Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Tiina Jantson – “Kolmanda aastatuhande naine!”

Nädal tagasi toimus Ukrainas Kiievis suurejooneline galaüritus “Kolmanda aastatuhande naine”, kus autasusid jagatakse igal aastal nendele naistele, kes oma töö ja saavutustega midagi erilist korda saatnud.  Sellel aastal oli nominendiks Eestist “Sixtina” tantsukooli juht Tiina Jantson.

Nominentide hulgas on teadlasi, poliitikuid, kultuuritegelasi jne. Kuna antud organisatsioon on rahvusvaheline, siis igal aastal autasustatakse ka kedagi väljaspoolt Ukrainat. Sellel aastal oli nominendiks Eestist Tiina Jantson, keda autasustati 20-aastase töö eest laste ja noortega nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Tiina Jantsoni sõnul on see suurim tunnustus, mida kogu selle aja jooksul talle tema töö eest on osutatud. Maailmas toimuvate erinevate talendivõistluste korraldajad teavad juba ammu, et kui Tiina Jantson saadab kedagi võistlema ja oma maad esindama, siis võib alati kindel olla, et tegemist on väga andeka ja eriti hästi ettevalmistatud noorega. Tiina kasvandikud paistavad eriti silma oma professionaalsuse ja talendiga. Paar päeva hiljem toimuski Kiievis ka lastele ja noortele 7. rahvusvaheline festival “Talent World”, mille grand prix’ tõi koju Tiina noorem poeg Eghert-Sören Nõmm, demonstreerides oma väga head tantsuoskust.

“Kuigi sügisel algas juba meie 20. hooaeg, siis suure juubelikontserdi plaanime teha alles kevadel mais, sest siis on põhjust kohe kaks juubelit omavahel ühendada,” ütleb Tiina. “Seniks aga annab see suur rahvusvaheline tunnustus jälle jõudu juurde, et oma igapäevatööd laste ja noortega ikka hästi edasi teha.”

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory