Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Ülekaalulisest kiusamisohvrist sai fitness-guru – tõeliselt inspireeriv lugu! ENNE+PÄRAST FOTOD!

Ülekaalulisest kiusamisohvrist sai fitness-guru – tõeliselt inspireeriv lugu! ENNE+PÄRAST FOTOD!

OHMYGOSSIP — 22- aastane mehe motiveeriv lugu on inspireerinud paljusid ülekaalulisi. Virginiast pärit Austin Shiffletti kiusati kooliajal tema kaalu pärast. Ühel päeval otsustas Shifflett, et tal on kiusamisest kõrini ja ta seadis endale eesmärgiks hakata elama paremini ja tervislikumalt.

Meest kiusati teismeliseeas eeskätt tema kehakaalu pärast. Kaaslased kommenteerisid lõunavahetunnil tema kandikul olevaid roogi ja see mõjus noormehele sedasi, et ta hakkas kurvastusest veel rohkem sööma. Lõpuks ta ei tahtnudki enam kooli minna, sest kiusajatega kokku puutumine ahistas teda.

Kui Shifflett puudumiste tõttu ajutiselt koolist eemaldati, tekkis tal kihu oma kaaluga midagi ette võtta. Nii loobus ta karbohüdraatidest* oma menüüs ning esimesed kilod kadusid kähku. Nähes, et kilod kaovad, tekkis Shifflettil isu veel rohkem kaalust maha võtta.

Nüüdseks on Shifflett ajakirja Today andmetel kaalust ühe aastaga kaotanud ligemale 75 kilo ja annab nüüd ise teistele tervislike eluviiside ja enda vormishoidmise kohta nõu. Noore mehe välimine ja sisemine muutumine on olnud tohutu ning pilte vaadates ei ütleks, et tegu on ühe ja sama isikuga.

Dyed my hair black ??

A photo posted by Austin Shifflett (@austinashifflett) on

Success is a crazy thing to achieve. I don't think you can ever truly prepare yourself for what comes after it. I had no warning, no one told me how difficult things would be once I achieved my goal no one prepared me for my life and all its changes. It's stressful it's a lot of long nights and no sleep it's a lot of sacrifice in doing things you don't even want to do. There's a lot of people who want to share it with you and act like they were there the entire time supporting when you know they weren't. You're looking at a very exhausted and humbled guy in this picture. You're looking at a kid that overcame so many trials and tribulations. The expectations, the stories, the rumors and the doubters are what motivate me to push forward. Some think this journey is nearing its end………but it's just beginning ?

A photo posted by Austin Shifflett (@austinashifflett) on

 

Working out and bandanas have become the new wave for this summer ?

A photo posted by Austin Shifflett (@austinashifflett) on

Literally the best post workout or even a snack! ??? #LowCarb #Atkins

A photo posted by Austin Shifflett (@austinashifflett) on

________________________________________________________
Sahhariidid ehk glütsiidid (traditsioonilise, ent ebatäpse nimetusega süsivesikud ehk karbohüdraadid) on keemilised ained, mille molekulid on biomolekulid, mis koosnevad süsiniku, vesiniku ja hapniku aatomitest. Nad on saanud süsivesikute ehk karbohüdraatide nimetuse oma elementaarkoostise tõttu: ühe süsinikuaatomi kohta on valemi Cn(H2O)n järgi seotud üks molekul vett (süsinikuhüdraat). Et paljude sahhariidide empiiriline valem on kujul Cn(H2O)m, siis arvati ekslikult, et tegu on süsiniku hüdraatidega, mistõttu Carl Schmidt võttis 1844 kasutusele termini “süsivesikud” (Kohlehydrate, tänapäeva saksa keeles Kohlenhydrate). Sahhariididel võib siiski olla ka teistsugune empiiriline valem ning nad võivad sisaldada muid funktsionaalrühmi ja heteroaatomeid (näiteks lämmastik, väävel); teisalt on samasuguse empiirilise valemiga aineid, mis ei ole sahhariidid, sest nad ei ole hüdroksüaldehüüdid ega hüdroksüketoonid. Üldiselt on tegu sahhariidiga, kui aine molekulis leidub vähemalt üks aldehüüdrühm või ketorühm ja vähemalt kaks hüdroksürühma. Sahhariidid annavad ainevahetuseks ning aju ja närvisüsteemi tööks vajaliku energia ning on rakumembraanide koostisosa. Kuna nad seeduvad kiiresti, vabastavad sahhariidid oma energia kiiremini kui valgud ja rasvad. Süsivesikud annavad 4 kilokalorit ühe grammi kohta (17kJ).

Avafoto: Austin Shifflett veel ülekaalulisena

Vaata lisaks:
Üksindus on tervisele kahjulikum kui ülekaal – võib põhjustada enneaegset surma
OHMYGOSSIP — Ülekaal, suitsetamine ja alkoholism on riskifaktorid, mis mõjutavad eluiga. Sotsiaalne isoleeritus on aga kaks korda ohtlikum kui ülekaal ning võib enneaegse surma riski suurendada 50% võrra. Seda näitab USA-s läbiviidud uurimus, vahendab Aftonbladet.

Ott Kiivikas jagab rannahooaja eel kasulikke nõuandeid
OHMYGOSSIP — Kulturist Ott Kiivikasel läheb hari alati punaseks, kui keegi väidab, et tervislikult toitumine on hirmus kallis. “Meie rahakotist pole küll tervisliku toidu peale üüratuid summasid kulunud. Piisab, kui osta kvaliteetne tooraine ja teha kodus ise süüa.”

Isa elustiilivalikud võivad mõjutada mitut põlvkonda
OHMYGOSSIP — Ajakirjas The FASEB Journal avaldatud uuringust selgub, et mehe elustiili harjumused võivad mõjutada järeltulevaid põlvkondi. Nii võib isa suitsetamine suurendada lastele ja ka lapselastele edasikanduvate mutatsioonide arvukust.

 

 


Tags assigned to this article:
Austin Shifflett


Reklaam:


Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory