Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Kerdo Mölder tegi bändile mitmeid kuulsusi kaasates hiigeleelarvega muusikavideo

OHMYGOSSIP — “Värskele muusikavideole sai tõesti suurepärase ja fantastilise meeskonnaga salvestatud Hiiumaal ka muusikavideo,” räägib ansambli Respekt juht Kerdo Mölder Ohmygossip.ee’le laulu “Miks sündisin nii” valmimisest.

Kerdo Mölder, ansamblil Respekt valmis uus laul “Miks sündisin nii”. Millal ja kuidas see laul sündis, kes on laulu autor ning millest laul räägib?
Värskele laulule, Venemaa kuulsa lauljatari „Maksim“-i  kuulsale hitile kirjutasin ma eestikeelsed sõnad lausa 8 kuud, ning lihvisin iga selle lauset ja sõna.
Kui siiani olen püüdnud inimestele pisut lihtsamate sõnadega sõnumit edasi anda siis sellele laulule võtsin julguse kirjutada pisut sügavama mõtetega sõnad.

Laulust “Miks sündisin nii” on valminud ka video. Kui palju läks maksma video tegemine, kus see filmiti ning kes video tegi?

Värskele muusikavideole sai tõesti suurepärase ja fantastilise meeskonnaga salvestatud Hiiumaal ka muusikavideo. Sellise meeskonnaga teeks veel ja veel ja veel, iga ilmaga. Siinkohal teeme kogu muusikavideo meeskonnaga ka sügava kummarduse hiidlastele, selle ääretult sooja ja südamliku võõrustamise eest. Muusikavideole kirjutasime stsenaariumi koos Respekti kaaslauljaga, Jane Kruusmaaga, ning muusikavideo lavastas Henrik Normann, kes oli ühtlasi ka režissöör  – uskumatult täpne, korrektne ja tasemel režissöör – au ja sügav kummardus talle! Operaatoriks oli ka ülimalt tasemel Kati Jägel. Peaosas mängis aga Oliver Loorits, kes kehastas noormeest, kelle tunded olid tema ümber olevate inimeste sõnul väärad. Noormees ei pidanud aga sellele diskrimineerimisele vastu ning lõpuks viisid tema lähedased ja ühiskond ta nii kaugele mis viis enesetapuni. Ka noormehe ema (keda kehastas Diana Klas), jäi oma poja appi hüüdele reageerimisega hiljaks. Uskuge, selliseid juhtumeid on meie kodumaal rohkem veel kui me teame, aimame või kuuleme.

Tänaseks on tõesti kokku arvestatud ka muusikavideo kogu eelarve, milleks on 9200€, kuid siinkohal peab ütlema, et ükski summa ega rahanumber ei kaalu üle inimelu, mistõttu ei mõtle ma sellele summale vaid sellele, et muusikavideo sõnum jõuaks inimesteni. Kui vähemalt üks inimene ja lapsevanem mõistab, et ta mitte iial ei suruks alla oma lapse tundeid või ei nimetaks neid vääraks, ei ütleks iial oma lapsele „Sa oled saamatu, oskamatu, loll, väärakas, idioot, kole, inetu, värdjas“ jne.   Ja et iga lapsevanem näeks läbi iga oma lapse appi hüüde ja mis olulisem, reageeriks sellele koheselt – siis on see summa korda läinud ja palvetan jumala poole, et hoiaks ära vähemalt ühe pere nii suurest tragöödiast.

PS! Palvetan ka nende inimese perede eest, kes rusikaid vastu rinda tagudes ja õhku ahmides loobivad mõtlematuid ja koledaid sõnu ning sõimavad meie kodumaa nn. vähemusi.

Kas ansambel Respekt plaanib välja anda ka uut plaati ning kas uusi laule on lähemal ajal veel tulemas?
Tõesti, album pidi juba ilmuma sügisel (me vabandame, et see veel ei ole valmis saanud), kuid nii muusikavideo kui mitmete teiste uute laulude sünnitõttu on see pisut edasi lükkunud. Lubame, et anname endast parima, et meie neljas album jõuluks sünniks.

Kas jõulupühad ja aastavahetus on juba planeeritud esinemistega, või puhkate sel ajal?
Jah, Respektil on selle aasta aastavahetus ja jõulud tihedalt broneeritud.  Ka 2016 ja 2017 aasta jaanid, jõulud ning aastavahetused on broneeritud.  Samuti on meil järgmise aasta esinemisgraafikus vaid mõned üksikud vabad kuupäevad. 

Respekt puhkab traditsiooniliselt Jaanuar-Märts ja sellel ajal kogume ennast Indias.


Tags assigned to this article:
Kerdo MölderRespektReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory