Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Vene teatri näitleja Natalja Dõmtšenko: “Seksuaalsus on kui mõistatus, mida me tahame ära arvata”

Oktoobrikuu Playboy kaanestaar on Vene teatri näitleja Natalja Dõmtšenko. Natalja on elegantne ja mõistatuslik näitlejanna, kelle pildiseeria jäädvustas tippfotograaf Filippo Caroti. Kesk-Aasias sündinud Natalja on täiuslikkuseni lummav – ta on imeilus nii väljast  kui ka seest. „Seksuaalsus on kui mõistatus, mida me tahame ära arvata,” ütleb Natalja. Karismaatilisest näitlejannast õhkub kõike seda, mis puudutab hingepõhjani, kuid mõjub salapäraselt ja mänglevalt.

Kuidas te Eestisse sattusite?
Mind kutsus siia mu sõber, õpetaja, kes toona oli Vene Teatris kunstiline juht. Kahjuks jõudsime me vähe koostööd teha, sest ta läks tagasi Moskvasse. Näitleja on loominguline inimene ning ta peab ennast kogu aeg proovile panema. Eks see oli ka põhjus, miks ma otsustasin  Eestisse tulla. Alguses oli kohutavalt raske ja just emotsionaalselt, sest ma ei tundnud kedagi – kõik räägivad arusaamatus keeles ning mul  oli kohutav koduigatsus. Õnneks on see nüüd läbielatud etapp ning mul on tekkinud oma kindel väike sõprade seltskond, kellega koos aega  veedame.

Mis on teie jaoks seksuaalsus?
Minu jaoks on seksuaalsus segu erinevatest omadustest ja ma võin öelda, et siia hulka ma loen karismaatilisust, sisemist vabadust ja maitsekust. See kõik moodustabki minu jaoks seksuaalsuse. Rumal naine ei saa olla seksuaalne, sest tal puudub oskus varjata oma puudusi.
Tark naine, vastupidi, oskab seda teha ning selline omadus muudabki ta veetlevaks. Naine võib olla kuni kurguni kinni kaetud, kuid samas
õhkab temast sellist seksuaalset energiat, et õhk on ümberringi lausa paks. Samas ei pruugi mõni teine alasti naisekeha tekitada  mingisuguseid emotsioone. Seksuaalsus on kui mõistatus, mida me tahame ära arvata.

Kõik me teame, et on olemas näitlejannasid, kes tavaelus on täiesti märkamatud, kuid laval toimub nendega midagi enneolematut – nagu paisu  tagant pääseb valla see, mis muidu on märkamatu. Näitleja elukutse puhul on see üsna oluline. Kuid kõigepealt olen ma naine ja alles siis oma elukutse esindaja.

Kas karismaatilisust, veetlust, seksikust on võimalik õppida või tuleb leppida sellega, mida loodus on andnud?

Tegelikult pead sa oskama leppida sellega, mis looduse poolt on kaasa antud, ja kui naine on tark, siis ta pöörab oma puudused plussideks.
Ennast puudutavatele küsimustele peab olema oskus vastata objektiivselt, kõrvalseisjana.

Kas on olemas mõni ütlus, mida kasutakse näitlejate puhul, kui soovitakse edu?

Soovitakse, et iga näitleja leiaks oma lavastaja. Mõnel on neid karjääri jooksul mitu, mõnel pole ühtegi.


Tags assigned to this article:
Natalja DõmtšenkoReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory