Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Ilona Talumets Gossip.ee-le: “Kroonikast lahkusin materiaalsetel kaalutlustel”

Ilona Talumets on kaunis noor seltskonnaajakirjanik, kelle sulest on valminud mitmeid huvitavaid ja ka intriigseid staarilugusid. Ta on töötanud mõda aega ajakirjas Just! ning ajakirjas Kroonika. Hiljuti lahkus ta Kroonikast ning otsustas tööle asuda ajakirja Naisteleht. Vaatame, millised on Ilona lemmikajakirjad ning miks ta Kroonikast lahkus.

Milline on Sinu lemmikväljaanne Eestis?
Mu lemmik on Naisteleht. Teemadelt on ta mitmekülgne, käib ajaga kaasas ning pakub sisukat lugemist nii noorele kui vanale, galmuuribeibele kui kodukanale. Isegi mehed salaja sirvivad.

Oled nüüdsest ka ise Naistelehes tööl.. miks just selline otsus?
Usun, et töötamine Naistelehes saab olema nagu värskendav dušš. Minu jaoks on ta oma kaasaegsuse ja laia haardelisusega olnud sümpaatne juba mõnda aega. Näiteks meeldib mulle väga, et lisaks põnevale meelelahutusele, saan ”Meie elu” rubriigis hakata lahkama ka eluliselt olulisemaid teemasid. Sukeldun põnevusega!

Enne Naistelehte töötasid Kroonikas. Miks otsustasid Kroonikast lahkuda?
Otsustasin Kroonikast lahkuda materiaalsetel kaalutlustel, kui ka põhjusel, et sealne töö ja keskkond ammendas end minu jaoks. Kui motivatsioon saab otsa, tuleb muudatusi teha ja edasi liikuda.
 
Kaua Sa Kroonikas töötasid?
Kroonikas töötasin poolteist aastat. See aeg andis rohkesti põnevaid tööalaseid teadmisi ja kogemusi juurde, tuues puhanguliselt ka nii rõõmu, valu kui võlu.
 
Kes oli Kroonika tiimis kõige lahedam inimene?
Kroonika tiimis oli palju lahedaid inimesi, kuid enamik neist, on tänaseks juba Kroonikast lahkunud.

Milliseid lehti ja ajakirju tellid koju?
Tellin oma mehele FHM-i. Muud uudised saab jooksvalt erinevatest portaalidest kätte.

Mitu tundi veedad arvutis iga päev?
Oleneb päevast, kuid keskmiselt kuus kuni seitse tundi.

Kes on ebameeldivaimad Eesti avaliku elu tegelanesed? Kes meeldivaimad? Miks?
Eestis on enamasti ikka väga meeldivad ja viisakad avaliku elu tegelased. Mulle isiklikult sümpatiseerivad näiteks Birgit Õigemeel, Indrek Tarand, Jelena Glebova … oi neid on veel palju palju. Ebameeldivad on ehk need, kes elavad teeskluses ja hõljuvad pilvedel, kaotades viimsegi eneseväärikuse. Õnneks tuleb neid harva ette.

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory