Need on Helen Adamsoni trennilood! TOP5

OHMYGOSSIP — Täpselt aasta eest avastas lauljatar Helen Adamson enda jaoks jooksmise. Tema jooksurutiini hulka kuulub muusika kuulamine, mitte küll kõvasti, vaid ikka nii, et ümbritsevat tähele paneks. Ilma ta ei saa. “Maijooksul plaanisin ilma kõrvaklappideta joosta, aga nii imelik oli, et loobusin sellest mõttest õige pea,” rääkis särtsakas naine augustikuu Tervis Pluss’ile.

Helen Adamsoni playlist: 5 parimat trennilugu:

1. Weather Report – “Birdland”. Tegemist on looga, mida ma armastan, ning kuna see laul on niivõrd nüansirohke ja huvitav, saan sellest jooksmise ajal suure hulga lisaenergiat.
   
2. GusGus – “Obnoxiously Sexual”. Väga hea tempoga ülimalt seksikas lugu. Selle looga muutuvad jooksusammud automaatselt kiiremaks.
   
3. Snarky Puppy – “Lingus”. See on lugu, mille kuulamisest ma ei väsi. Joostes olen oma tavapärasest keskkonnast väljas ning mu pea on mõtetest puhtam kui igapäevaste toimingute ajal. Nõnda naudin seda suurepärast lugu ja kuulen iga kord mõnda uut nüanssi, mida ma varem tähele ei olnud pannud.
   
4. Arctic Monkeys – “Knee Socks”. Täielik energiapomm! Minu playlistis on tegelikult mitmeid Arctic Monkeysi lugusid, aga see lugu on eriti mõnusa tempoga ja väga huvitavate harmooniliste muutustega.
  
5. Tame Impala – “Let It Happen”. See lugu meenutab mulle üht kallist inimest ja puhtalt seepärast paneb mind iga kord naeratama. Joostes seda lugu kuulates tekib mul sõnulseletamatu vabanemise tunne, jalad muutuvad ülikergeks, isegi kui olen parajasti väsinud.

Vaata ka:
Helen Adamson Ohmygossip.ee’le: Lähtun toitudes Hiina meditsiinist
“Hiina meditsiinis on kategoriseeritud toidud vastavalt nende energiale. On toite mis soojendavad keha, mis jahutavad ja mis on neutraalsed. Minu organismile ei sobi külmad toiduained ning ning enamus toortoite on külmad ja niisked. Seetõttu ma pigem väldin toortoidu tarbimist,” räägib Helen Adamson Ohmygossip.ee’le.

Helen Adamson Ohmygossip.ee’le: Koolikiusamise vastane programm peaks olema osa õppekavast
“Kõige efektiivsem oleks kindlasti see kui koolikiusamise vastane programm oleks osa õppekavast. Kui lõpetame sel aastal “Ei kiusamisele!” kampaania esitame koos lastega Haridus- ja Teadusministeeriumile pöördumise, et nad toetaksid koolikiusamise vastaseid programme rohkem kui seda seni tehtud on,” räägib koolikiusamise vastu võitlev Helen Adamson Ohmygossip.ee’le.