Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Marju Lauristin ja Urmas Paet nomineeriti aasta eurosaadiku auhinnale

OHMYGOSSIP – Euroopa Parlamendi saadikud Marju Lauristin ja Urmas Paet on nomineeritud aasta eurosaadiku auhinnale. Euroopa Liidu poliitikaid kajastava ajakirja The Parliament Magazine korraldatava aasta väljapaistvamate eurosaadikute konkursil on Paet nimetatud ühena kolmest välispoliitika alal silma paistnud saadikust, Lauristin tööhõive ja sotsiaalpoliitika valdkonnas, edastab Urmas Paet BNS´i uudist oma Facebooki seinal.

Kokku antakse välja aasta eurosaadiku auhind 18 valdkonnas, milleks on põllumajandus ja maaelu; kultuur, haridus ja sport; areng; digitaalne ühisturg; majandus- ja rahandusküsimused; tööhõive ja sotsiaalpoliitika; energeetika; keskkond; välispoliitika; siseturg ja tarbijakaitse; väliskaubandus; justiitsküsimused ja kodanikuvabadused; uued tehnoloogiad; tervishoid; regionaalareng; teadus ja innovatsioon; transport; naiste õigused ja sooline võrdsus.

The Parliament Magazine´i auhindade jagamise otsustavad iga valdkonna eksperdid. Võitjad selguvad Brüsselis 22. märtsil.Reklaam:


Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory