Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Sami Lotila Ohmygossip.ee´le: Psühhiaatri juures käin pidevalt ent nii põrunud veel pole, et selgeltnägijate poole pöörduda

OHMYGOSSIP – Soome kollasest meediast välja löödud ning seepeale Tallinnasse kolinud, eestlannaga abiellunud ning oma portaali loonud Sami Lotila paugutab taas! Mees tunnistab, et käib aastaid psühhiaatri juures ravil, ent nii põrunud ta veel pole, et selgeltnägijate poole pöörduda.

“Psühhoteraapeuti juures käin ma pidevalt, aga selgeltnägijad pole ma proovinud. Nii peast põrunud ma veel ei ole,” avaldab Lotila Ohmygossip.ee´le. Temale omase pool kibestunud, pool teravmeelse Eestit vihkava huumoriga lisab ta juurde, et kui tal peaks see vajadus tekkima, siis ainus selgeltnägija, keda ta külastada sooviks on Eesti peaminister Taavi Rõivas. “Pöörduksin Taavi Rõivase poole. Ta peab olema väga professionaalne, kui nii paljud eestlased usuvad tema lubadustesse. Võibolla on tema oskused pärit fooliummütsikesest, mis Andrus Ansip talle kinkis? Ent Eesti parim selgeltnägija on muidugi Edgar Savisaar, sest ta näeb ette Eesti valitsuskoalitsiooni lagunemise ja Eesti igasuguse allakäigu.”

Selgeltnägijatesse Sami Lotila ei usu ning seda tüüpi saated talle ei istu, üleüldse ei usu ta pikalt teleka ees ajaveetmisesse. “Selgeltnägijate saateid ma ei vaata. Üleüldse pole ma tüüpiline Eesti elanik, sest vaatan telekat väga väga vähe. Mul on elu elada, pole aega tukkuda teleka ees ühe käega Säästukanget rüübates ja teise käega oma naist pekstes. Iga päev näen ma siin Tallinnas palju ebatavalist ja veidrat – Eesti elukorraldus ju on ebatavaline ja veider, nagu ka Eesti inimese meelemaastik, eks?” Õhku jääb vaid küsimus, Sami Lotila, miks sa Soome tagasi ei koli?!

Vaata ka:
Sami Lotila räägib Ohmygossip.ee’le kuidas ta Jyväskylä mõisast ilma jäi

OHMYGOSSIP — Skandaalne Eestis elav soomlane Sami Lotila räägib Ohmygossip.ee rubriigile “Sugupuu”, et teab oma juuri hästi ning on õnnelik, et saab südamelt ära rääkida seiga, kuidas Lotila’d oma mõisast ilma jäid.

Sami Lotila Ohmygossip.ee’le: Eestlastega ei saa seigelda
OHMYGOSSIP — “Tavaeestlane on ju arglik ja passivne töllerdaja ja oma kakaaugu ümber tiirleja, kellele ”seiklus” tähendab uue säästuõlle või uue vetsupaberi proovimist või kanali vahetamist oma teleris,” räägib 30 aastat psühhoteraapias käinud Eestis elav endine Hymy lehe soomlasest peatoimetaja Sami Lotila Ohmygossip.ee’le.

Sami Lotila Ohmygossip.ee’le: Olen viimased 30 aastat pidevalt psühhoteraapias käinud
OHMYGOSSIP — “Olen käinud ka viimased 30 aastat pidevalt psühhoteraapias, sellest hoolimata, et üks seanss maksab rohkem kui Rimi või Prisma kassapidaja Eestis teenib nädalas. Kokkuvõttes mulle tundub, et raskuseid on minu elus olnud päris vähe, aga see muidugi sõltub suhtumisest,” räägib skandaalne Sami Lotila Ohmygossip.ee’le.

Sami Lotila Ohmygossip.ee’le: Saan jaanuaris isaks ja jätkan oma elu samas vaimus
OHMYGOSSIP — “Jätkan oma elu samas vaimus. Saan isaks jaanuaris ja kavatsen kasvatada oma pojast samasuguse vankumatu Eesti sõbra, kui olen ise. Ta kindlasti õpib ära soome keelele lisaks ka eesti keele. Ta võibolla jõuab rääkida eesti keelt, enne kui see ära kaob ja unustatakse,” avaldab oma arvamust endine Hymy peatoimetaja ning praegu Eestis elav äärmusliku elustiili ning ütlemistega Sami Lotila.

Sami Lotila Ohmygossip.ee’le: Eesti saatuse üle otsustatakse väljaspool Eesti piire
OHMYGOSSIP — “Eesti edasise saatuse üle otsustatakse väljaspool Eesti piire. Investeeringute ja infrastruktuuri arendamise üle otsustatakse Brüsselis, panganduse üle otsustatakse Stockholmis, riigikaitse üle otsustatakse Washingtonis, piima- ja põllumajandusäri üle otsustatakse Moskvas, ja palgaraha ja sotsiaalkaitse järele minnakse Helsingisse. Tallinnas pole enam muud teha, kui mängida autorollot,” räägib kriitilise keele ja ennast imetleva meelega endine Soome kollase meediaajakirja Hymy toimetaja Sami Lotila Ohmygossip.ee’le.

Sami Lotila Ohmygossip.ee’le: Euro-Eestist on saanud Neuro-Eesti, aga Finland on Funland!
OHMYGOSSIP — Endine Soome kõmulehe Hymy peatoimetaja Sami Lotila on kurikuulus siin ja sealpool lompi, sest tema teravad ja enamasti kohatud kommentaarid ajavad turja tuliseks nii eestlastel kui soomlastel. Eestlasi järjepidevalt mustav ning “kassi ja kassiliivakastiga” võrdlev Sami aga ise nii ei arva: “Ei pea paremaks. Lihtsalt suhtun eestlastesse nagu nad soovivad/eeldavad ehk nagu suur vend väikesesse venda.”

Sami Lotila Ohmygossip.ee?le: Ma pole kunagi rumalusi teinud
OHMYGOSSIP — Sami Lotila on juba aastaid Eestis elav endine soomekeelse kõmulehe Hymy peatoimetaja ning täna oma Tallinna blogi vedav mees, kes tuntud oma teravate, tihti ülevõlli ütlemiste poolest. Ohmygossip uurib, kas Sami peab ennast õnnelikuks inimeseks ning kuidas tema negatiivsete mõtetega tegeleb.

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory