Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Airi Ojamets Gossip.ee-le: “Inimene ei tohiks sõltuda teistest info-allikatest. Uurida võib alati, aga sõltuda ei tohi.”

Armastatud laulja Airi Ojamets räägib, et kõige õigemaid vastuseid annab inimesele tema enda süda ning et tema usub kõigesse ja mitte millessegi, sest need on üks ja sama asi. Airi on tundnud astroloogia vastu huvi juba noorest peast ning räägib meile, et päris kindlalt on kõrgendatud võimetega inimesi. “Kuid meie seas on inimesi, kes on väga kõrge tunnetusega, saavad selgeid sõnumeid erineval moel muudest dimensioonidest ja isegi näevad kolmanda silma abil,” räägib Airi Ojamets Gossip.ee-le.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga? Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?
Olen sündinud Tuli-Mao aastal (1977) ja Skorpioni tähtkujus (8.Novembril). Erinevaid lektüüre lugedes, olen leidnud palju iseloomustusi, mis langevad kokku minuga, aga see on üks väike osa sellest kõigest. Arvan, et inimest mõjutab palju rohkem tegureid, kui tähtkuju, nt. tema perekond, sotsiaalne keskkond jpm. On olemas ka usundeid, kus usutakse , et inimese elu mõjutab juba tema eelmiste elude tegevus, ehk siis karma. Aga astroloogial on kindlasti suur osatähtsus. Juba iidsetel aegadel on tehtud plaane just tähtede seisu järgi. Isegi meresõit kulges tähtede järgi. Inimese sünnil mängib suurt rolli isegi tema sünni kellaaeg, sest just selle järgi teatakse arvestada täpset tähtede ja planeetide seisu. Mina olen kogu selle kõige vastu tundnud huvi juba varajasest lapsepõlvest. Arvan, et enda tundmaõppimine on üldse üks suurimaid väljakutseid siin elus ja abiks on kõik materjalid ja inimesed.

Kui palju ja millistesse horoskoopidesse te usute? Kas loete näiteks ka lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Ajalehtede päevaennustused ja muu taoline on rohkem nagu meelelahutus minu jaoks, aga üldiselt loen rohkem raamatuid vastavatest teemadest. Esoteerilisi, teoloogilisi, astroloogilisi jne…Kui olin u. 11 või 12 aastat vana, lugesin huviga ajakirju nagu “Kolmas Silm” ja “Paradoks B”. Ka indiaanlaste teemalised raamatud pakkusid suurt huvi. Nagu öeldakse, et oled, mida sööd, saab sama öelda ka, et oled, mida loed. Nii et ennast saab kujundada ikka kõige paremini ise. Kunagi lugesin, et Skorpionid on väga kättemaksuhimulised ja pidasin end selliseks, sest nii oli kirjutatud. Kuid aja möödudes ja ennast paremini tundma õppides, sain selgeks, et kõik, mis teed, teed tegelikult endale ja parim kättemaks on andestamine. Seega, arendasin endas teistsugust mõtlemist ja edasiliikumist. Võibolla tõesti, kaardiseisuga saad kaasa mingid võimalused ja omadused, aga ennast arendama pead ikkagi ise, vigade tegemise ja õppimise teel.

Kas usud saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda Sina?

Loomulikult, olen ka mina otsinud Jumalat väikesest saadik – igalt poolt… kohtadest, raamatutest… ja Ta ongi igal pool. Ka meis endis. Lihtsalt, et teda meis endis ise tunnetada, peabki endaga tegelema pidevalt. See on pikk ja konarlik tee, aga äärmiselt huvitav. Nii palju on õppida ja avastada! Ja vastuseid saab igalt poolt, ka ennustajate ja muude kõrge tunnetusega inimeste käest. Isegi kui nad on esmaklassilised näitlejad, on neilt õppida palju.

Kas olete kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Kõige õigemaid vastuseid aga annab inimesele tema enda süda. Mitte mõistuse hääl, vaid südame hääl. Mõistuses räägib Ego, aga südames Jumal. Seega ei tohiks inimene sõltuda teistest info-allikatest. Uurida võib alati, aga sõltuda ei tohi. Arvatakse, et isegi Einstein kasutas tegelikult kõigest u. 15 % oma aju tegelikust potensiaalist, seega võite ise järeldada, kui palju meist keegi oma aju tegelikku potensiaali kasutab. Kuna elame Kali yugas ehk pimeduse ajastul, siis enamik inimesi isegi ei mõtle sellele, kes ta tegelikult üldse on ja miks ta siin on. Kuid meie seas on inimesi, kes on väga kõrge tunnetusega, saavad selgeid sõnumeid erineval moel muudest dimensioonidest ja isegi näevad kolmanda silma abil. Isiklikult usun kõigesse ja mitte millessegi! Need on üks ja sama asi. Soovin kõigile armastust ja valgust!

 

Loe lisaks:
SKORPION e. Scorpio ( 24. oktoober – 22. november)

Skorpioni meisterlik enesevalitsemine on kadestamist väärt. Tal pruugib vaid anda oma näojoontele käsklus jääda liikumatuks ja need kuuletuvad otsemaid. Skorpion oskab teie natuuri ja tegevusplaanid halastamatult läbi kompida, jäädes ise teie jaoks läbitungimatuks. Sellel alal on ta suur meister. Mainige Skorpionile, et ta on kohutavalt andekas ja et ühel päeval saab ta kindlasti kuulsaks, ning te saate talt rahuliku ja kiretu vastuse: “Jah, ma tean.” Kui olete tundlik, siis ärge parem küsige talt nõuannet või tema arvamust. Ta paiskab teile näkku alasti, brutaalse tõe. Teie küsite – ja tema vastas. Skorpion ei tee teile võltse komplimente, et tõsta oma väärtust teie silmis või võita teie sõprust. Kellegi ees pugemine on talle alandav.

Kui Skorpion ütleb teile midagi ilusat, siis hinnake seda kui aaret. Võite olla kindlad, et see on öeldud siiralt ja ilustamata. Skorpion kogub enda ümbere kas jäägitult ustavaid sõpru ja andunud imetlejaid või siis kadedaid ja teda vihkavaid vaenlasi. Ent isegi viimased tunnevad tahtmatut aukartust ta vastu ega julge teda avalikult rünnata.

Vastavalt praktilisele elule töökas, julge, positiivne. Alati võitlusvalmis, kuni elu lõpuni. Pigem nad murduvad, kui alistuvad. Loomus on karm, aga õiglane ja aus. See kõik teeb elamise raskeks ja tekib palju vaenlasi. Skorpioni märgi all sündinu suunab ka oma enese mina oma vastu. Nendes on tihti mõistatuslikku ja kättesaamatut, tänu nende kinnisusele. Kuid see on pea alati kaitsemanöövriks, kui ta arvab ennast kritiseerivat või naeruvääristavat. Selle tähtkuju all sündinutel meeldib valitseda ja nad lasevad ka meeleldi tunda oma üleolekut. Alluvaid kohtlevad nad karmilt, sest on ise raudse tahtejõuga kohusetäitmises ja töös. Väga sõltumatud.

Välimuse järgi tunduvad nad olema mõõdukad ja rahulikud, kuid häda sellele, kes neid ärritab, siis on nende raev hirmus. Skorpioni tähtkuju all sündinu ei otsi kunagi väljapääsu illusioonides ja kasutab oma eesmärgi saavutamiseks igasuguseid vahendeid. Leiavad kergesti vaenlase nõrga koha ja oskavad seda kasutada. Ärge unustage, et Pluuto juhib ja käsutab tuumaenergiat.

Skorpion ei unusta kunagi kellegi kingitust või heategu ja tasub selle eest rikkalikult. Kuid ta ei unusta ka solvangut ja ülekohut, kuid siin võib tema reaktsioon olla mitmesugune.

Skorpionil on tugevalt arenenud omanditunne kõige suhtes, mida ta arvab enesele kuuluvat, kaasa arvatud edu, kuid ta ei lase seda kunagi avalikult välja paista. Ta ootab vaikselt ja rahulikult soodsat võimalust ametiredelil järgmisele pulgale tõusmiseks, olles veendunud, et see kuulub temale. Märkamatult ja aegamisi, kuid kindlalt ja enesestmõistetavalt võtab ta võimu enda kätte. Skorpion suudab ellu viia peaaegu kõike, mida ta tahab.

Karismaatilist Skorpioni on raske tundma õppida, aga talle just nii meeldibki. Tõsiasi, et Skorpion säilitab oma saladusloori, lisab võlu tema niigi hädaohtlikule sarmile. See on arenenud intuitsiooniga
isiksus, kes mõistab teisi inimesi väga hästi, korjates instinktiivselt üles iga emotsiooni, mida varjata püütakse. Skorpion ihaldab ülemvõimu ning ta ei kohku tagasi ka oma läbinägelikkusest saadud teadmiste kasutamisest, et inimestega oma huvides manipuleerida. See märk kõnnib seal, kuhu teised ei julge jalgagi tõsta.

Skorpionile meeldib kõik mis on müstiline, salajane või keelatud, erootiline ja eksootiline, ohtlikud spordialad, kättemaksu haudumine. Skorpioni köidab religioon, ta tunneb sügavat ja tõsist huvi elu ja surma kõikide faaside vastu, tal on kirglik vajadus seksi järele ning vastupandamatu soov maailma parandada. Ta on väga andunud oma perekonnale ja truu armastuses, kaitseb lapsi ja nõrgemaid olendeid.

Sünnimaja: kaheksas
Omadus: kindel ehk fikseeritud
Element: vesi
Polaarsus: negatiivne
Eksaltatsioon: Uraan
Langus: Kuu
Vastasmärk: Veenus
Õnnenumbrid: 8, 17, 26, 35, 44, 53
Värv: Roheline, karmiinpunane, kastanpruun
Mõjutav planeet: Pluuto
Element: Vesi
Õnnepäev: Teisipäev
Õnnekivi: Topaas, opaal
Metall: Teras
Lilled / taimed: Krüsanteem, rododendron
Sobivus: Vähiga, Neitsiga, Kaljukitsega, Kaladega
Sügavad tunded: Sõnniga, Skorpioniga
Erilised tunded: Lõvi, Veevalajaga
Mittesobivus: Jääraga, Kaksikutega, Kaaludega, Amburiga

Kuulsaid Skorpioneid läbi ajaloo:
Marie Antoinette, Jim Bishop, Richard Burto, Richard E. Byrd, Johnny Carson, Prints Charles, Jiang Jieshi, Marie Curie, Charles de Gaulle, Marie Dressler, George Eliot, George Gallup, Indira Gandhi, Billy Graham, Hetty Green, Katharine Hepburn, Grace Kelly, Robert Kennedy, Vivien Leigh, Martin Luther, Douglas MacArthur, Margaret Mead, Marianne Moore, Jawaharlal Nehru, Mike Nichols, Pablo Picasso, Theodore Roosevelt, Jonas Salk, Eric Sevareid, Billy Sunday jne.


Tags assigned to this article:
Airi Ojametshoroskooprubriik "Horoskoop"SkorpionReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory