Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Stilist Jevgeni Fokin Gossip.ee-le: “Pane põlema oma vihikud!”

Stilist ja moegurmaan Jevgeni Fokin, kes hiljuti lõpetas Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna räägib Gossip.ee-le stilistikast ning üritustesarjast “Dollhouse”. Ekstravagantne üritus leiab aset jä rjekordselt aset juba 12. juunil Club von Überblingenis.

Kust sai alguse Dollhouse sari? Mitmes Dollhouse 12. juunil on?
Dollhouse sai alguse 2008.a jaanuaril Club von Überblingenis kui klubi juhataja helistas ja küsis: kas võiksime teha midagi hullu (naerdes-toim.). Nõnda sündiski üritustesari Dollhouse ehk nukumaja. Esimesel showl näitasime Liina Steini loomingut, mis on alati parajalt hull ja provotseeriv. Kui nüüd loogiliselt mõelda on üritus juba päris kaua kestnud, sest toimub igal kuul, antud üritusest on paljud teised üritustekorraldajad ja klubid saanud inspiratsiooni – a´la Barbie jms stiilipeod, kuid pole eriti olnud püsiva iseloomuga.

Dollhouse on oma konseptsioonilt eriline, pakkudes publikule alati üllatusmomente. Meil kahjuks puuduvad eriti seksikad & meelad go-go tantsijad nagu tavaliselt igas klubis olemas on. Meil on tantsijad, kes tõesti jagavad biiti ja seksikus on alles teisejärguline. Igal üritusel on ka alapealkiri – meditsiini-, plastilise kirurgia-, printsessi eri jne. Ja üritusel oluline koht on ka showl, sest tegelikult äsja lõpetasin Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna – seega on mida vaadata.

Kellest või millest ammutad stilistikaks energiat? On sul eeskujusid, keda järgid?
Stilistika on selline teine suur kirg, millega aktiivselt olen tegelenud viimased 4.aastat. Energiat ja inspiratsiooni tavaliselt saan igapäevasest elust, sest tavaliselt inimesed peaksid rohkem tähelepanu pöörama enda ümbrusele, mitte olema liiga enesekesksed. Avastusrõõmu jagub nii kevadel-suvel-sügisel kui talvel. Muidugi annab energiat iga uus projekt, sest kunagi ei teki rutiini. On selline poisikese tunne, et mis järgmiseks. Silmad võib lahti hoida mu viimasele suuremale tegemisele ehk juuni kuu FHM´ile, sest kaunimat sportlast kui Ksenija Balta pole lihtsalt olemas. Eeskujusid otseselt ei ole, kuid ma arvan, meil on kõigil midagi õppida teineteiselt, seda ka järgin.

Kellele-millele on olnud kõige meeldivam siiani elus stilistikat teha?
Meeldivam?? hetkeks mõtlesin selle sõna tähendust, kas protsess kui selline või tulem kui selline? Töö valdkond on selline suht isiklik, et pead inimesele andma uue välimuse kas siis pildi, video või igapäeva jaoks, seega nimesid mainida ma arvan pole viisakas. Oluline on see, mida ma teen, mitte see kellele ma teen. Aga meeldib iseenesest töötada nõnda kui kõik on avatud, ehk ei jonni vastu, sest ausõna koledamaks ma nüüd kedagi tegema ei hakka ja kanast lendavat lindu ei tee! Kuid selline hea tiimi tunne on FHM´le ja Kroonikale koostööd tehes.

Kes on Sinu lemmikstilistid Eestis? Nimeta näiteks viis nime.
Meil Eestis on kahurivägi päris suur ja võimas. Nimesid nimetama ja näpuga näitama ma ei hakka, kuid kelle tegemisi jälgin huviga – Liisi Eesmaa, Ester Kannelmäe, Britt Samoson, Gerly Tinn, Antonio..issand saingi 5 nime kokku, tegelikult on neid veel.

Kes pead Eestis kõige stiilsemaks meheks ja kõige stiilsemaks naiseks?
On ühed prükkarid, kes tavaliselt on kella 11 paiku Vabaduse väljakul Saiakangi kohviku juures. Sularaha olemasolul ikka toetan neid. Nimesid ma neil ei tea, kuid nad on minu jaoks väga inspireerivalt riides.
 
Mis algusest lõpuni minu jaoks on oluline, et riietades pead seda tegema enda jaoks, alles siis teiste. Mitte, et kannad mingit suurt firmasilti omal otsa ees, et jummala pärast nähke nüüd rahvas? See on suitsiid stiilile, laena paela ja tee lõpp! Riietuses peaks kajastuma sinu isikupära, rahulolu ja maailmavaade.

Juba sellel reedel toimub järjekordne “Dollhouse”. Mis on seekord teemaks?
Seekordne ürituse alateema on suur kooli lõpupidu/läbu, laval show – PAPER DOLLS design by Ailen Põld. Ta on nö “Tipikate” Moeshow 2009 võitja.
Kel huvi, saab infot ka siit: www.uberclub.ee

Ma isiklikult paneksin sellele peole nimeks: “Pane põlema oma vihikud!”, ütleb Jevgeni lõpetuseks.

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory