Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Kui unistad RIPSMEPIKENDUSTEST, vajad nendele küsimustele kindlasti vastuseid + FOTOD, millist tulemust sa kindlasti ei soovi!

Kui unistad RIPSMEPIKENDUSTEST, vajad nendele küsimustele kindlasti vastuseid + FOTOD, millist tulemust sa kindlasti ei soovi!

OHMYGOSSIP — Nii mõnigi naine on mõelnud, et võiks säravama näoilme mõttes ripsmepikendusi proovida. Ripsmepikenduste kasuks räägib asjaolu, et juba hommikul ärgates tekib teil tunne nagu oleksite kena meigiga.

Kui oled otsustanud ripsmepikenduste kasuks, tuleks kindlasti tutvuda alljärnevate ohtudega, mis paigaldusega kaasneda võivad.  Spetsialisti sõnul on korrektselt paigaldatud ja hooldatud ripsmed ohutud ja heaks vahelduseks. Ripsmespetsialist Courtney Akai vastab enimlevinud küsimustele.

Kas kõigile on võimalik paigaldada tihedaid ja lopsakaid ripsmepikendusi?
Kõikide ripsmed on erinevad ja ka ripsme kvaliteet mängib rolli. Kui sul juhtuvad olema lühikesed ja õhukesed ripsmekarvad, ei saa te liiga pikki pikendusi panna (kui sa just ei taha riskida sellega, et su oma ripsmekarv häviks). Kui oma ripsmed ei jaksa kunstripset kanda, kukuvad need lihtsalt ära ja oma karv kahjustub. Kui oled ebakindel, alusta tagasihoidlikust tulemusest. Ripsmete juurde lisamine on alati lihtsam, kui hiljem eemaldamine.

Klassikalised ripsmepikendused või volüümiripsmed?
Praegu võib valida klassikaliste ripsmepikenduste ja volüümiripsmete vahel. Omakorda on võimalik pakkuda eri pikkuses, paksuses ja kaarduvuses kunstripsmeid. Kui klassikaliste ripsmepikenduste karv on oma ripsmetest 6–8 korda jämedam, on volüümiripsmete karv oma ripsmekarvaga võrdeline. Kunstkarvad kinnitatakse enda ripsmekarvade külge selleks ettenähtud liimiga. Volüümiripsmete puhul võib ühe karva asemel liimida oma ripsmele koguni 2–7 pikendust, nii et kokku saab klient silmale 200–700 karva.

Kui kaua kunstripsmete paigaldamine aega võtab?
Tavaliselt kulub paigaldamisele umbes 2 tundi ja ripsmeid tuleks hooldamas käia 3-4 nädala tagant. Hooldusele kuluv aeg on lühem.

Mis juhtub, kui ripsmeliim kogemata silma satub?
Kui professionaal ripsmeid paigaldab, on silmad koguaeg kinni. Väga oluline on kindel olla, et ripsmeliim ei sisalda ohtlikke koostisosi ning alati on võimalus ka küsida, kas antud ripsmeliim ikka on ripsmete liimimiseks mõeldud. Lisaks on oluline teha vahet, milline on põletik ja milline allergiline reaktsioon. Professionaal saab põletiku teket ära hoida, aga allergilise reaktsiooni üle tal kontroll puudub. Kui sul on varasemalt liimidele allergilisi reaktsioone olnud, teata sellest ka ripsmetehnikule.

Kas ripsmepikendustele võib ripsmetušši panna?
Kui sa pead ilmtingimata ripsmetušši kasutama, pane seda mõõdukalt. Üldiselt liimib ripsmetušš kunstripsmed omavahel kokku ja tulemus ei jää kohev ning õhuline. Lisaks on tuši eemaldamine vaevarikas ning kahjustab pikendusi.

Kas silmade vesisus on ohumärk?
Ripsmepikendused ise ei põhjusta vesisust, kipitust, punetust või ärritust. Kuigi need tunnused ei ole ohtlikud, tuleb sellisest sümptomist kindlasti hiljem tehnikule teada anda. Kui sümptomid halvenevad, tuleb arsti juurde pöörduda.

Kas on mingeid tooteid, mida peaks vältima?
Paljud asjad sõltuvad kasutatud liimist. Näiteks kui on kasutatud tundlikele silmadele mõeldud liimi, tasub hoiduda õlitoodetest ja meigieemaldajast silmade ümbruses. Veekindlat ripsmetušši tuleks kindlasti vältida, kuna selle eemaldamine on keeruline.

Sellist tulemust ei soovita isegi vaenlasele mitte:

View this post on Instagram

*NOT MY WORK* LADIES!!! THIS IS NOT OKAY!!!! I could make a long post out of this but I'll refrain. This is downright unacceptable and damaging!! I'm SO thankful she found me and I got her in! This was a major lash rescue and due to the amount of time it took to remove these safely I only had about 30 minutes to #volume her, the last photo is the after and she's really only 50-60% full at best. I did a mix of 3-6D .05-.07 CC and D. I can't even begin to explain how hard it was to see this today. Bottom line, know your artist and DM me if you want to be referred to someone good if I can't take you! Also, DM me if you want to know who did this! I have no problem telling people! #lashrescue #EnJoyLashes #russianvolumerescue #lashextensionsgonewrong

A post shared by Joy Trimble Edwards (@joytrimeds) on

View this post on Instagram

This is not my work! But someone who came to me for infills from else where..These are supposed to be individual lashes- individual lashes are said to last 6-8 weeks for a reason.. they cant be infilled forever and need to be removed before they look like this.. apart from the fact they are very grown out they were verrry soiled (probably from makeup and other residues) i couldnt infill them- they were too clumped for one (i actually thought they were clusters at first glance ) and two if they continue to grow out like this they will begin to snag and get caught on things – then ripping out the natural lashes that are already weakend from being left to this extent…. sigh 😐 id hate for my lashes to look like this 😷 #yuk #notmine #lashextensionsgonewrong #badlashes #itbreaksmyheart #wtf

A post shared by Holly Moore founding owner (@holly.lashesdelujo.sheerness) on

View this post on Instagram

It breaks my heart and makes me very angry when clients come to me like this! Guys, cheaper IS NOT always better!! There are so many places (even in the mall) that are charging $25 and $35 😨😨 Would you pay $100 to get your boobs done?? There is a reason why the prices are the way they are! You get what you pay for! Please friends, do your research and be sure to go to an educated certified Lash Stylist! And PLEASE if this happens to you do NOT pull them off, that will only ruin your lashes more! We have a product that will literally slide them off with no damage at all! I know it's the Holiday season and we're all pinching those pennies but it's your face, don't cheap out on that! #badlashextensions #no #dontcheapyourself #lashextensionsgonewrong

A post shared by Britt (@brittcraig) on

Avafoto: Pexels

 

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory