Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Klassikaraadio peatoimetaja Tiia Teder Gossip.ee-le: “Üks tuttav nõid mul küll on…ta tundub tavaolukorras täitsa tavalise inimesena.”

Täna vastab Gossip.ee rubriigi “Horoskoop” küsimustele Eesti Riiklikus Konservatooriumis muusikateooria eriala lõpetanud muusikateadlane, Klassikaraadio peatoimetaja, muusikaajakirjanik, Eesti Heliloojate Liidu ning Euroopa Ringhäälingute Liidu liige Tiia Teder.  Mitmeid huvitavaid projekte juhtiv naine ütles Gossip.e-le, et lehesabade horoskoopidesse ta ei usu, aga nii oma pereliikmete kui kollegide tähemärke teab hästi.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Ma olen Amburi tähtkujus sündinud ja niipalju kui olen Amburist lugenud, klapib see minu ettekujutusega mu iseloomustusest üsna hästi. Amburitel on raske valetada, kavaldada ja keelt hammaste taga hoida.

Kas te olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?
Ma ei loe astroloogia-alaseid raamatuid ega muid materjale. Minu suhteline skepsis tähtkujude ja tähtede seisu jälgimise kohta on minu teada Amburile ka üsna iseloomulik.

Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Ma ei loe neid lehesabasid üldse. Need on nii üldsõnaline jama. Kui keegi neist mingit tuge saab, siis minugipoolest. Eks me ikka sõltume sellest, mida loeme või kuuleme.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis „täpselt nagu horoskoobis!“

Ma tean oma pereliikmete ja kolleegide tähemärke ning need üldiseloomustused nagu tundlik ja tarmukas Jäär, domineeriv Lõvi ja kahtlev Kaksik jms. klapivad üllatavalt hästi. Olen märganud et tunnen end teiste Amburitega sarnasena. Üks mu parimaid sõbrannasid on minuga samal ajal sündinud ning mitu mu tuttavat tähistavad samas nädalas sünnipäeva ning nad meeldivad mulle väga. Ka oma lastes tean olevat tugevaid tähtkujude-jooni väikesest peale.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
Ma kardan ennustajaid ja hoian ennast neist eemale. Huvitav, et see on vastastikune – nõiad ja selgeltnägijad ei lähene mulle ise ka. Üks tuttav nõid mul küll on, aga õnneks pole tema abi vaja läinud ja ta tundub tavaolukorras täitsa tavalise inimesena.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?
Mingis osas on saatus kindlasti ette määratud ja on parem, et pole kuigi pikalt ette teada, mis katsumusi või õnnesid ta toob. Olen saanud elada üsna tihedat ja sündmusterohket elu, kus pole aega olnud palju süüvida põhjustesse ja tagajärgedesse, olen rohkem tegutseja tüüp ka. Kodust on sisse kasvanud hoiak ise juhtida oma elu. Jumalasse uskumine on väga isiklik asi ja seda ei peagi kommenteerima.

Olete te kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Ma arvan et mul ei ole kahjuks erilisi võimeid peale tavalise loodusliku intuitsiooni. Kuidagi saab sedamoodi ka hakkama.

 

Loe lisaks:
AMBUR e. Sagittarius
(23. november- 21. detsember)

Amburi tähtkuju all sündinud sisemaailm ei sarnane välisele inimesele, need on kaks erinevat maailma. Nad on küll lahked, kuid ei unusta midagi, kuigi näiliselt andestavad. Reeglina filosoofilise loomuga tasakaalukad inimesed. Nad on väga arenenud, kuid ometi avaldub neis teatud primitiivsus, mistõttu selle tähtkuju all sündinud tihti ei armasta tsivilisatsiooni. Nad omavad suurt elujõudu ja mehed meeldivad alati naistele. Selle tähtkuju all sündinutel on anne köita inimesi. Nad on ausad, õiglased ja ei salli vassimist ja ebaõiglust.

Enamus aega on tüüpiline Ambur õnnelik ja rõõmsameelne, ent ta võib raketina pahvatada, kui tema sõbralikkust kuritarvitatakse või temaga liiga familiaarseks muututakse. Ambur ei taandu iialgi võitlusest ega hüüa kedagi appi. Oma toimingutes juhinduvad pigem tundeist kui mõistusest. Nad on töökad ja omavad organiseerimisvõimet. Nad on küll hoolsad rahaasjades, kuid mitte kunagi kitsid.

Selle tähtkuju all sündinud armuvad kergesti ja on siis õige õrnad. Naised selle tähtkuju all keelduvad tihti abiellumast, et jääda truuks oma elukutsele. Perekondlikes suhetes kohanevad selle tähtkuju all sündinud naised suurte raskustega, kuna armastavad liikumist, sporti. On osavad ja praktilised ning saavutavad edu. Need naised on nn. poisilikud, hellitatud metslased. Kuid nende hulgas on ka seltskondlikke naisi, kes armastavad kunsti ja kirjandust. Ambur teeb kõike väga hästi. Amburi tähtkuju all sündinud naised on eelarvamusteta, originaalsed ja tihti ekstravakantsed.

Oma loomult on nad veidi tagasihoidlikud ja tihti on Amburid religioossed inimesed. Neil on väga kõrge moraalitunne ja empaatiavõime. Ambur on tõeotsija ja parim viis tõe teada saamiseks on reisida mööda maailma ringi ja kuulata inimeste arvamusi ja kogemusi. Teadmised on Amburitele tõe võti. Nende maailmavaade on avar ja neil ei ole eelarvamusi. Kõige rohkem huvitab Amburit küsimus :”Mis on elu mõte?”

Kõik Amburid peavad armastusest alati suurt lugu. Ambur astub armuvahekorda taltsutamatu õhinaga, kuid ta peatub otsemaid, kui jutt läheb abiellumisele. Kuigi armusuhetes on Ambur tuline ja igati suurepärane partner, pole teda sugugi lihtne kinni püüda.

Ehkki Amburitel on fantastiline mälu ning nad võivad täpselt ütelda, mida nad ütlesid või kus olid näiteks seitse aastat tagasi kindlal päeval, mäletavad raamatu või nähtud filmi iga detaili, juhtub siiski tihti, et nad unustavad, kuhu nad oma mantli jätsid. Samuti ei oska Ambur kunagi edukalt valetada, sest pettus on Amburile loomuvastane.

Amburid vajavad vabadust ja neile ei meeldi kui keegi neid piirab või kontrollib. Nende Jupiteri kaitsealuste silmist sädeleb vastu värskendavat huumorit ning nende pilk on särvalt terav nagu nooleots. Esindades tulemärki, on enamus Ambureid ekstrovertsed, jutukad ja ettevõtlikud. Mõned üksikud on ujedad ja häbelikud, ent isegi nemad on originaalseid ideid täis laaditud ning kõigi Amburite otsekohesus on omane ka nendele. Amburid on edasiviiv jõud – nende aju töötab pingsalt ka siis, kui suu vaikib.

Kuulsaid Ambureid läbi ajaloo:
Beethoven, Arthur Brisbane, William Buckley, Jr., Maria Callas, Andrew Carnegie, Edith Cavell, Winston Churchill, Noel Coward, Sammy Davis, Joe DiMaggio, Walt Disney, Betty Grable, Grimaldi, Julie Harris, Paavst Johannes XXIII, John Lindsay, Howie Mandel, John Kerry, Christina Aguilera, Britney Spears, Chuck Schumer, Brad Pitt, Tyra Banks, Noam Chomsky, Bush Twins, Jay-Z, Jane Fonda, Steve Buscemi, Teri Garr, Jon Stewart, Mary Martin, David Merrick, John Milton, Robert Moses, John Osborne, Lee Remick, Lillian Russell, Frank Sinatra, David Susskind, James Thurber, Mark Twain jne.

Õnnenumbrid: 9, 18, 27, 36, 45, 54
Värv: Roosa, violetne
Mõjutav planeet: Jupiter
Element: Tuli
Õnnepäev: Neljapäev
Õnnekivi: Ametüst, türkiis
Metall: Tina
Lilled / taimed: Nartsiss, astelpõõsas, võilill


Tags assigned to this article:
AmburKlassikaraadioSagittariusTiia TederReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory