Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Villu Parvet Gossip.ee-le: Mitte kuskil maailmas ei ole nii palju ilusaid ja atraktiivseid naisi kui Eestimaal

“Mulle meeldivad enesekindlad ja iseseisvad naised. On hoopis teine asi suhelda naisega, kellel on oma elu ja kes iseseisvalt hakkama saab, kui sellisega, kes ainult klammerduda püüab,” räägib raamatu „Seks, vein ja kutsikad“ autor Villu Parvet Gossip.ee-le. Villu Parvet jagab Gossip.ee’le oma mõtteid ning räägib pikemalt äsja ilmunud raamatust.

Villu Parvet, teie sünnipäev ja sünnikodu?
27. november. Sündinud olen Tartus.

Teie perekond ja lapsed?
Mul on väike perekond. Ma elan koos naisega. Samuti on mul eelmisest kooselust väga tore laps, kellega pidevalt suhtleme. Tütar. Maailma parim. Ilmselt on ka just tema mind väga palju muutnud. Ilma temata oleksid tõenäoliselt väga paljud asjad teistmoodi.
 
Millised naised teile meeldivad ja mis on see, mis teeb naise ligitõmbavaks?
Mitte kuskil maailmas ei ole nii palju ilusaid ja atraktiivseid naisi kui Eestimaal. Sellele võivad alla kirjutada minu sõbrad ja tuttavad ükskõik, millisest riigist planeedil Maa. Nii, nagu raamatus „Seks, vein ja kutsikad“ ka põhjalikult räägime, teeb naise ligitõmbavaks eeskätt see, kui naine on enesekindel, iseseisev ja seksikas. Selles osas saavad praktiliselt kõik naised muuta ennast veel ligitõmbavamaks. Mulle meeldivad enesekindlad ja iseseisvad naised. On hoopis teine asi suhelda naisega, kellel on oma elu ja kes iseseisvalt hakkama saab, kui sellisega, kes ainult klammerduda püüab.
 
Te presenteerisite raamatu “Seks, vein ja kutsikad”. Miks just selline pealkiri raamatul?

See raamat on koostatud naiste aitamiseks ja kindlasti on seal asju, mida paljud naised juba ise teavad, samas on seal ka palju sellist, mis võib alguses tunduda meeste mõtlemise osas täiesti üllatav. Tegelikult paljud ei teagi, aga selles pealkirjas tähendab seks seksi, vein armastust ja kutsikad mehi. Teisisõnu võiks siis öelda, et pealkiri on „Seks, armastus ja mehed“, kuid see esimene variant „Seks, vein ja kutsikad“ tundus kuidagi huvitavam ja erilisem.

Millest raamat kõneleb?

See ei ole tavaline raamat. See on pigem selline juhendi tüüpi raamat, kus pole raisatud ruumi pikkadele kirjeldustele või teoreetilistele selgitustele. Raamat on 100% praktiline ja selle tõttu ongi seda väga raske kritiseerida. See on jaotatud kümneks osaks, milles on omakorda kaks taset teemasid. Selles on kirjeldatud kõigepealt erinevate „kutsikate“ ehk siis meeste tüüpe (paha poiss, saavutaja, korralik mees, hea kutt). Seejärel on räägitud sellest, kuidas mehed naisi näevad (peotüdrukutest, ärinaistest, kullakaevajatest, poisilikest tüdrukutest jne).

Peale neid kahte peatükki algabki hästi selge struktuuriga osa, mis aitab naisel mehega toime tulla. Kolmas peatükk räägib ettevalmistuste tegemisest „turule tulekuks“ ja see annab praktikas järele proovitud juhiseid seksikam, enesekindlam ja iseseisvam olemiseks. Järgmine päris põhjalik ja põnev osa on „lemmiklooma väljavalimine metsikust karjast“. Siin on praktilisi juhiseid nö valede meeste vältimiseks ja õigetele lähenemisest. Ära on toodud väga täpseid ja praktilisi soovitusi nii aja, koha kui ka suhtlemise strateegia osas.

Viies peatükk on „Kahevõitlus ja suhtlemismängud“. See räägib juba täpsemini kõigest sellest, mis saab edasi, kui printsikandidaat on välja valitud: kohtamas käimise juhised, mõtted selle kohta, millal seksida ning kuidas mees suhtesse suunata. Just selles osas on naistel tihti võimalik kasvõi ühe vea tegemisega mees eemale peletada. Seda aga raamat vältida aitabki. Kuues peatükk „Metsiku kutsika kodustamine“ räägibki sellest, kuidas mees „ära kodustada“. Siin on palju juttu armastusest, suhte füüsilisest osast (seks), emotsionaalsest (austus, usaldus, ausus) ja käitumisega seotud osas (piisav iseseisvus ja ühistegevused). Paljud on väga palju kiitnudki just seda osa, sest ei ole teisi raamatuid, kus toimiva suhte olemus oleks nii selgesti ära kirjeldatud. Seitsmes peatükk „Kutsika kasvatamine truuks koeraks“ räägib sellest, kuidas suhet edasi arendada ja probleemidega toime tulla. Samuti on siin näpunäiteid selle kohta, kuidas kurta või mehega konkreetselt rääkida ning loomulikult kõik see, mis puudutab mehe muutmist, õigemini muutumisele kaasa aitamist.

Kaheksandas peatükis „Jooksuaeg, teised emased ja mängud küla peal“ on räägitud petmisest ja sellest, kuidas täpselt võiks naine sellises olukorras toimida. Eel-viimases peatükis „Väiksest laksust varjupaika saatmiseni“ on ära toodud täpsed kirjeldused nii andeks palumiseks kui ka andeks andmiseks ning võimalikult valutuks lahku minekuks, kui see peaks osutuma kõige õigemaks variandiks. Viimane peatükk „Tagasi turul ja tugevam kui kunagi varem“ aitab naisel leida jõudu ja praktilisi mõtteid edasiminekuks, kui naine ja mees tõesti peaksid lahku minema.

Kokkuvõttes on see üks käsiraamat ja praktiline meestega toimetuleku juhend, mille osas olen saanud üllatavalt palju positiivset tagasisidet. Ja seda ka väga tarkadelt ja kogenud naistelt. Kritiseerinud on enamasti need, kes pole seda ise läbi lugenud.
 
Südamelt ära?

Iga naine on tegelikult kingitus. Mehed, sealhulgas ma ise, ei ole osanud naisi oma elus alati piisavalt hästi hoida ja kohelda ning see on tihti viga. Suhet saab alati paremaks muuta ja sellega tulebki tööd teha. Sõna otseses mõttes. Oleks ilus mõelda, et mingil hetkel on suhe „valmis“ ja võib rahulikult sellega töötamisest aja maha võtta. Nii see paraku pole.
 
Suheldes antud teemal paljude meestega, olen avastanud, et mehed ei ole eriti aktiivsed suhte planeerijad. Ei juhtu just väga sageli nii, et mees tõstaks hommikul pea padjalt ja ütleks naisele: „Oh, kallis, täna võiks rääkida sellest, kuidas saame oma suhet edasi arendada!“. Mehed tiksuvad vahel täieliku südamerahuga suhtes, mis on täpselt selline, milliseks see on aja jooksul lihtsalt välja kujunenud. On väga palju näiteid selle kohta, et naine võib korduvalt püüda rääkida suhte arendamisest, viimisest järgmisele tasemele või asjadest, millega ta mehe või suhte puhul rahul ei ole, kuid mees lihtsalt „talub“ need jutud ära ja midagi ei muutu.

Väga sageli tuleb mehel aru pähe alles siis, kui naine lihtsalt kodust minema läheb – mitte pelgalt ei ähvarda sellega, vaid pakib asjad ja sulgeb koduukse väljaspoolt. On lugematuid näiteid, kus mees alles sellel momendil tajub, mida naine talle tegelikult tähendas ning järsku avastab endast tõelised tunded. Üldiselt, kui mees naist armastab, siis püüab ta naise päris kiiresti üles leida ja tagasi tuua. Tal pole selleks vaja nädalaid aeg „enda kogumiseks“ ja „tunnetes selgusele jõudmiseks“.

Seega võivad hüpped suhte arengus tulla väga järsku. Kui traditsiooniline asjade järjekord oleks näiteks: tutvus-kihlus-kokku kolimine-abielu-laps, siis nii on see tihti ainult osade naiste peades. Meeste puhul võivad eel-nimetatud sündmused aset leida täiesti suvalises järjekorras. Mitu meest on mõne päevaga muutnud ülbest ja ükskõiksest tõeliselt hoolivaks ja tähelepanelikuks, aga ainult siis, kui selleks on piisavalt põhjust.

Uskumatult sageli on k&otilde
;ige paremaks suhte edasiarendamise motiiviks meeste jaoks mitte tohutu nauding, mida nad kogeksid sellest, et suhe järgmisele tasemele jõuab, vaid lihtlabane kaotushirm. Kui naine on ikka kodust minema läinud, tekivad mehe ellu kohe paljud probleemid: praktiliste igapäevatoimetuste lahendamine, millega naine tegeles, sotsiaalne surve ja suhte väline fassaad – mees ei tea, mida rääkida sõpradele tuttavatele, löök enesehinnangule – maha jäetud mees tajub, et pole suutnud naist õnnelikuks teha jne. Just sellepärast hakkabki mees tihti siis tegutsema. Ometi võiks ta seda teha väga palju varem ja naine saab sellele kaasa aidata, kui meest tõsimeeli kuulab ning mehele asju „meeste keeles“ välja öelda suudab. Just selle tahtsingi öelda südamelt ära


Raamatu “Seks, vein ja kutsikad” autor Villu Parvet


Tags assigned to this article:
seksvein ja kutsikadVillu ParvetReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory