Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Kanuti Gildi Saali etendus “Umbes”

P, 25. aprill 2010 19:00, Võru Kultuurimaja Kannel, Võru

Meil oli tekst, mis tähendas ühelt poolt väga palju (nt siis, kui kana liigutas kõrvu), teisalt aga ei tähendanud mitte midagi (nt siis, kui ütlesime 8 243 korda “ma armastan sind“). Siis leidsime tera – hulganisti definitsioone (nt, umbes nagu Rakvere Teater, Eesti Nuku- ja Noorsooteater või Võru Linnateater). Me teame ainult UMBES. Me teame ainult enam-vähem. Meie ülim tõde on umbes.

NB! Lavastuse seisukohad ei pruugi kattuda Rakvere Teatri ja Eesti Nuku- ja Noorsooteatri seisukohtadega. Lavastuse aluseks on võetud Mart Usina antidraama “Kanakõrv”.

Tarmo Tagamets, Anti Kobin ja Erni Kask lõpetasid 2001. aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia. Praeguseks on nad eesti teatriruumis mänginud ja lavastanud enam kui kaheksa aastat, Tagamets ja Kask on osalenud ka loomingulise ühenduse nu.unioon lavastustes. Antud lavastus saab kolme kunagise kursusevenna ja sõbra esimeseks vaid omavahel tehtud koostööks.

Lavastaja: Tarmo Tagamets (Võru Linnateater)
Näitlejad: Erni Kask (Rakvere Teater), Anti Kobin (Eesti Nuku- ja Noorsooteater) või Tarmo Tagamets (Võru Linnateater)
Valgustaja: Revo Koplus
Koreograaf: Liisa Lilienthal

Kaasprodutsendid: Võru Linnateater, Kanuti Gildi SAAL

Piletiinfo: 50.- eelmüügis Võru Kultuurimaja Kannel kassas (tel: 78 686 76)

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory