Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Iglesiase-Elina Gossip.ee-le: “Elan Ibiza pealinna kesklinnas”

Noor eestlanna Elina Kann, paljudele tuntud kui “Iglesiase-Elina” veedab juba teist suve Ibizal. Gossip.ee ei hakka üles keerutama vana ja leierdatud Iglesiase teemat, vaid uurime temalt hoopis Ibiza elu “telgitaguste” kohta.

Kuidas sa esimest korda Ibizale sattusid?
Esimest korda sattusin Ibizale eelmine suvi ühe tuttava kaudu. Veetsin seal terve hooaja (juuni-oktoober), tantsides ööklubis Amnesia.

Kas ka see aasta oled Amnesias tantsija? Kauaks plaanid Ibizale jääda?
See aasta olen tantsinud vaid ühe korra, club Amnesia opening partyl. Rohkem ei plaani tantsida! Kindlalt ei oska öelda, kaua siin olen, eks aeg näitab.
 
Milline on tantsijate läbisamine, kas on tunda ka konkurentsi ja kadesust?
Siin on tantsijaid igast riigist: erineva päritolu,- iseloomu ja ellu suhtumisega. On olemas halle hiirekesi, kes tulid siia vaid raha teenima, aga ka isehakkajaid, kes püüavad kõigest väest igale poole jõuda ning tippu pürgida! Tavaliselt hoiavad iga riigi tüdrukud omaette. Loomulikult ei puudu ka pisemad konflikid, kuid üldiselt on läbisaamine hea.
 
Kas pidevad unetud ööd ja tavapärasest suurem alkoholi tarbimine hakkavad lõpuks ka tervisele mõjuma?
Alkoholi joomine pole tantsijatele kohustuslik, kuid suurem osa tarbib, sest arusaadagi nii on lõbusam. Alkohol pole sugugi seotud terviseprobleemidega vaid pigem kliimamuutus ja külm õhk mida klubides tantsijatele lastakse.
 
Kui suur on keskmine Ibiza tantsija sissetulek kuus? Kas elamine, söök, kostüümid, meik tuleb endal muretseda?

Igas klubis on see individuaalne. Mõni klubi pakub suuremat töötsau, aga elamise peab ise muretsema. Teised aga pakuvad väiksemat tasu, kuid võimaldavad tasuta elamise. Igaljuhul teenib nii palju, et siin elab kenasti ära. Kostüümid ja meik sõltuvad üritusest. Mis puudutab sööki, siis Amnesias on tüdrukutel võimalus käia 1-2 korda nädalas restoranis söömas. Vahest korraldatakse ka ühiseid lõunaid ning õhtusööke, muidu peab ise toitu ostma.
 
Kui Sa võrdled Ibiza ja Eesti hindasid, siis kas vahe on tuntav?
Söök ei ole hinnapoolest niivõrd kallis, kui kõik muu: elamine, pidutsemine jne.. Näiteks klubi sissepääsu tavapilet maksab kuni 1000 krooni, vipi laud
koos jookidega maksab kuni 60 000 aga on ka juhuseid kus laua eest on välja käidud 150 000 krooni. Kallimad  shampused maksavad vipis  45 000 kr.
 
Teadagi käivad ka paljud staaraid Ibizal puhkamas ja pidutsemas, keda Sul on õnnestunud kohata? Ja kas on üldse võiamlik nendega suhelda või on nad
teistest pidulistest eraldatud?

Oi, neid staare on siin hulgi- lauljad, näitlejad, sportlased, modellid, moeloojad jne. Kuulsused pidutsevad tavaliselt klubide VIP alades, broneeritud laudades. Vahest ümbritsevad neid turvamehed, see ala on avatud ka tantsijatele ning nad saavad nendega vabalt suhelda ja koos pidutseda! Ibizal on see normaalne,
tavaliselt kõik staarid on sõbralikud ning hindavad tantsijaid samaväärselt, kutsudes neid jahiga sõitma, lõunale või kuskile peole. This is Ibiza;)
 
Juba klubide dj-list koosneb kuulsatest dj´dest nagu: Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Eric Morillo, David Guetta jne. Olen
pidutsenud Eric Morillo, James Blunti ( viimane pesitseb siin oma pruudiga samuti juba mai algusest), Ronaldo Nazario de Lima, Saksamaa
koondise jalgpallurite ja ka teiste tuntud sportlastega. Gary Dourdati ja ta pruudiga olen niisama einetamas käinud, ning Taxi näitlejatega sai ka üks pidu maha peetud. Loomulikult on ka DJ´dega hea läbisaamine kuna enamikuga neist töötasin koos Amnesias. Amnesiat on ka külastanud  veel Leonardo Di Caprio, Kate Moss, Naomi Campbell, Paris Hilton, Enrique Iglesias, Gary Dourdat, Taxi filmi näitlejad, NBA korvpallurid jpt.

Ütlesid, et kuulsused on enamasti sõbralikud, kas on olnud ka juhuseid, kui see nii pole olnud?
Mida kuulsam inimene on, seda rohkem ta endale ülbet käitumiselt lubab ja seda tüütumaks ta muutuda võib.
 
Kas Ibizal on lihtne uusi tutvusi luua? Kus selleks parim moodus   – klubis, tänaval, rannas?

Tutvusi leiab igalt poolt, oleneb kui aktiivne ja sõbralik sa oled. Kuid häid tutvusi tänavalt siiki ei leia, selleks on klubide VIP´d ning privaatpeod, kuid sinna on veidi raskem pääseda!
 
Teadagi on Ibizal väga levinud peale alkoholi ka igasugused muud mõnuained, kas ka Sulle on pakutud/proovitud müüa mingeid narkootikume?

Müügiks pole, niisama on pakutud küll, aga olen sellistest inimestest kaarega mööda vaadanud, sest ei tea iial mis kavatused neil sinuga on ning mida nad
sulle üldse pakuvad. Arvan, et pidutseda saab ka ilma narkootikumideta, piisab vaid heast seltskonnast ja paarist dringist. Kuna klubides on tavaliselt house-trance muusika, siis kütab see juba piisavalt üles!
 
Kirjelda palun  pisut Ibiza tänavapilti. Olen kuulnu, et seal on väga levinud ka igasugused eripärased koerad, vastab see tõele?

Mina elan Ibiza pealinna kesklinnas – suurem osa tänavaid meenutab siin Tallinna vanalinna kitsaid ja hubaseid tänavaid. Tänavad on alati puhtad, kuna neid puhastatakse veega iga hommik. Siin on tohutul hulgal poode, hotelle ja söögikohti. Tänavapilt on üldiselt kirju, kohtab absoluutselt igasuguseid inimesi – tavalisi elu nautivaid turiste, kuulsuseid, transvestiite, playboy stiilis “tuunitud” tibisid, koeri jne. Koeri on siin tõepoolest palju – chihuaudest kuni hiigelkoerteni. Neid kohtab kõikjal – tänaval, rannas poes ja neil ei puudu ka vastavad soengud ja kostüümid.
 
Keda või mida Sa Ibizal olles kõige rohkem igatsed?
Eks ikka vahest igatsen oma vanemaid, sõbrannasid ning ka üht erilist noormeest, kes on kahjuks hetkel teises riigis. Kuid peamine inimene, sõbranna Olja, on minuga alati kaasas ning ta ei anna mulle aega millestki puudust tunda.
 
Mis sa arvad, kui 2 tavalist Eesti neiut lähevad Ibizale, omamata seal eelnevalt mingeid tutvusi, kas nad saavad seal hakkama?

Oleneb mis nende jaoks hakkama saamine tähendab. Kui raha on piisavalt, siis võib ehk nädala või kaks hästi puhata, kuid pikemas perspektiivis läheks
raskeks ja kalliks. Peab ikka tutvusi olema, et siin kasvõi normaalne elamine saada. Nagu eelnevalt mainisin leiab häid tutvusi klubide Vipidest, kuid sinna niisama ei pääse. Pigem soovitan siia niisama puhkama ja pidutsema tulla, mitte õnne otsima!
 

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory