Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Soome realitistaar Antti Kurhinen Gossip.ee-le: “Meil oli Hennaga nii palju plaane, mis nüüd kõik on purunenud. Minu süda pole ainus, mis purunes.”

Soome meelelahutusuudiste selle nädala kuumim teema on Antti (26) ning Henna Kurhineni (21) lahutus. Big Brotheri realitist tuule tiibadesse saanud vene päritolu Antti räägib eksklusiivselt Gossip.ee-le, et tema süda on murtud ning tuhandeks killuks on ka kõik plaanid, mida nad Hennaga selleks aastaks kavandasid. “Kui me Hennaga elasime, siis plaanisime kogu aeg tulevikku, meil oli välja mõeldud teleprogramm, mida tahtsime maha müüa ning milles oli plaan koos osaleda, aga nüüd on minu elu lõhki. Mul on väga raske ilma Hennata – armastan teda endiselt väga,” räägib Antti Gossip.ee-le.

Mis juhtus teie ning teie naise Henna vahel? Miks te lahutate?
Me mõlemad oleme Hennaga väga temperamentsed. Henna on lisaks temperamendile ka armukade. Paljud pisiasjad hakkasid omavahel negatiivselt “mängima” ning lõpuks sai sellest n-ö “suur lahkarvamus”.

Kas teie lahkuminekus oli osa ka mõnel teisel tüdrukul või poisil?

Ei, seda kindlasti mitte. Kummagil meil pole hetkel kedagi teist. Me armastame siiani üksteist väga. Ma arvan, et me mõlemad oleme nüüd väga kaua üksikud, enne, kui kellegiga ennast seome… vähemalt mina olen.

Kas teie abielu on juba ametlikult lahutatud?
Ei, ametlikult oleme veel abielus. Soome seadused ei luba nii kiiret lahutamist, peame ootama kuus kuud, siis läheb asi menetlusse.

Kas te olete endiselt sõbrad? Henna rääkis gossip.ee-le, et ta müüs Seiskale eksklusiivintervjuu, mis ilmub järgmisel nädalal. Mis sa arvad, millest see tuleb ning kas see võib muuta ka teie suhteid?
Jah, me oleme küll sõbrad, niipalju, kui see on võimalik. Ütlen ausalt, et väga raske on olla kellegiga sõber, kes on tegelikult sinu elu kõige suurem armastus. Paratamatult tahad rohkemat kui sõprus.

Intervjuu kohapealt ei oska ma praegu kommenteerida, võimalik, et see saab olema intervjuu, mis meid lahutab. See on aga kindel, et kui Henna mind ründab, siis tuleb sõda ning mitte väike!

Vaatamata teie lahutsplaanidele armastate te Hennat endiselt. Kas ta on/oli teie unistustetüdruk?
Meie vahel ei olnud armastust esimesest silmapilgust. Kui ma temaga tuttavaks sain, siis ma ei pidanud teda unistustetüdrukuks. Aga see hakkas vaikselt muutuma, mida rohkem me suhtlesime. Ta tundus peagi väga hea naisena ning ma ei kõhelnud temaga abielluda. Ta oli suhteliselt ideaalne, aga muidugi ta on väga noor ning soovib veel ringi vaadata. Ma arvan, et tema noorus on ka üheks põhjuseks, miks me lahutame. Samuti mulle ei meeldi, et Henna räägib liiga palju, meie kultuurivahe on tihti karjuvalt märgatav – mina olen sündinud Venemaal – te peaksite aimama, millise temperamendi ning kasvatusega venelased on, see on midagi muud kui soomlaste kodune kasvatus. Mul on vahel tune, et soomlased on justkui “kadunud” ja kergelt lollid paljudes asjades. Samuti ei ole Soomes mingit distsipliini, see paistis ka Henna kasvatuses väga välja.

Millised on teie plaanid sügiseks-talveks? Mis on teie igapäevatöö?
Plaanid pole veel sajaprotsendiliselt paigas. Mul on üks suur soov – tahaksin saada näitlejaks – võibolla siin Soomes, võibolla Venemaal. Mu üks iidoleid on Ville Haapasalo, tõenäoliselt te teate teda lahedatest vene filmidest. Mul on tegelikult veel üks plaan – olen kaalunud osaleda ka Vene Big Brother saates, nüüd olete esimesed, kellele sellest räägin. Mul on sinna minekuks väga head eelised, esiteks ma oskan vene keelt ning teiseks olen Soomes kuulus. Aga eks me näe, mis juhtuma hakkab. Ma ei taha ega kavatse kunagi olla nagu tavaline inimene – minna tööle, tulla koju, minna tööle jne. Tahan teha midagi sellist, et terve maailm mäletaks ning teaks mind, nagu Staalin või Hitler, hahaa, see viimane võrdlus oli nali loomulikult.

Soomes algas taas Big Brother. Kes teile selle aasta osalejatest meeldivad?

Mulle ei paku huvi inimesed, kes praegu BB-majas on aga eks paistab, võib-olla hakkab veel midagi põnevat juhtuma. Mul on plaan sinna laulma minna, tahan seal saates ühe lauluga esineda, see saab olema selle saate kõrgpunkt ja minu lemmikosa saatest.

Mida armastate vabal ajal teha, mis on teie hobid?
Mulle meeldib jõusaalis käia, samuti kaifin elektroonilise muusika pidusid. Sellel suvel sai väga paljudel kontserditel käidud nii Soomes kui ka Venemaal. Mulle meeldib ka meedia. Meil oli Hennaga nii palju plaane, mis nüüd kõik on purunenud. Minu süda pole ainus, mis purunes. Kui me Hennaga elasime, siis plaanisime kogu aeg tulevikku, meil oli välja mõeldud teleprogramm, mida tahtsime maha müüa ning milles oli plaan koos osaleda, aga nüüd on minu elu lõhki. Mul on väga raske ilma Hennata – armastan teda endiselt väga!


Tags assigned to this article:
Antti KurhinenGossip.eeHenna KurhinenReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory