Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Maxima tegevjuht Margus Pärn kasvatas käivet ligi poole võrra

Hoolimata tarbimise vähenemisest kasvas Maxima käive Eestis tänavu esimese üheksa kuuga 48 protsenti 3,13 miljardi kroonini, teatas ettevõte. Maxima Eesti OÜ tegevdirektori Margus Pärna kinnitusel aitas käivet kasvatada eeskätt soodne hind.

„Tarbijad otsivad kiire inflatsiooni juures võimalusi oma igapäeva ostudelt säästmiseks ning see on toonud meie kauplustesse hulgaliselt uusi kliente,” märkis Pärn. „Majanduse taandareng ja jaeturul toimuv näitab, et soodsaid hindu tuleb pakkuda aastaringselt, mitte pelgalt kevadeti ja sügiseti toimuvatel kampaaniamüükidel.”

Üheksa kuu jooksul lisandus Eestisse kuus uut Maxima kauplust. Lisaks avab Maxima tänavu veel kauplused Tallinnas Mustamäel ja Valgas. Pärna sõnul on majanduskeskkond muutunud ning seetõttu avatakse tänavu vähem kauplusi kui mullu planeeriti.

„Tänu paindlikule tegutsemisele ja väiksematele kuludele saame hoida hinnad madalal,” rääkis Pärn. „Tarbijaid toob üha enam Maximatesse ka meie suvel alustatud programm „Osta mõistlikult”, mille raames kasvas nii kampaaniakaupade arv kui allahindluste ulatus.”

Pärn ütles, et käibe kasvule andis olulise tõuke lisaks esimese Maxima XXX hüpermarketi avamine Pärnus. „Nüüd on ka Eesti tarbijatele võimalik näidata, et soodsad hinnad ei ole pelgalt väiksemate odavpoodide pärusmaa,” lisas ta.

Lisaks kiirele laienemisele jätkub teenuste kvaliteedi tõstmine, milleks korraldatakse töötajatele nii müügi- kui keelekursusi.
Balti riikides ja Bulgaarias kasvas Maxima Grupi kontserni esimese üheksa kuu käive tänavu võrreldes mulluse aastaga 29% protsenti, ulatudes 33,1 miljardi kroonini.

Maxima Grupi peadirektori Gintaras Marcinkevi?iuse sõnul näitab majandusseis, et aasta keskel korraldatud tarbijaküsitlused, mis kinnitasid tarbimise vähenemist, on nüüdseks õigeteks osutunud.

„Analüüs näitab, et tarbijad on oma ostukäitumist muutnud kõigis Balti riikides,” ütles Marcinkevi?ius. Ta lisas, et majanduslanguse mõju vähendamiseks nii tarbijatele kui kauplusketile on Maxima Grupp vaadanud üle oma investeerimisplaanid. „Avame plaanitust vähem kauplusi ja muudame ettevõtte struktuuri. Tarbijatele pakume aga uusi efektiivseid ostuprogramme, mille raames saavad meie kliendid tänu soodsamatele pakkumistele hoida oma elukvaliteedis kaotamata raha kokku,” sõnas Marcinkevi?ius.

Balti riikide suurimal jaemüügiketil Maxima on tänase seisuga 430 kauplust. Neist 232 töötab Leedus, 125 Lätis, 49 Eestis ja 24 Bulgaarias. Kõikides riikides töötab kokku üle 25 000 töötaja.

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory