Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Naised räägivad: Selline oli minu kõige julgem seksikogemus

Naised räägivad: Selline oli minu kõige julgem seksikogemus

OHMYGOSSIP — Kuum! Soome naisteajakirja seksiküsitlus selgitas välja, millised on soome naiste kõige julgemad seksikogemused. Milline on olnud sinu kõige julgem seksitrikk? Oled ehk teinud seda jõe peal hõljuvas paadis kõikide nähes? Või korraldanud Fifty Shades of Grey-tüüpi stseenikese koos käeraudadega? Me Naiset suures seksiküsitluses osales 764 naist. Nad vastasid mitmetele küsimustele. Näiteks: Kas film Fifty Shades of Grey on mõjutanud ka sinu seksielu? Kas suurus on oluline?

Tuli välja, et soome naine tahab täiesti tavalist seksi. Enamikule ehk 52-le protsendile piisab 15-30 minuti pikkusest vahekorrast. Ainult viiendik on proovinud sadomasomänge – enamikku need ei huvita. Mõnda siiski huvitavad – nagu ka muud ulakad mängud. Loe ise!


Avalikus kohas – pole tähtis, kui keegi näeb
“Kohtusin Tinderist leitud match‘iga parkimisplatsil. Seksisime autos päevavalguses, kui teised autod meist mööda sõitsid. Tõeliselt kirglik ja võrratu.” Naine, 39.

“Ämmal-äial külas olles armatsesime kõrvaltoas säärase hooga, et voodil läks põhi alt. Sellest tekkis muidu vaikses majas keset ööd tohutu lärm – eriti veel pärast seda, kui me ise suure häälega naerma hakkasime. Hommikul ei maininud keegi seda poole sõnagagi.” Naine, 42.

“Grupiseks, milles osales kaks naist ja kaks meest. Mina tundsin neist ainult oma sõbratari. Kaks meest olid mulle täitsa võõrad – ma ei teadnud, mida oodata. Aga kogemus oli meeldiv. Täiskasvanud inimesed austavad teineteise soove.” Naine, 42.

“Kahe mehega laevakajuti WCs, kui kajutis oli jätkupidu.” Naine, 23.

“Festivalil põõsa juures, kui mööda sõitis palju autosid.” Naine, 26.

“Piitsutamisdemonstratsioon peol, kui 150 tüüpi vaatas pealt.” Naine, 54.

“Pärast sauna rannas päikese all. Intiimsed piirkonnad said väheke põletada, kui lasin päikesekiirtel iga kehaosa paitada.” Naine, 42.

“Koristustarvete hoidmise toas, kui selle ukse taga oli väga palju rahvast.” Naine, 32.

“Seksida pargis nähtaval kohal on päris suur julgustükk.” Naine, 33.


Tööl
“Seks keset tööpäeva minu oma töölaua peal… töökaaslasega.” Naine, 43.

“Tööl, oma koha peal, kui teised olid juba ära läinud.” Naine, 36.

“Läksime baari-õhtu lõpetuseks ühe kuuma inseneriga tema töökohta ja tegime seda tema ülemuse laua peal.” Naine, 24.

“Keset koolituspäeva uue tuttavaga.” Naine, 37.


Transpordivahendis
“Kanuus.” Naine, 47.

“Keppisime korrusmajade parkimisplatsil auto pagasnikus.” Naine, 27.

“Suuseks liikuvas autos (kaua aega tagasi).” Naine, 48.

“Jäin koos baarituttava sõbraga hotelli lifti kinni ja lõpetasime seksiga.” Naine, 24.

“Pooltühjas lennukis Euroopa taeva all.” Naine, 61.

Kambas
“Olime sõbraga samas voodis ja kumbki seksis baarist kaasa veetud mehega.” Naine, 22.

“Grupiseks meestega. Nad olid must 20 aastat nooremad ja ma ei mäleta, kas neid oli 4 või 5.” Naine, 44.

Erilistes kohtades
“Köögilaual keset päeva.” Naine, 24.

“Seksisin oma ridaelamu katusel keset kirgast tähtederikast ööd.” Naine, 24.

“Seks spordihalli stardirajal.”  Naine, 22.

Ohtlikult
“Pepuseks. Mulle ei meeldinud. Olen korra proovinud ka kondoomita seksi ühe kahtlase mehega, kelle minevikku kuulusid litsid ja narkootikumid. Pärast oli tore aidsitesti tulemust oodata. Tulemus negatiivne, kogemus eriti hulljulge.” Naine, 38.

Üllatava partneriga
“Seks suhtes mehega. Keelatud vilja proovimine andis seksile eriti naudingulise ja ulaka maigu.” Naine, 29.

“Teise naisega, kui mu oma mees vaatas pealt.” Naine, 54.

“Sain kokku võõra mehega ja lubasin tal ennast kinni siduda.” Naine, 33.

“Teise naisega WCs – rahuldasime teineteist kätega.” Naine, 19.

Avafoto: (PantherMedia/Volodymyr Melnyk/Scanpix)

Vaata lisaks:
9 tegevust paarisuhtes, mis on petmisest veel hullemad
OHMYGOSSIP — Nii mõnigi meist on ilmselt seda meelt, et petmine on äärmiselt alatu ning üks kiiremaid teguviise suhte lõhkumiseks. Suhtes võib olla tegelikkuses ka teisi tegureid, mis viivad igaveseks teie teed lahku.

7 lauset, mida vallalised kuulda ei taha
OHMYGOSSIP — Kas sinu sõber on endiselt vallaline? Kuigi sa võid arvata, et see on halvim, mis ühe inimesega juhtuda saab, on ehk targem oma arvamus endale jätta. Sinu sõber on ilmselt omast vabast tahtest vallaline ega hooli põrmugi, mida sina asjast arvad – kuid kui asjalood on teisiti ning ta otsib aktiivselt armastust, siis kindlasti ei aita ka see, kui talle tema vallalise staatust muudkui nina alla hõõrud.

8 nippi, kuidas muuta suhe rahuldustpakkuvamaks
OHMYGOSSIP — Kas suhe vajaks veidi kohendamist või jalule upitamist? Real Simple veebileht annab väga lihtsad ning tõhusad juhtnöörid kuidas paarisuhet paremaks muuta.

8 vihjet sellest, et ta on sinuga vaid seksi pärast
OHMYGOSSIP — Kuidas aru saada, kas kaaslasel on sinuga tõsi taga? Yourtango.com esitleb ohumärke, et kaaslane on huvitatud vaid seksist. Loe alljärgnevad punktid läbi, siis tead, mis suunas liigute.

Naiste salasoovid: kui ainult mehed teaksid neid asju suuseksi kohta
OHMYGOSSIP — Täiuslik voodielu, õrnused, hellused, üksteise mõistmine on see, mida me kõik soovime oma partneriga jagada. Mees – usu või mitte, aga sa võid selle täiesti nässu keerata. Naised räägivad, mille täpselt!

Mehed paljastavad salajased seksirituaalid, mida iga kord järgivad
OHMYGOSSIP — Women´s Health püüdis kinni mõned mehed, kes olid avameelselt nõus paljastama rituaalid, mille alati kaasavad seksi. Kas mõni neist tundub ka sinu jaoks tuttav?

Mehed toovad välja omaduse, mis jätab voodilinade vahel armatsemise puudulikuks
OHMYGOSSIP — Magamistoas toimunu peaks pakkuma rahuldust ja naudingut mõlemale. On üks omadus, mis muudab naised meeste sõnul väga igavaks voodipartneriks, vahendab Elite Daily.

6 valet, mida vallalised naised endale sisendavad
OHMYGOSSIP — Põhjuseid, miks oled jätkuvalt vallaline, võib leida mitmeid. Alljärgnevas leiad 6 enamlevinumat väidet, mille uskumisega ei tasuks enesele liiga teha.

7 märki sellest, et tõrjud alateadlikult armastust eemale
OHMYGOSSIP — Üks on igavesti vallaline, teine on valusa lahkumineku läbi teinud, kolmas elab suhtes, mis ei ole ammu enam see. Võib olla, et nad kõik on tahtmatult armastuse endast eemale tõrjunud, vahendab Good Housekeeping ja jagab 7 tunnust, et end olukorrast ära tunda.

Nastja: Truudusetus ei ole ainult füüsiline petmine
OHMYGOSSIP – “Selgeltnägijate tuleproovi” võitnud Nastja ütleb, et on inimesi, kellele flirt ja intriigid on eluliselt vajalikud. “Tundub, et neid on tegelikult rohkem kui neid, kelle osaks on armastada vaid üht,” ütleb Nastja ajakirjale Naised.

Kas küberseks on petmine?
OHMYGOSSIP -Kas küberseks on petmine? Kas see tähendab, et ta armastab teid vähem? Kas internetist porno otsimine on niisama halb kui anonüümne flirt jututoas?

 

 Reklaam:
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2019 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directoryblog.tr.ee