Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Martin Saar avab ArtDepoos isiknäituse „London Calling”

Martin Saar avab laupäeval, 25. septembril kell 19.00 galeriis ArtDepoo oma isiknäituse „London Calling”. Näituse maalid on saanud alguse teda mõjutanud naistest, andes võimalusi suuremateks üldistusteks ja paralleelideks. Idüllid, ootused, pained ja unenäolised metamorfoosid on need, mida kunstnik näituse ettevalmistamise protsessis on kogenud ning tahtud publikuni tuua.

Martin Saare näituse pealkiri “London Calling” viitab üheti faktile, et ArtDepoos olevad tööd lähevad oktoobris siit edasi Londonisse, Cielo Gallery’sse. Teisalt sõnastab London selles kontekstis ihalust millegi äreva ja mõõtmatu järele, mida meeste elus võivad tekitada ka naised.

Naine kui muusa, kelle paralleeliks võib tuua suurlinnaga seonduvaid emotsioone, on selle näituse varjatud dialoogi keskpunktiks.

Saar püüab vastata filosoofilisele küsimusele, kas emotsioon, mis meid paelub naises, võib meid sarnasena paeluda ka võõras suurlinnas järgmiselt: Alati ei pruugi illusioonid osutuda reaalsuseks, ega tegelike nägude taga olla see, mida me näeme ning tegelike ootuste taga see mida ootame.

Näitusel eksponeeritud maalid kujutavad naisi, kes on osaliselt moondunud, pool looma ja pool inimese vihjeline kooslus väljendab maailma kahesust, ideaalide ja tegelikkuse vastandumist. Töödes ei ole ometi depressiivset alatooni. Pigem vihjab kunstnik, talle teada tegelikkusele läbi kerge maalipinna ja animafilmike lahenduste, justkui tõdedes fakti, mis teda ei morjenda. Illusioonid ei ole tema jaoks paine vaid pigem mäng.  

Incorrect URL attribute defined
Tags assigned to this article:
ArtDepooCielo GalleryLondon CallingMartin SaarReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory