Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Veiko Ratas Gossip.ee-le: “Naine peab olema selline, kellega on võimalik asju arutada ja nõu pidada, mitte ainult ilus pilt diivanil.”

Menusaatest “Tantsud tähtedega” kolm korda osa võtnud tipptantsija Veiko Ratas on keerutanud telesaates Maarja-Liis Ilusat, Vilja Savisaart ning Katrin Karismad. Armastatud tantisja tantsupartneriks profitasemel on aga kaunis Helena Liiv. Vaatame, mida räägib neljakordne Eesti meister Gossip.ee-le oma tegemistest, saavutustest ja lõbusatest lapsepõlveunistustest?

Mis on kõige pöörasem tegu, mida viimasel ajal teinud oled?
Ihhihii… ei tule kohe pähegi. Ilmselt oli see 3 korda tantsuaates osalemine!

Mida ootad uuelt aastalt? Kas Sulle on tulnud ka järjekordseid huvitavaid pakkumisi televisioonist?

Uusi pakkumisi tulnud ei ole, ja vanu ka ülesse soojendatud ei ole! Kuid aega ju veel on ka! Uuelt hooajalt ootan häid saavutusi oma õpilastelt, selleks hakkame varsti ka laagreid läbi viima.

Kes on sinu lemmiktantsijad?

Itaallased Mirko Gozzolli – Alessi Betti, kes tegid kõige kiirema tõusu amatööride maailma meistritest professionaalide maailma meistriteks. Nad on suurepärased tantsijad ja neid on alati väga huvitav vaadata. Hoolimata sellest, et nad on meistrid suudavad nad ikka silmnähtavalt edasi areneda.

Mida hindad naistes? Milliseid naisi pead seksikaks?

Püsivust, mõistmist ja arukust. Kasuks tuleb ka huumorimeel. Naine peab olema selline, kellega on võimalik asju arutada ja nõu pidada, mitte ainult ilus pilt diivanil. Üldiselt meeldivad mulle blondid ja pikajuukselised naised, kuid see ei ole alati määrav. Kindlasti ei meeldi mulle labased naised. Seksikad on naised, kes oskavad oma seksikust esile tuua ja seda rõhutada.

Kas oled vaba ja vallaline?
Nii ja naa, rohkem ei kommenteeri.

Mida pead oma elus suurimateks saavutusteks?
Tänaseks kindlasti oma tantsualaseid saavutusi. Olen neljakordne Eesti meister standardtantsudes täiskasvanute klassis. Hea saavutus on ka maailma jooksvas edetabelis viiekümne hulka jõudmine. Kuid olen rahul ka oma klubiga, mis saab septembris 10- aastaseks ja kuhu olen väga palju oma hinge ja energiat matnud. See-eest täna kõik ka toimib.

Sa oled majandusharidusega. Kas sul on plaanis seda ka rakendada või oled juba rakendanud?
Ega ma rohkem rakendanud ei ole kui oma klubide majandamise juures. Mu eriala oli majanduspoliitika ja kõrvaleriala majandusprotsesside modelleerimine – seega riigi tasandil majandus ja selle modelleerimine. See valdkond on mulle vägagi kaugeks jäänud ja arvan, et ega mul sinna vist ikka asja ei ole!

Millised oleks viis unistuste töökohta-pakkumist, millest sa kindlasti ei loobuks?

1. Olen palju mõelnud piloodi ameti peale – kui keegi pakuks, et tule õpi lennuki kapteniks ja saad selleks, siis arvan, et läheksin. Mulle lendamine kohutavalt meeldib! Väga tore on olla seal, kus on päike ja piirideta vabadus!
2. Ka kosmonaudiks võiks hakata (naerdes- toim.)
3. Lapsepõves oli mul suur unistus saada bussijuhiks – mul olid kõik Tartu linnaliinid peas, koos nende peatuste nimedega. Tänaseks on muidugi see soov üle läinud!
4. Täna mulle meeldiks väga ka rantjee elu elada – ilmselt kuna olen kõvasti tööd rabanud ja pisut tüdinenud. Loodan, et juunikuine puhkus mu energia
taastab!
5. Ja kui nüüd päris aus olla, siis meeldib mu praegune töö mulle ka!

Kus armastad pidutseda? Kui tihti sa üldse pidutsed? Kus klubis Sa kõige tõenäolisemalt võid vastu jalutada?

Peoloom ma ei ole. Pidutseda meeldib mulle sõpradega pigem mitteavalikes kohtades kui kusagil klubides. Kuid eks aeg-ajalt satu ka klubidesse, kuid
väga harva. Viiamati käisin Tartus Atlantises mai lõpus. Paar korda olen juhtunud ka Tartu Maasikasse. Kui Pärnus olen, olen sattunud ka Klubi Tallinnasse.

Millised plaanid on suveks? Kus ja kellega on plaan veeta jaanipäev?
Jaanipäeva olen juba mitmeid aastaid pidanud ühe väga hea sõbra maakodus Otepää lähistel. Ka seekord on plaan sinna minna. Juuli lõpus sõidame Taiwani Maailmamängude võistlustele – nädal kulub seal võistlustele ja nädala plaanime niisama ringi vaadata ja puhata. Ülejäänud suvi on valdavalt töine – mitmed erinevad laagrid erinevate laste ja täiskasvanutega, mis algavad kohe pärast jaanipäeva.

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory