Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Üksi eksootilisel pulmareisil viibiv Johanna Tukiainen: Arto, mille pärast sa ometi rikkusid kogu loo?

Ühe kõmulisema paari Johanna Tukiainen´i ja Arto Länsman´i suhe sai alguse tugevate tunnete saatel. Paar otsustas abielluda ning peale paari koosoldud nädalat hakkasid probleemid hoogu koguma nagu kulutuli. Probleeme oli paaril ka enne abielu aga neist hoolimata otsustati siiski üks uhke pulmapidu ära korraldada. Johanna läks üksi pulmareisile.

Pea kõik Soome lugejad, kes natukenegi Seiska ajakirja jälgivad, teavad, et enimkajastatud Johanna Tukiainen´i ja Arto Länsman´i imeilus suhe on karidele jooksnud. 

Johanna Tukiainen on taodelnud kaks korda abielulahutust ning Arto ühe korra. Paari omavahelised suhted muudkui külmenevad ja külmenevad ning need kaks ei talu enam üksteise lähedustki. 

Ometigi on pulmad peetud, aga mida ei ole toimunud, on pulmapaarile kohane mesinädal. Peale selliseid tülisid ja draamasid ei oota keegi, et Arto ja Johanna koos reisile läheksid. Johanna võttis vastu otsuse, et läheb pulmareisile hoopis üksi.

4. aprillil sõitiski Johanna salapärasesse kohta, kuhu pääseb vaid eralennukiga ligi. Videolindilt võib näha, et tegu on troopilise, päikeseküllase ning värvilise kohaga, Johanna mainib, et randa on vaid 100 meetrit.

“Tulin pulmareisile üksi ja seda seetõttu, kuna otsustasin Artost lahutada ja seda taotlust enam tagasi ei võta,” ütleb Johanna, kes tühistas esimese abielutaotluse juba mõned tunnid pärast kohtusse viimist. Teine taotlus jäi seevastu aga püsima.

“Arto, mille pärast sa ometi rikkusid kogu loo? Me olime nii kaunid pulmapäeva ja meil läks väga hästi,” mõtiskleb Johanna.

“Ma olen nüüd siin pulmareisil ja nii ilusas kohas, et sa ei oska seda ettegi kujutada. Siin leidub kõike: külmkapp on täis šhampanjat, õlut… kõike on nii palju kui sa vaid jaksad juua. Kõige lisaks on siin kaunis naine,” osutab Johanna Arto tehtud veale, et nii kaunist naisest ja luksusreisist loobus.

Johanna Tukiainen´i asukoht muudab meele kadedaks, kuna teda ümbritseb helesinine veekogu, kuum rannaliiv ja väga luksuslik villa, kus on 5 magamistuba.

Videost õhkub õrna kahjutunnet, et Artoga on kõik läbi ning pulmareisile oli vaja tulla ihuüksi. Teisest küljest Johanna väidab, et ta ise otsustas, et ei soovigi Artot kaasa. Võib-olla soovib glamuuritar Artot hoopis kadedaks muuta ning kahetsema panna, et mees kõik enda rumaluse läbi kaotas?

“Pulmadega seoses ja kõige muuga on viimasel ajal olnud nii palju stressi. Nii hea on olla teises keskkonnas,” hingab Johanna kergendatult.

Kuuma päikese käes on sooja +30°C kanti ning jalatallad ähvardavad põleda.

“Mu kohver on kaotsi läinud, kus on ligi 15 paari jalanõusid – nagu Johanna stiilile kohane,” ütleb glamuuritar, samal ajal paljajalu üle tulikuuma puidust trepi joostes.

Johanna ei ole kade ning tutvustab kõigi mugavustega villat ka külmas Soomes viibivatele fännidele, sõpradele. “Siin on 5 magamistuba. Artole ja mulle oleks sellest piisanud. Me oleksime võinud iga öö tuba vahetada, kus armatseda. See oleks olnud täiuslik pulmareis meile mõlemale,” lausub Johanna, viidates veelkord sellele, et Arto on ise süüdi, et suhte rikkus.

Tukiainen tunneb välismaal end kui kala vees ning liigub edasi villa ühte suuremasse magamistuppa. Magamistoa voodil vedeleb Seiska ajakiri, kus esikaanel on otseloomulikult Johanna ja Arto suhtedraama.

“Esikaanel on mees, kes jäi väga paljust ilma,” pillub Johanna sarkasmi.

Köök on samuti väga luksuslik, kus on toiduvalmistamiseks kõik eeldused olemas.

“Ma tunnen sellised külmkapid kohe ära, kuna ma olen nii palju reisinud. Need on rikaste inimeste külmikud,” viitab naine köögis olevale suurele külmkapile.

“Arto on nii loll, et kõik ära rikkus. Ta oleks võinud seda kõike nautida.”

 

Loe lisaks:

Johanna Tukiainen´i ja Arto Länsman´i pulmaarve on tasumata

Soome skandaalitar Johanna Tukiainen andis sisse abielulahutuse, kuid tühistas selle juba samal päeval

Johanna Tukiainen: Soome mehed mulle ei sobi, otsin endale kuulsa välismaa mehe!

 

Vaata kuurortis tehtud videovõtteid:


Tags assigned to this article:
Arto LänsmanJohanna TukiainenReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory