Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Mari-Leen Albers: “Indrek Galetin andis mulle sõna otseses mõttes lõuga.”

Gossip.ee edastab Mari-Leen Albersi vastulause Liilit Tamme kirjale:

Tere,
Täna hommikul Indrek Galetini poolt Liilit Tamme nime alt välja saadetud kiri on alusetu. Mina ega minu kolleeg Meelis Tomson pole kedagi ahistanud.

Saadetud kirjas on 13 faktiviga. Pea viis aastat minu parimate sõprade nimekirja esiotsas trooninud Indrek Galetin andis mulle sõna otseses mõttes lõuga. Öösel oli lõug veel paistes, praeguseks on see sinine, endiselt paistes ning valutab.

Eile õhtul juhtus tõesti intsident, kus Galetini sõbrad meid klubis solvasid ning soovisid meid välja visata, öeldes, et on korraldajad. Kuna meie olime aga korraldaja poolt kutsutud, jäime me klubisse. Ma ei oska öelda, miks neid meie kohaolek häiris, kui me nendega üldsegi kokku ei puutunud. Kui Galetini sõbranna mind veega loopima hakkas ning tema sõber kohatuid märkusi ja solvanguid meie suunas pildus, siis läksin võib-olla tõesti üle piiri, kui enne lahkumist neiule klaasi vett näkku lajatasin.

Seejärel tormas Galetin mulle kallale, karjudes „Mida sa teed?“, ühel hetkel lükkas ta mind vastu peegelseina ning ma kukkusin ees olevale diivanile, järgmisel hetkel käis pauk… Sellest ka mu sinine lõug. Loomulikult tuli minuga koos olnud kolleeg Meelis Tomson vahele, kuigi Galetin on varem ähvardanud ka tema lasta läbi peksta.

Politsei kohale tulles teatas Galetin, et tema mind üldsegi ei tunne ja paistes lõua peale nähvas, et küllap lõin end ise. Minu jaoks näib uskumatuna, et meesterahvas naist lööb ja seda enam minu kunagine parim sõber. Ma saan aru, et Galetin on vihane, et meediakajastus tema viimasele näitusele oli kesine, kuid mina ei ole Õhtulehe peatoimetaja, et öelda, kas me kajastame Galetini fotonäitust või ei.

Ma ei suuda uskuda, et ma sain oma sõbralt lõuga, keda olen alati pigem toetanud ja teiste eest kaitsnud, kui talle halba soovinud. Ma ei mõista, miks fotograaf Indrek Galetin mind igal võimalikul moel mustab. Ta peaks mind tundma ja teadma, et ma ei reeda oma sõpru ega avalikusta nende saladusi. Kui Galetin tahab sõda, siis sellest jääb ta ilma. Mina ei hakka tema asju avalikustama, ei tee seda ka ühegi teise sõbra kohta, kuigi tean asju, millest saaks vägagi skandaalseid lugusid kirjutada. On asju, millest ma ei räägi. On lihtsalt kurb näha, kuidas keegi mind lihtsalt sellepärast vihkab, et olen Eesti loetuima ajalehe ajakirjanik.

Meelis Tomson ei puutu tegelikult üldse asjasse, Indreku arvates, on Meelis tema peale kade, kuid ei mina ega Meelis näe motiivi kadeduseks.

Mõistlikku meelt soovides,
Mari-Leen Albers
Õhtuleht Online ajakirjanik

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory