Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Rahva Ühtsuse Erakond ja Soome erakond Muutospuolue ühendasid jõud immigratsiooni vastu

Rahva Ühtsuse Erakond ja Soome erakond Muutospuolue ühendasid jõud immigratsiooni vastu

OHMYGOSSIP — Rahva Ühtsuse Erakonna (RÜE) juht Kristiina Ojuland teatas, et RÜE ja Soome erakond Muutospuolue otsustasid alustada koostööd, et kaitsta eesti ja soome inimesi massiimmigratsiooni eest.

“Meid seob ühine eesmärk kaitsta eesti ja soome inimesi massilise immigratsiooni eest Aafrikast ja Lähis-Idast, samuti kavatseme kaitsta Põhjalat islami leviku tagajärgede eest. Me kutsume kõiki inimesi ja organisatsioone Läänemere piirkonnas ühinema, et seista võõrkultuuride invasiooni vastu Euroopasse. Ainult koos tegutsedes suudame kaitsta meie rahvaid ja euroopalikke väärtuseid,” seisab mõlema partei ühisavalduses.

“Me seisame silmitsi tõasiasjaga, et iga päev ületab Soome piiri ca 300 immigranti, kes tulevad Rootsi ja Norra kaudu. See toob kaasa selge julgeolekuohu Soome inimestele ja meie kultuurile,” ütles Muutospuolue esimees Jari Väli-Klemelä.

“Eurooplased peavad ühendama kõik jõud selleks, et sälitada Euroopa eurooplastele,” väljendas RÜE esimees Kristiina Ojuland veendumust.

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory