Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Leon Glikman advokaadibüroost Glikman & Partnerid: Oleme väga tänulikud klientidele ja koostööpartneritele, kes on meid juba 20 aastat usaldanud

Advokaadibüroo Glikman & Partnerid tähistas möödunud nädalal 20. sünnipäeva! Kuigi ettevõte ise sai 20-aastaseks on büroo nimipartnerid praktiseerinud advokaatidena märksa kauem. Nimelt täitus Aleksander Glikmanil ja Leon Glikmanil käesoleval aastal vastavalt 60 ja 30 tööaastat advokatuuri liikmena.

Lisaks eelmainituile kuuluvad büroo partneriteringi alates 2005 aastast Mariana Hagström ja Daisy Tauk. Varasemalt on büroo partneriteringi  kuulunud ka õiguskantsler Indrek Teder ja Riigikohtu esimees Märt Rask.

„Oleme väga tänulikud klientidele ja koostööpartneritele, kes on meid juba 20 aastat usaldanud. Ettevõtluskeskkond ja klientuuri profiil on selle aja jooksul palju rahvusvahelisemaks muutunud, kuid rõõm on tõdeda, et mitmed 20 aastat tagasi meie uksest sisse astunud kliendid on tugevast konkurentsist hoolimata meie kliendid tänaseni. Peame edu võtmeks spetsialiseerumist ja kõrgete kvaliteedistandardite hoidmist“ räägib Leon Glikman.

 „Samuti on hindamatut rolli mänginud Aleksander Glikmani ja Leon Glikmani läbi põlvkondade ulatuv kogemus, mis on aidanud paljudel noorematel  kolleegidel kasvada väljapaistvateks spetsialistideks“ märkis büroo tegevjuht Mariana Hagström.

„Meie soov on ka tulevikus olla Baltikumis tegutsevate ettevõtete poolt eelistatud ja usaldatud õigusteenuse pakkuja. Teeme enda poolt kõik  võimaliku, et edukas koostöö saaks kesta ja kasvada veel mitmeid aastakümneid“, lisas Hagström.

Ettevõttest:
Advokaadibüroo Glikman & Partnerid  on Eesti üks juhtivaid äriõigusele ja kohtuvaidlustele spetsialiseerunud  advokaadibüroosid. Büroo kuulub Eesti, Läti ja Leedu juhtivaid advokaadibüroosid ühendavasse gruppi Baltic Legal Solutions (BLS). Grupis  töötab ligi 100 juristi ja advokaati, kes nõustavad nii rahvusvahelisi kui kohalikke ettevõtteid kõigis äriõigust ja kohtuvaidlusi puudutavates
küsimustes.

Tänane Glikman & Partnerid tekkis 2004 aastal advokaadibüroo Glikman & Glikman (asutatud 1991) ning advokaadibüroo Teder & Partnerid (asutatud 1992) liitumise tulemusena. Büroo nimeks sai Teder, Glikman & Partnerid. Alates 2008 aastast, mil Indrek Tederi lahkus partneriteringist seoses õiguskantsleriks nimetamisega, kannabki büroo nime Glikman & Partnerid.

Kronoloogia:
1991 – asutati advokaadibüroo Glikman & Glikman.
1992 – asutati advokaadibüroo Indrek Teder.
1993 – Märt Rask asus pärast riigiteenistusest lahkumist tegutsema vandeadvokaadina Indrek Tederi advokaadibüroos. Büroo uueks nimeks sai Teder & Rask.
2003 – Büroo partneriteringist lahkus Märt Rask ja büroo uueks nimeks sai Teder & Partnerid.
2004 – Teder & Partnerid ning Glikman & Glikman ühinesid. Loodud büroo nimeks sai Teder, Glikman & Partnerid.
2004 – Büroos asus tööle legendaarne advokaat Simon Levin, kellele kuulus järjekorranumbrit 1 kandev advokaaditunnistus.
2004 – Asutati advokaadibüroode ühendus Baltic Legal Solutions (BLS). Ühendusse kuuluvad advokaadibürood Glikman & Partnerid Eestist, Kronbergs & ?ukste Lätist ning Baltic Legal Solutions Lithuania Leedust.
2005 – Partneriteringiga liitusid Mariana Hagström ja Daisy Tauk.
2008 – Indrek Teder lahkus büroost, et astuda ametisse õiguskantslerina. Büroo uueks nimeks sai Glikman & Partnerid.
2009 – Büroo võttis kasutusele uue korporatiivse identiteedi.
2010 – väljastati Glikman & Partnerid advokaadibüroo juhtimissüsteemile ISO 9001:2008 sertifikaat.
2011 – Büroo tähistab 20.sünnipäeva.
 
PALJU ÕNNE ka Gossip Media OÜ poolt!


(Pilt © Glikman & Partnerid)


(Pilt © Glikman & Partnerid)


(Pilt © Glikman & Partnerid)

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory