Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Karel Tallermaa Gossip.ee-le: “Vaikselt ja omaette olen muusikat juba teinud, ehk viib antud saade mind edasi tähtede poole.”

Karel Tallermaa on andekas noor laulja, kes osaleb sellel aastal saates “Eesti otsib superstaari”. Noormees on laulnud Püha Miikaeli Poistekooris ning praegu kuulub segakoor “Sõpruskond” ridadesse. “Muusikaga olen siiani tegelenud iseenda pärast,” räägib Tallermaa Gossip.ee-le ning lisab, et nüüd sooviks ennast proovile panna ning tõestada ka suurema publiku ees.

Kui võrdleksid ennast mõne tuntutd staari või staaridega, siis kellega sooviksid sarnaneda?
Mul on palju artiste, kelle muusikat ma austan ja hindan, aga eelkõige sooviksin olla ikkagi Karel.

Kui kaua oled muusikaga tegelenud? Kas sul on ka juba varasemaid võite muusika vallas?
Muusikaga olen tegelenud kogu oma teadliku elu. Selline suhe muusikaga tekkis tänu vanematele, kes on mõlemad samuti elus muusikaga tihedalt seotud olnud. Algkoolis õppisin 2 aastat plokkflööti. Hiljem kutsus mind Kadri Hunt Püha Miikaeli Poistekoori laulma, kus ma laulsin kuni põhikooli lõpuni. Põhikooli lõpu poole sain ma endale esimese kitarri ja see võlus mu. 2008 aasta alguses moodustati Segakoor Sõpruskond, mille ridadesse ka mina kuulun. Muusikaga olen siiani tegelenud iseenda pärast.

Millist muusikat armastad kuulata? Milist muusikat on plaan ise tegema hakata?
Ma kuulan väga erinevat muusikat, võiks öelda, et seinast seina. Ei eelista artiste ega žanreid teistele, vaid kuulan pigem üksikuid laule, mis meeldivad. Muusika valik sõltub aga eelkõige meeleolust. Samuti on mu enda muusika seotud meeleolu ja enda “sise-eluga”.

Kas oled ise juba mõne laulu sõnade või viisi autor?
Olen kirjutanud laule, mõelnud neile ka sõnad ja viisi ja need on paberil kirjas, mõned ka lindis.

Mis on sinu unistus – kas unistad läbilöögist Eestis, läbilöögist Euroopas, läbilöögist maailmas? Milline on sinu plaan ja strateegia oma soovide täideviimiseks?
Ma sooviks, et saaks esialgu Eestis ennast proovile panna, vaadata kas minus on see miski, mis kuulama paneb. Sealt saab juba edasi minna.

Kas sinu muusikat või sinu esituses kellegi teise laule saab näiteks youtube´ist kuulata?
Youtube´ist saab kuulata kahte videot seoses staarisaatega ja seal on ka mõned amatöör-videod Dave Bentoni talvisest kontserttuurist Sõpruskonnaga.

Mis teeb sinu meelest staarist tõelise staari? Kas tahad saada staariks, kes ei karda tähesära, annab julgelt intervjuusid, suhtleb meedia ja fännidega või soovid teha vaikselt muusikat endale, ehk anda välja plaadi, aga seda vaikselt, omaette, eestlaslikult?
Staarist teeb staari see nn. “X-faktor”. Ei oska kahjuks öelda, mis see täpselt on, aga ma olen päris kindel, et see on väga individuaalne – mis toimib ühe puhul, ei pruugi seda teha teise puhul. Suhtlemine meedia ja fännidega on kindlasti väga oluline ja ma pühendaks nii palju aega kui võimalik ka neile. Vaikselt ja omaette olen siiani muusikat juba teinud, ehk viib antud saade mind edasi tähtede poole.

Milline oleks sinu unistustetiim, kes sinu heaks töötab? Alates produtsentidest-manageridest kuni juuksuriteni välja.
Jätaksin selle professionaalide hooleks!

 

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory