Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Tartu: Maamess 2011

N, 14. aprill 2011 10:00 – 18:00, Tartu Näituste messikeskus.., Tartu
R, 15. aprill 2011 09:00, Tartu Näituste messikeskus.., Tartu
L, 16. aprill 2011 09:00 – 16:00, Tartu Näituste messikeskus.., Tartu

Tunnustatuim maateemaline mess Baltimaades.

Toimub:
Neljapäev, 14.04.2011 kell 10:00-18:00
Reede, 15.04.2011 kell 09:00-18:00
Laupäev, 16.04.2011 kell 09:00-16:00

Igal aastal jürikuul toovad teed Tartusse, et kolmel päeval osa saada Baltimaade suurimast ja tunnustatuimast põllumajandusnäitusest. Tartu on uhkusega Eesti põllumajanduse pealinn. Lisaks põllumeeste koolitamisele, mida Emajõe kaldal on tehtud rohkem kui sajand, on Tartu ka messilinn. Esimene üleriigiline põllumajandusnäitus sai omal ajal tuule tiibadesse just siin. Maamessil on seljataga pea sama pikk ajalugu kui taasiseseisvnud Eesti riigil.

19. korda toimuv mess pakub taas head võimalust enda näitamiseks ja tutvustamiseks nii talunikele kui põllumajandusega seotud organisatsioonidele. Kontakte, uut teavet ning kogemusi saavad vahetada nii kohalikud kui välisettevõtjad, töövahendite tootjad ja müüjad, metsa –ja põllumehed, samuti toiduainetöösturid ja aiandushuvilised.

Maamessile ei ole alternatiivi kogu Baltikumis. Kvaliteeti rõhutab kuulumine Euroopa suurimate põllumajandusnäituste korraldajate liitu EURASCO. Tegemist on mastaapse rahvusvahelise väljanäitusega, kuhu tahetakse tulla nii Läänemereäärsetest riikidest, Kesk-Euroopast kui Venemaaltki. Enam ei ole tegemist kitsalt põllumeeste üritusega, järjest enam leiavad Maamessile tee linnainimesed, kellel huvi aianduse, toidutegemise ja põllumajanduse köögipoole vastu. Oma arvukate üritustega on maaelu aastate jooksul astunud linnale lähemale.

Heameel on tõdeda, et hoolimata keerulisest majanduslikust olukorrast meie ümber on Maamess jätkuvalt populaarne. Eelmise aasta Maamessi külastas 26 300 inimest, mis oli 12% rohkem, kui aasta tagasi. Maamess 2011 on võtnud eesmärgiks purustada 30 000 külastaja piir. Seda saavutame ainult kõik koostööd tehes. Loodan siiralt, et selle aasta mess tuleb sisukas ja töine. Selleks aga soovin jaksu ja häid ideid oma unistuste realiseerimiseks!

Päevapileti hinnad:
Täispilet 5 €, sooduspilet 2.50 €, perepilet 8 €

Pilet kehtib ühel vabalt valitud kuupäeval.
Pilet tagab ühekordse sissepääsu messile.

Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele ja pensionärile koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).
Lapsele kuni 7 a. on sissepääs tasuta.

Perepilet – 2 täiskasvanut + kuni 18-aastased lapsed (koos vanust tõendava dokumendiga).

 
  

 
 


Tags assigned to this article:
Maamess 2011TartuReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory