Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Kristiina Raudsepp Gossip.ee-le: Tahan kõiki inimesi hoiatada!

Sekspomm ning brändi “Ohmygossip Couture” reklaamnägu Kristiina Raudsepp sai eile Tolli- ja Maksuameti ees trahvi. “See on ennekuulmatu, mille eest täna trahve tehakse. Kas meie riik on tõesti nii vaene, et inimestelt sõna otseses mõttes varastatakse raha?” on pisipoja ema ärritatud.

“Parkisin eile auto Tolli- ja Maksuameti ette, kus on lubatud tund aega tasuta parkida ning tagasi tulles avastasin kojamehe vahelt trahvikviitungi,” räägib Kristiina.

“Tahan kõiki inimesi hoiatada! Tänases Eesti Vabariigis saab trahvi ka selle eest, kui parkimiskell on kolm minutit varemaks pandud. Juhin tähelepanu, varemaks, mitte hiljemaks! Ausõna, mul ei ole kell sünkroonis kontrolöride omaga. Ma leian, et see on täiesti haiglane, et inimesele poetatakse kojamehe vahele 500.- kroonine nõue mitte millegi eest!” ütleb Kristiina Gossip.ee -le.

“Tahtsin vaadata ka, kes nii rahavalus lihtsaid inimesi pügab, aga argpüks pole isegi oma nime kviitungile kirjutanud – kõik mis on, on mingi soditud allkiri. Uskumatu, nad vist lausa luuravad põõsastes, sest käisin ära ka ainult hetke. Ei ole ei tea mis suur raha, aga see suhtumine ajab nii närvi, et esimese hooga tahaks kohe Eestist ära kolida. Siin on inimesed täis vihkamist. Kontrolörid, kes ise kindlasti mingid kõrgepalgalised pole, võiksid mõelda, mis tunne teistel on, kui selline lambi trahv kaela langeb.”


Tags assigned to this article:
Kristiina Raudsepp

Reklaam:
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directoryblog.tr.ee