Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Anni-Mari Kaasik: Ma ei soovi alateadlikult elada ennustuste järgi

Tenerife saatest tuntust kogunud kaunis Anni-Mari Kaasik, kes armastab reisida ning kelle huvitavaid reisiblogisid leiate ka Ohmyossip.ee- st, rääkis meile, et on ülesse kasvanud astroloogia keskel. “Mu ema on suur astroloogia ja numeroloogia huviline, seega puutusin selle teemaga palju kokku üles kasvades. Ise ma ei ole sellesse eriti süvenenud,” räägib hirvesilmne kaunitar Ohmygossip.ee´le.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Olen Vähk. Üllatavalt palju, välja arvatud see, et Vähke peetakse väga kodulembeliseks, mina aga olen vastupidi, seiklus- ja rännuhimuline.

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?
Mu ema on suur astroloogia ja numeroloogia huviline, seega puutusin selle teemaga palju kokku üles kasvades. Ise ma ei ole sellesse eriti süvenenud.

Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest
suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?

Ma olen tähele pannud, et horoskoopide isikukirjeldused lähevad päris täppi, seda on huvitav jälgida. Enne suuremaid ettevõtmisi ma kindlasti taevamärke ei vaata, lehesabadest päevaennustusi vahel loen, aga võtan seda pigem ajaviitena, millena see peakski olema mõeldud.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis „täpselt nagu horoskoobis!“

Ei ole sellist näidet tuua, aga huvitaval kombel on mitmed mulle sümpaatsed inimesed samal päeval või väikeste vahedega sündinud.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
New Yorgis on ennustajate salonge iga nurga peal, juba see võtab usalduse nende vastu vähemaks, kuna tundub, et sellise hulga juures peab kindlasti palju soolapuhujaid olema, kes “ennustavad” sulle seda, mida nad arvavad, et sa kuulda tahad. Mulle on paar korda juurde tuldud, kord New Yorgis ja korra South Beachil, ja öeldud, et minu juures tunnetatakse tugevat energiat ning tahetakse mulle väga ennustada, aga ma ei läinud sellega kaasa. Kuigi ma mõtlen vahel, et tahaksin lasta endale ennustada, ei ole ma kunagi julgenud seda ette võtta. Esiteks olen skeptiline ja teiseks kardan, et mulle võidakse rääkida midagi sellist, mida ma ei taha kuulda ja et hakkan alateadlikult elama nii, et ennustus täituks. Kui olin teismeline, võttis mul üks mustlane bussipeatuses käest kinni ning hakkas kätt lugema, aga kõik mis ta rääkis, oli nii üldine loba ja arusaadavalt üksnes raha väljapetmisviis, et ma ei võtnud seda tõsiselt.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?

Ma käisin lapsena pühapäevakoolis ja kristlikes laagrites, usun endiselt Jumalat aga mitte religiooni. Ma leian, et usul iseenesest on väga tugev võim ja kellesse täpselt uskuda ei olegi peamine. Samuti teeb usk millessegi/kellessegi elu lihtsamaks, nagu ka mõtteviis, et kõik juhtub mingil põhjusel.

Olete te kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Mul on päris tugev intuitsioon, tänu millele olen tunnetanud nii inimeste kavatsusi kui situatsioonide lahendusi enne kui need juhtuvad. Samuti olen asju unes ette näinud, enamasti ebameeldivaid sündmusi. Vaimude teema on mulle võõras ning eelistan, et see nii jääkski.

 

Loe lisaks:
VÄHK e. Cancer (22. juuni – 23. juuli)

Vähk on puikleva paljusõnalisuse vaikiv sõnameister. Tuulepea ja laterdaja ta igatahes ei ole. Ärge lootkegi, et ta esimesel kohtumisel teile oma hinge avab. Vähk ei usalda kunagi võõrast inimest, ning on palju asju, mida isegi tema parimad sõbrad temast ei tea. Vähk ei aja taga avalikku tähelepanu, nagu ekstrovertne Lõvi või veiderdajalik Ambur, ehkki, kui ta tahab, et teda märgataks, oskab ta mingi seesmise tunnetuse abil ennast ilma mingi vaevata seltskonna tähelepanu keskmesse saada. Ärge laske end tema tagasihoidlikkusest eksiteele juhtida. Salajas tunneb ta tähelepanust head meelt.

Vähid on vastuvõtlikud, kuid muutlikud nagu nende planeet Kuugi. Vähi meeleolud on seotud sünkroonselt Kuuga, alludes samale mõistauslikule lunaarmõjule, mis kutsub esile ookeani tõuse ja mõõnu. Kuu mõju on eriti tunda nende hingeelus ja nad näivad kummalistena ja mõistatuslikena. Võivad muutuda kergesti mängukanniks oma tunnetele ja tujudele. Nad on välismaailmale vastuvõtlikud, on kergeusklikud, õrnad, pehmed, painduvad ja järeleandlikud. Neile meeldib kuulda meelitusi, nad ei armasta tungida esiplaanile. 

Vähk on hea saladuste hoidja. Inimesed usaldavad talle kõhklematult oma saladusi, kuid tavalikselt tajub Vähi tundlik hing juba enne, mida talle öelda tahetakse. Vähk on sügavalt kaastundlik ja ülihea vaistuga. Ükski saladus ei jää tema eest varjule, kui see teda huvitab. Ta võib suurema vaevata teie kohta kõik teada saada, kuid tema enda salajasi mõtteid ei suuda te iialgi ära arvata. Ta varjab oma seesmisi tundeid kiivalt uudishimuliku pilgu eest.

Vähid on peenetundelised ja neil on peen intuitsioon, olles võimelised isegi hüpnotiseerima. Nad ei tunnista loogikat ja elavad oma enese kummaliste seaduste järgi. Mis teistele tühised, võib neile kujuneda tragöödiaks. Neil tekivad konfliktid kaasinimestega ja neil tuleb alatasa võidelda eluraskustega. Ka kalduvad nad sentimentaalsusesse ja neil on eriti kalduvus muutuda usklikuks. Kuid nad on ustavad sõbrad ja huvitavad vestlejad. Kuigi vähk võib olla püsimatu ja heitlik, oskab ta olla ka tundeline ja truu. Äraarvamatult võib kuri kulmukortsutus asenduda sõbraliku naeratusega.

Paljud Vähi tähtkuju all sündinud reisivad vastumeelselt, armastavad loodust ja üksindust. Tööl on tal iseloomu tõttu alati raskusi. Kuid ta on nõudlik enese ja teiste vastu. Need inimesed on mõtlejad õpetlase ja muusiku tüübid. Ande puudumisel on nad kohusetruud ametnikud ja teenistujad. Kummastki soost Vähid armastavad oma kodu kaasasündinud harda austusega. Vaevalt et ükski preester on oma altarit pidanud pühamaks kui Vähk seda kohta, kuhu ta on naelutanud oma kübaranagi.Kodu on tema jaoks paik, kus ta mängib, elab, armastab, unistab ja tunneb ennast turvalisena. Kui ta peab ameti tõttu läbi rändama pool maailma, pole ta kunagi täiesti õnnelik, kui tal pole kohta, mida ta võiks nimetada päris omaks.

Kõigile Vähi tähtkuju all sündinutele meeldib kodusus ja perekonnaelu. Naistest saavad head pereemad, sest nad erandlikult igatsevad elurõõme. Ka selle tähtkuju all sündinud meestes on alati midagi naiselikku, mille all nad sageli kannatavad. Vähi tähtkuju all sündinud naised on oma meestele ustavad ja kalduvad eneseohverdamisele, kohusetunne on neis üle kõige. Neist võivad saada kangelased või siis hüsteerikud. On üldiselt väga naiselikud.

Vaatamata sellele, kui palju Vähk on suutnud raha tallele panna, ei tunne ta end kunagi küllalt kindlustatuna. Samuti pole tähtis, kui palju teda armastatakse – talle on seda ikka vähe. Emotsioonid ei lase tal tund
a end sedavõrd turvalisena, et ta võik täielikult lõdvestuda. Ta muretseb endale pidevalt vahendeid võitluseks kujuteldavate tulevikuohtude vastu.

Õnnenumbrid: 4, 13, 22, 31, 40, 49, 58
Värv: Hall, roheline
Mõjutav planeet: Kuu
Element: Vesi
Domineeriv sõnapaar: Ma tunnen
Õnnepäev: Esmaspäev
Õnnekivi: Kuukivi, pärl
Metall: Hõbe
Lilled /taimed: Kukekannus, akantus

Kuulsaid Vähkisid läbi ajaloo:
John Quincy Adams, Louis Armstrong, Ingman Bergman, MIlton Berle, Julius Caesar, James Cagney, Marc Chagall, Jean Cocteau, George M. Cohan, Calvin Coolidge, Phyllis Diller, Stephen Foster, John Glenn, Oscar Hammerstein, Ernest Hemingway, Henry VIII, Helen Keller, Charles Laughton, Certrude Lawrence, Anne Lindbergh, Gina Lollobrigida, Marcel Proust, Rembrandt, John D. Rockefeller, nelson Rockefeller, Richard Rogers, Red Skelton, Barbara Stanwyck, Ringo Starr, Henry D. Thoreau, John Wanamaker, Windsori krahv, Andrew Wyeth


Tags assigned to this article:
Anni-Mari KaasikAnnimarirubriik "Horoskoop"VähkReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory