Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Epp Petrone Gossip.ee-le: Usun, et tulevikku pole kindlal kujul olemas, me saame seda ise luua

Kirjastaja ja blogija Epp Petrone usub, et kui kuu mõjutab ookeane, miks ei peaks arvama, et se ka inimesi mõjutab. “On mõned asjad, mille suhtes ma taevaga arvestan. Tähtsat asja alustan alati kasvava kuuga – näiteks ootasin Petrone Printi kirjastuse registreerimist äriregistris, et saaks kuu toetama. Kas see on ebausk? Muidugi on. Aga kui see on sobinud toetama inimesi sajandite jooksul enne mind, siis sobib mulle ka. Ja täiskuuöödel üritan ma kirjutada. Kui kuu mõjutab ookeane, miks me peaks arvama, et see inimesi ei mõjuta, eks,” pajatab kaunis blogija Gossip.ee-le.

Mis tähtkujust te olete?
Ma olen Vähk, ja tegelikult ma olen sisimas tõesti tagurpidi käija ja oma uru armstaja. Samas on mul tõusumärk ja kuu sünnihetkel Lõvis, nii jätan väliselt aktiivse ja sangviinilise Lõvi mulje ning ka emotsioonides käitun sageli Lõvina, otsekohesemalt kui lihtsalt Vähk. Lisaks olen sündinud Tiigri-aastal, see ka suurendab mu impulsiivsust. Tiigrit on raske taltsutada, ütlevad idamaalased, tõeliselt suudab seda vaid Draakon, nagu nad ütlevad. Minu mees on Ahv, ma pean teda väga heaks meelelahutajaks ja ma ei arvagi, et ta mind taltsutama peaks.

Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Hee. Minu meelest läheb see täppi küll. Vähemasti ei tundu võõras.

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?

Oli kord periood elus, kus ma otsisin vastust “kes ma olen” ja pöördusin sel ajal muuhulgas ka täheteaduse poole. Tegin ise endale astroloogilise kaardi, millegipärast tundus see tee huvitavam kui kusagilt tellimine. Kõike tuleb tõlgendada nagunii: kui saab paika, et mis asendis oli su sünniminutil taevakaardid, siis sealt saab juba edasi kõike ise uurima hakata. Praegu selle peale mõeldes: ma sain tookord lugedes väga palju iseendast aru. Või siis lõin iseenda identiteeti? Kes teab. Igatahes oli lugedes väga palju ahhaa-efekti ja arusaamist, miks ma just niisugune olen.

Kas ja kui palju te üldse usute tähemärkidesse ja horoskoopidesse? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?

Ma ei loe tänapäeval seda teemat üldse. Kas need igapäevased lehesabade nõuandekesed on üldse astroloogide kirjutatud või teeb keegi lihtsalt haltuurat ja lolli nalja? Siiski, on mõned asjad, mille suhtes ma taevaga arvestan. Tähtsat asja alustan alati kasvava kuuga (näiteks ootasin Petrone Printi kirjastuse registreerimist äriregistris, et saaks kuu toetama). Kas see on ebausk? Muidugi on. Aga kui see on sobinud toetama inimesi sajandite jooksul enne mind, siis sobib mulle ka. Ja täiskuuöödel üritan ma kirjutada. Kui kuu mõjutab ookeane, miks me peaks arvama, et see inimesi ei mõjuta, eks.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis „täpselt nagu horoskoobis!“?

Mulle kui Vähile sobib Skorpion-mees hästi. Mul on väga hea meel, et meil on kirjastuses Neitsi raamatupidaja. Ja nii edasi… Veevalajad on veidi napakad ja Lõvid on edevad jne. Aga iga inimene on samas unikaalne.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi ennustaja juures käinud?

Olen käinud klassikalise ennustaja juures kaks korda ja see on pikk jutt, kunagi kirjutan selle lahti, aga lühidalt on nii, et: hoidke parem eemale, kui ei ole kindel, et tegu on “hea jõuga”. Mina sain kõrvetada. Hiljem leidsin endale sõbra, Toomase, kes on bioenergeetik ja kelle “heade jõudude” hulka kuulumist ma usun. Temaga kohtumisest on mu mehel Justinil pikk peatükk äsja ilmunud raamatus “Minu Eesti”. Justin oli väga skeptiline, aga sai Toomaselt tiivad. Käime ikka tal külas ja ta puhastab vahel meie kanaleid, samas on õpetanud meile ka enesepuhastamist. Aga tulevikku ma enam sel kujul ei tahagi teada saada nagu varem. Õigemini usun, et tulevikku pole kindlal kujul olemas, me saame seda ise luua.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?
Usun küll kõrgematesse jõududesse, kõigisse korraga. Ja usun sellesse, et parim viis jumalaid teenida on oma annete abil teisi inimesi teenida.

Olete te kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajud vaime jne?
Ojaa. Telefonikõnesid tunnen nii sageli ette, et seda ei oska imekski panna. Mul on väga kirev ja lai suhtluskond, nii et tegelikult võib seda imeks küll panna, kuidas mõtled inimesele ja siis vaatad, et näe, just on temalt tulnud meil või hakkab telefon helisema. Suuremates asjadest… on juhtunud ühe korra kokkupuude ühe paha vaimuga (kui keerutasime tudegieas noorte ja julgetena taldrikut, sellisest asjast soovitan ka pigem hoiduda!) ja mõned korrad olen kohtunud heade vaimudega. Üks neist kutsus mind Indiasse. Üks tuli mind lohutama raskel hetkel. Minus on pärast neid kohtumisi justkui mingi rahu – on teadmine, et ma sellise headusega olen kokku puutunud, ja see headus on olemas, vahel võib ta ka silmaga nähtavaid vorme võtta, kui sa kahtlemas oled ja vajad julgustust. Mu sõber, bioenergeetik Toomas ikka ütleb, et kirikus tasub käia ennast puhastamas ja heade jõududega ühendust saamas. Siis on ka lihtsam pahadest jõududest eemal olla. Maailm tundub tõesti olevat nagu “Harry Potteri” saaga!

 

Loe lisaks:
VÄHK e. Cancer (22. juuni – 23. juuli)

Vähk on puikleva paljusõnalisuse vaikiv sõnameister. Tuulepea ja laterdaja ta igatahes ei ole. Ärge lootkegi, et ta esimesel kohtumisel teile oma hinge avab. Vähk ei usalda kunagi võõrast inimest, ning on palju asju, mida isegi tema parimad sõbrad temast ei tea. Vähk ei aja taga avalikku tähelepanu, nagu ekstrovertne Lõvi või veiderdajalik Ambur, ehkki, kui ta tahab, et teda märgataks, oskab ta mingi seesmise tunnetuse abil ennast ilma mingi vaevata seltskonna tähelepanu keskmesse saada. Ärge laske end tema tagasihoidlikkusest eksiteele juhtida. Salajas tunneb ta tähelepanust head meelt.

Vähid on vastuvõtlikud, kuid muutlikud nagu nende planeet Kuugi. Vähi meeleolud on seotud sünkroonselt Kuuga, alludes samale mõistauslikule lunaarmõjule, mis kutsub esile ookeani tõuse ja mõõnu. Kuu mõju on eriti tunda nende hingeelus ja nad näivad kummalistena ja mõistatuslikena. Võivad muutuda kergesti mängukanniks oma tunnetele ja tujudele. Nad on välismaailmale vastuvõtlikud, on kergeusklikud, õrnad, pehmed, painduvad ja järeleandlikud. Neile meeldib kuulda meelitusi, nad ei armasta tungida esiplaanile. 

Vähk on hea saladuste hoidja. Inimesed usaldavad talle kõhklematult oma saladusi, kuid tavalikselt tajub Vähi tundlik hing juba enne, mida talle öelda tahetakse. Vähk on sügavalt kaastundlik ja ülihea vaistuga. Ükski saladus ei jää tema eest varjule, kui see teda huvitab. Ta võib suurema vaevata teie kohta kõik teada saada, kuid tema enda salajasi mõtteid ei suuda te iialgi ära arvata. Ta varjab oma seesmisi tundeid kiivalt uudishimuliku pilgu eest.

Vähid on peenetundelised ja neil on peen intuitsioon, olles võimelised isegi hüpnotiseerima. Nad ei tunnista loogikat ja elavad oma enese kummaliste seaduste järgi. Mis teistele tühised, võib neile kujuneda tragöödiaks. Neil tekivad konfliktid kaasinimestega ja neil tuleb alatasa võidelda eluraskustega. Ka kalduvad nad sentimentaalsusesse ja neil on eriti kaldu
vus muutuda usklikuks. Kuid nad on ustavad sõbrad ja huvitavad vestlejad. Kuigi vähk võib olla püsimatu ja heitlik, oskab ta olla ka tundeline ja truu. Äraarvamatult võib kuri kulmukortsutus asenduda sõbraliku naeratusega.

Paljud Vähi tähtkuju all sündinud reisivad vastumeelselt, armastavad loodust ja üksindust. Tööl on tal iseloomu tõttu alati raskusi. Kuid ta on nõudlik enese ja teiste vastu. Need inimesed on mõtlejad õpetlase ja muusiku tüübid. Ande puudumisel on nad kohusetruud ametnikud ja teenistujad. Kummastki soost Vähid armastavad oma kodu kaasasündinud harda austusega. Vaevalt et ükski preester on oma altarit pidanud pühamaks kui Vähk seda kohta, kuhu ta on naelutanud oma kübaranagi.Kodu on tema jaoks paik, kus ta mängib, elab, armastab, unistab ja tunneb ennast turvalisena. Kui ta peab ameti tõttu läbi rändama pool maailma, pole ta kunagi täiesti õnnelik, kui tal pole kohta, mida ta võiks nimetada päris omaks.

Kõigile Vähi tähtkuju all sündinutele meeldib kodusus ja perekonnaelu. Naistest saavad head pereemad, sest nad erandlikult igatsevad elurõõme. Ka selle tähtkuju all sündinud meestes on alati midagi naiselikku, mille all nad sageli kannatavad. Vähi tähtkuju all sündinud naised on oma meestele ustavad ja kalduvad eneseohverdamisele, kohusetunne on neis üle kõige. Neist võivad saada kangelased või siis hüsteerikud. On üldiselt väga naiselikud.

Vaatamata sellele, kui palju Vähk on suutnud raha tallele panna, ei tunne ta end kunagi küllalt kindlustatuna. Samuti pole tähtis, kui palju teda armastatakse – talle on seda ikka vähe. Emotsioonid ei lase tal tunda end sedavõrd turvalisena, et ta võik täielikult lõdvestuda. Ta muretseb endale pidevalt vahendeid võitluseks kujuteldavate tulevikuohtude vastu.

Õnnenumbrid: 4, 13, 22, 31, 40, 49, 58
Värv: Hall, roheline
Mõjutav planeet: Kuu
Element: Vesi
Domineeriv sõnapaar: Ma tunnen
Õnnepäev: Esmaspäev
Õnnekivi: Kuukivi, pärl
Metall: Hõbe
Lilled /taimed: Kukekannus, akantus

Kuulsaid Vähkisid läbi ajaloo:
John Quincy Adams, Louis Armstrong, Ingman Bergman, MIlton Berle, Julius Caesar, James Cagney, Marc Chagall, Jean Cocteau, George M. Cohan, Calvin Coolidge, Phyllis Diller, Stephen Foster, John Glenn, Oscar Hammerstein, Ernest Hemingway, Henry VIII, Helen Keller, Charles Laughton, Certrude Lawrence, Anne Lindbergh, Gina Lollobrigida, Marcel Proust, Rembrandt, John D. Rockefeller, nelson Rockefeller, Richard Rogers, Red Skelton, Barbara Stanwyck, Ringo Starr, Henry D. Thoreau, John Wanamaker, Windsori krahv, Andrew Wyeth


Tags assigned to this article:
CancerEpp PetronehoroskoopVähkReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory