Hoiupanga Töötajate AS ja Moonrider OÜ. Ta on üheksas firmas juhatuse liige ja vähemalt 14 ettevõtte nõukogus. Moonrideri kaudu omab Vichmann ka 100% Edelaraudtee ASist ja 7,52% Luterma ASist.

First Telecom Trading OÜ on 1999. aastal austatud ettevõte, mis tegeleb peamiselt investeerimisega.


Tags assigned to this article:
First Telecom TradingMarcel VichmannReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory