Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Unistuste pulmast tuntud Kairi Kaljuvee Gossip.ee-le: “Ennustajaid ma pelgan rohkem kui ämblikke!”

Särasilmne ja kaunis Kairi Kaljuvee sai tuntuks saatest “Unistuste pulm”. Kairi on abileus Ardo Kaljuveega ning kohe-kohe on noorpaaril ees suur sündmus – nimelt kolitakse Taisse elama. Kalade tähtkujus sündinud Kairi räägib Gossip.ee rubriigile “Horoskoop”, et ta kardab ennustajaid, kuid usub personaalselt koostatud horoskoopi.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Olen sündinud märtsi alguses, seega Kalade tähtkujust. Mulle on jäänud mulje, justkui oleksid Kalad väga loomingulised ja hingelised, sellised omamoodi tüübid. Minu puhul see paika ei pea – olen raudselt kahe jalaga maa peal ja pigem realist kui keegi, kes maailma läbi “roosade prillide” vaatab. Romantikaga on muidugi hoopis teised lood – küünlavalgel imelisele õhtusöögile lõõgastava muusika ja hea veiniga ütlen “jah” iga kell. Seda siis oma mehe seltsis loomulikult!

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?

Saladuskatte all võin avaldada, et ma väga suur astroloogiahuviline ei ole ja tähtkujude iseloomustusest suurt ei tea. Lapsena oli meil kodus riiulil Astroloogiline abimees. Üritasin siis neid tarkusi sealt endasse ammutada ja vastavalt iga päeva juhistele käituda, näiteks juukseid lõigata õigel päeval jne. Aga sellega minu huvi vastava teema suhtes ka piirdub ja tõsisemat kirjandust uurinud ei ole.

Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Ma usun, et samades tähtkujudes sündinud inimestes võib olla teatud kindlaid, ühiseid jooni. Samuti usun horoskoopi, mis on pandud paika konkreetse inimese jaoks arvestades tema sünnipäeva ja kellaaega jms. Kaherealised päevahoroskoobid kipuvad olema paras jura ja nende peale ma oma aega ei raiska.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis „täpselt nagu horoskoobis!“
Tean, et Kalade ja Amburi vahel peaks olema miski eriline side või tõmme, mida olen enda ja oma Amburist abikaasa kaasa vahel algusest peale tugevalt tunnetanud!

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
Ennustajaid ma pelgan rohkem kui ämblikke! Võimalik, et olen liiga palju filme vaadanud, kus hädas inimesele kavala suli poolt kärbseid pähe aetakse ja samal ajal vaikselt laua all tema rahakott tühjaks tehakse. Tegelikult, kui tõsiselt rääkida, siis usun, et on inimesi, kes näevad ja tajuvad seda, millest meist enamikul aimugi ei ole. Unelmate pulma saate käigus korraldati meile kohtumine ennustajaga, kelle ülesandeks oli meie kui paari ühist tulevikku ennustada. Olin üllatunud, kuna nii mõnigi detail, mida ennustaja minu ja Ardo suhte kohta välja tõi, läks täppi! Aga palju oli ka seda, mille peale vaikselt itsitada oleks tahtnud. Näiteks näitasid kaardid veel ennustajaprouale, et jääme peagi lapseootele, mida siiani muidugi juhtunud ei ole. Kui saaksin kindel olla, et kõike ennustajalt kuuldavat võib puhta kullana võtta, siis usun, et mõne mure korral võiksin isegi neist mõne poole pöörduda. Kuna see loomulikult aga nii ei ole, siis katsun ka edaspidi oma jõududega hakkama saada.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?

Üks osa minust usub, et saame oma saatust ise kujundada – kõik oleneb meie enda tegudest ja otsustest, olgu need siis head või halvad. Teine osa minust aga usub, et päris nii see siiski ei ole. On asju, mille vastu me võidelda ei saa ning mida muuta ei ole võimalik.

Kas te olete kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Telefonikõnedega tuleb pidevalt ette, et hakkan kellelegi helistama ning sel hetkel see inimene helistab mulle. Aga seda juhtub ilmselt kõigiga. Oskan päris hästi ära tabada inimeste olemust neid ise tundmata või ette aimata sündmuste käiku. Lisaks on mu elus ette tulnud palju kummalisi déjà vu hetki, mis on kohati lausa hirmutav. Selgeltnägijate tuleproovis ma ilmselt laineid ei lööks, aga tean, et oma kõhutunnet võin usaldada sajaprotsendiliselt!

 

Loe lisaks:
KALAD (20.veebruar – 20. märts)

Kalade tähtkuju all sündinud on salapärased, peene intuitsiooniga, kuid need iseloomujooned ja ülipeen, tundlik iseloom raskendavad selle tähtkuju all sündinutel edasijõudmist materiaalses maailmas. Neil on fantaasia hästi arenenud ja huvi kõige müstilise vastu hästi suur. Neptuun annab neile pidevad kontrastid – rahutuse ja sisemise võitluse. Jupiter aga tarkuse ja õnneliku saatuse. Kuid selle planeetide vastuolu tõttu kannatavad Kalade tähtkuju all sündinud teravate hingepiinade, rahutuse ja tusa all.

Tihti puudub neil selge pilk eluvõitluseks ja nad lasevad mööda palju soodsaid juhuseid. Kalade tähtkuju all sündinud on kahtlejad, umbusklikud, tagasihoidlikud ja ei leia tihti kooskõla ümbrusega. Ka on nad liiga pehme ja järeleandliku iseloomuga, kuid siiski skeptilised tänu oma umbusule ümbritseva vastu. Neil on instinktid arenenud loogikast tugevamini ja nad võivad üllatada oma lühinägelikkusega, kuid alati ei ole neil omal arusaamist oma võimetes ja nad arvavad selle tulenevat oma mõistusest.

Selle tähtkuju all sündinud armastavad mugavust, on külalislahked ja kaastundlikud, kuid viimast omadust paiskavad nad liialt ja neid kasutatakse seetõttu üsnagi tihti kurjasti ära teiste poolt, kes seljataga nende kaastundlikkuse üle irvitavad. Nendel on raske leida sõpru ja mõttekaaslasi. Kui kalade tähtkuju all sündinu elu kujuneb lapsepõlvest alates normaalselt, jäävad nad siiraiks ja südamlikeks, muidu skeptikuiks.

Majanduslikult saavad Kalade tähtkuju all sündinud heale järjele ainult oma vaeva ja usinusega. Armastuse suhtes elavad nad läbi palju pettumusi ja nende abielud on väga harva õnnelikud. See on humanistide tähtkuju, filosoofide ja sotsioloogide märk. Võivad väga edukalt töötada teaduse alal, kuna neil on hea mälu. Võivad saada headeks kunstnikeks, muusikuteks, skulptoriteks.

Selle märgi all sündinud naised omavad alati eredalt väljenduvat individuaalsust, kalduvust ekstravagantsusele. Nende tervis ja meeleolu sõltuvad kuu faasidest. Täiskuu ajal on väsinud, apaatsed, kurdavad haiguste üle. Kalade tähtkuju all sündinud naiste minevik on harva puhas, kuid neist võivad saada head naised ja emad, tänu nende paindlikule ja kohanemisvõimelisele iseloomule.

Kuulsad Kalad läbi ajaloo: Edward Albee, Harry Belafonte, Elizabeth Browning, Luther Burbank, Enrico Caruso, Frederic Chopin, Grover Cleveland, Albert Einstein, Jackie Gleason, Händel, Rex Harrison, Ben Hecht, Victor Hugo, Ted Kennedy, Gordon MacRae, James Madison, Michelangelo, Zero Mostel, Vatslav Ni?inski, Rudolf Nurejev, Auguste Renoir, Rimski-Korsakov, David Sarnoff, Dinah Shore, Krahv Snowden, Svetlana Alliluje
va, John Steinbeck, Elizabeth Taylor, Earl Warren, George Washington

Astroloogilise lähenemise järgi on kalade tähtkuju sodiaagi viimane, sümboliseerides surma ja aasta- kui ka eluringi lõppu.

Sümbol: Kaks vastassuunas ujuvat kala, sümboliseerivad kalade võimalusi, tõusta tippu või langeda põhja.
Valitsejad: Jupiter, Neptuun
Omadus: Muutuv
Element: Vesi
Eksaltatsioon: Veenus
Langus: Merkuur
Vastasmärk: Neitsi
Number: Kolm ja kuus
Kehaosa: Maks, jalad, hingamisteed
Nädalapäev: Neljapäev
Õnnepäev: Reede
Vääriskivi: Akvamariin, ametüst
Metall: Plaatina, tina
Värvid: Kahvaturoheline, hõbedane,mereroheline
Õnnenumbrid: 12, 21, 39, 48, 57
Lilled / taimed: Vesiroos, valge magun, nartsiss

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory