Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Ökomess „Elukvaliteet 2010“

Ökomessi peateemadeks on roheline majandus ja roheline elamine.

Võtmeks on elamine kooskõlas looduskeskkonnaga, mitte vaid ühepoolne tarbimine selle arvelt. Näitame, et keskkonnasõbralik majandustegevus on võimalik, et meile pakutavad teenused ja meie tarbimisharjumused saavad olla looduslähedased. Ka tarbida saab säästlikult!

Säästmiseks pole vaja ju teha palju, piisab juba sellest, kui teed korda tilkuva veekraani ja kustutad tule tühjas toas.

Kindlasti leiavad külastajad vastuse küsimusele, mida tähendab ökoloogiline eluviis ning mõtlemine. Kas me peaks praktiseerima loodussäästlikku eluviisi või vähemalt püüdlema keskkonnasõbraliku elustiili poole. Tutvustatakse  mõistlikku energiatarbimist – kui ettevõte suudab säästa energiat, säästetakse looduskeskkonda ning see omakorda annab konkurentsieelise.

Ökomessile tasub tulla kõigil, kes huvituvad keskkonnasõbralikest väikelahendustest energiatootmises ja ökoehituses, päikese- ja tuuleenergia seadmetest, aga samuti mahetoidust, öko- ja tervisetoodetest ja looduslikust kosmeetikast.

Korraldaja : Tartu Näitused   
Kestvus : 3 päeva
Toimumised : Kreutzwaldi 60, Tartu , 26.11.2010 … 28.11.2010        


Tags assigned to this article:
Ökomess „Elukvaliteet 2010“Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory