Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Maag Hannes Vanaküla: Kui inimene usub, et 13 on halb, siis see mõjutab ka inimese hinge

“Me kõik teame legendi, et 13 ja reede on väga paha päev. Aga kui asja analüüsida alateadvuse toimemehhanismide kaudu, siis saame väga huvitava tulemuse,” räägib Hannes Vanaküla Publikule. “Reede on nädala päev, millel ei ole mittemingisugust sidet loodusega. See toimib ainult inimühiskonnas. Mida inimene teeb reedel? Häälestab ennast puhkama. Samamoodi häälestab inimene pühapäeva õhtul ennast tööle minema.”

“Aga nüüd, kui inimene oma ajus peab reedet halvaks, siis automaatselt peab ta ka häälestust puhkusele pahaks. Mis on tulem? Inimene ei puhka välja. Ja kui inimene ei ole puhanud, siis on ka õnnetused kergemini tulema. Aju häälestus on jäänud töö lainele. Ei toimu aju lõõgastust, taastumist.”

“Aga miks 13 on halb? Kui inimene usub, et 13 on halb, siis see mõjutab ka inimese hinge. Selline inimene sõltub teistest, neist, kes omavad kirjeldusi, ta on manipuleeritav. Samas on selline ebausk kahjulik tervele inimkonnale, sest mõni tark avastus jääb tulemata,” avaldab Selgeltnägijate tuleproovis osalenud Hannes Vanaküla.

“Ma kutsun inimesi üles suhtuma 13-ndasse kuupäeva ja reedesse hästi. Viskame endast välja selle meie mõtlemist kahjustava programmi-legendi. Sest kui me usume, et 13 ja reede on halb, siis me ju ise kahjustame oma saatust ja elu, ning paneme enda arengule piirid peale.”

 

Refereeritud artikli täisteksti loe Publik.ee’st


Tags assigned to this article:
Hannes VanakülaReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory