Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Anna-Maria Galojan Gossip.ee-le: “Ükski tegu ei saa olla piisavalt pöörane, kui su tõeline sõber vajab su abi.”

Ekspoliitik ja politoloog Anna-Maria Galojan on armeenia-eesti verd ilus ja kõmuline naine, kes on olnud n-ö esimene viiul nii Playboy esikaanel, kui kahtlases raha-afääris. Mida arvab skandaalne kaunitar sõprusest ja sõpradest? “Inimene, kes nimetab iga juhututtavat heaks sõbraks – on ilmselt sisemiselt väga ebakindel ja üksik,” räägib Galojan Gossip.ee-le.


Kui suur tähtsus on Sinu elus sõpradel-sõbrannadel? Millised omadused peaksid olema heal sõbral?
Ma arvan, et õige sõbra omadusi pole mõtet kirja panna. Tõelist sõprust ei suuda miski murda, ka aeg mitte. Minu sõbrad ja nende heaolu on minu jaoks väga oluline. Kui mõni arvab, et tüdrukute parimad sõbrad on teemandid, siis minu parimad sõbrad on hoopis mu “elu teemandid”.

Kas sa tunned, et oled sõpradest ümbritsetud? Kui palju Sul tegelikke sõpru on?
Sõpru ei saa palju olla. Küll on mul aga palju häid ja mitmekülgseid tuttavaid. Inimene, kes nimetab iga juhututtavat heaks sõbraks, on ilmselt sisemiselt väga ebakindel ja üksik.

Kui heaks sõbraks teistele pead ennast? Kas oled sõprade nimel kõigeks valmis?
Olen sõprade jaoks 24h olemas. Sellest milline sõber ma olen, oskavad kõige paremini rääkida mu sõbrad ise.

Mis on suurim-pööraseim tegu, mis oled sõbra heaks teinud?
Ükski tegu ei saa olla piisavalt pöörane, kui su tõeline sõber vajab su abi. Inimestevahelistes suhetes on vahel kõige keerulisem, aga samas kõige vajalikum oskus, võtta neid just sellistena, nagu nad on. Ma üritan seda põhimõtet jälgida.

Kui kergelt sa andestad? Mida sa andestad ja mida sa ei andesta? Kas sõbraga saab teisele ringile minna, kui inimene on korra petnud?

Sõltub konkreetsest olukorrast, inimese käitumisest ja sellest, kas ta ise on mõistnud oma tegu… Räägitakse, et usaldust on raske välja teenida, kuid peaaegu võimatu taastada. Siiski, üldiselt püüan jääda ikkagi, kui mitte headeks tuttavadeks, siis saada nendega normaalselt läbi. Samas antud küsimuse puhul tuleb arvestada, et sõprus on kahepoolne ja mina võin vastutada ainult oma käitumise eest. Teise sõpruspoole käitumine võib olla vahel väga ootamatu ja isegi ebaadekvaatne. Õnneks, need on erandid, kes ei suuda väärikalt suhtlemist lõpetada. Aga ühes ma olen kindel – aeg paneb kõik paika!

Kas sõbrannadega saab-saad kõigest rääkida? On sul saladusi, millest ei räägi ka hingesugulasele?
On äärmiselt oluline omada päris sõpra, kellega sa saad iga kell ja igas olukorras jagada nii positiivseid, kui ka negatiivseid emotsioone ja kogemusi. Samas, kaldun arvama, et igaüks meist vajab teatud hingamisruumi – privaatterritooriumi iseenda jaoks.

Mida arvad üldse hingesugulusest? Oled kogenud?
Jah, mul on sõpru, keda võin julgesti nimetada oma hingesugulasteks. Ja see ei olene absoluutselt sellest, kui tihti me kokku saame ja kui kaugel üksteisest elame. Olen veendunud, et hingesugulus on tugevam, kui ükski aeg või kaugus.

Mida arvad emade-tütarde vahelisest sõbrannasuhtest? Mida arvad sellest, kui ema on tütre suurim sõbranna, kui emaga käiakse koos peol jne?
Kuigi me emaga pidudel koos ei käi, arvan, et mu ema on ideaalne näide sümbioosist, kus ta on minu usaldusväärne sõber, kuid samas ta jääb ikkagi vahel kriitiliseks, vahel karmiks, kuid õiglaseks vanemaks.

Mis on lemmiktegevused, mida armastad koos sõbra-sõpradega teha?
Kuna sõbrad on mul erinevate huvidega, siis vastavalt sellele ka lemmiktegevus on erinev. Üsna tihti käin sõpradega kinos. Vahel meeldib meile korraldada ka gurmee-õhtusööke, kui keegi meist valmistab midagi huvitavat ja põnevat. Minu armsa sõbra Teddyga, mu inglise kokker-spaniel, meeldib meile väga käia suviti avatud kohvikutes, kus ta jälgib ümbruskonda ja mina võin lugeda ajalehti ja ajakirju. Ka mõne hea etenduse või kontserdi nautimine heas seltskonnas tõstab ürituse väärtust minu silmis mitmekordselt.

Mida arvad sõbrannade meestest- kas sõbranna mees on tabu või…?
Mitte ainult sõbrannade, vaid ka heade tuttavate mehed on minu jaoks teatud mõttes sootud. Ma ei vaata neid absoluutselt kui mehi.

Kas oled kellegagi sõprust soetanud põhjusel, et ta on kuulus? Kui palju on sinuga soovitud sellepärast tutvusi soetada, et sa tuntud oled? On mõni tuleproovi läbinud?
Pole kunagi isegi mõelnud sellisel viisil sõprade soetamisele. Tahaks uskuda, et ka inimesed, kes on minu kõrval, hindavad ja hoolivad minust ja on minuga nii heas kui halvas. Olen avatud inimene ja ei põe mingeid foobiaid stiilis, et keegi soovib minuga tutvuda ühel või teisel põhjusel.

Isegi, kui see on olnud nii, elu on teinud oma loomulikud korrektuurid. Mõned inimesed lahkuvad meie elust, teised tulevad üle pika aja tagasi, keegi uus tekib ka alati. Pean olema Jumalale tänulik, sest olen õnnelik inimene – ükski pahatahtlik, kibestunud või kuri inimene pole jäänud ega jää minu ellu pikaks ajaks.

Loe lisaks:
Anna-Maria Galojan Gossip.ee-le: “Spetsiaalseid shoppamisretki pole ma harjunud ette võtma, olen pigem juhushoppaja.” SIIT


Tags assigned to this article:
Anna-Maria Galojanrubriik "Sõbrad"Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory