Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Siiri Sisask Ohmygossip.ee´le: Kui oma vaimumaailmas kulgeda äärmustes, siis on ka õnn kiire pöörduma

“Kui oma vaimumaailmas kulgeda äärmustes, siis on ka õnn kiire pöörduma. Suurim õnn on rahu hinges, ja rahu hinges saab olla vaid sellel, kes on seda otsinud,” räägib armastatud lauljanna ning  ühingu Saagu Valgus juht Siiri Sisask Ohmygossip.ee´le.

Siiri Sisask, mida tuleks teie arvates teha selleks, et õnnelik olla?
Rein Raud on ühes oma luulekogus öelnud: “Patt on teadmine patust, teadmine õnnest on õnnetus!” See on tõsi. Kui oma vaimumaailmas kulgeda äärmustes, siis on ka õnn kiire pöörduma. Suurim õnn on rahu hinges, ja rahu hinges saab olla vaid sellel, kes on seda otsinud.

Kas teie olete õnnelik inimene ja milles õnn teie arvates peitub?

Olen rahulikult õnnelik.

Kui on paha tuju ning kipuvad tulema negatiivsed mõtted, siis kuidas teie soovitate neist vabaneda?
Paha tuju on laiskus ja distsipiini puudumine. Alati on võimalik oma tundeid korrale kutsuda, kui olla oma mõtete peremees.

Kas olete teinud halva tuju tõttu mõne rumaluse, mida olete kahetsenud?

Ei, ei mäleta enam. Rumalusi on elus ette tulnud, aga need on juhtunud pigem teadmatusest. Ja kindlasti on parem järgmine kord targem olla, kui ennast kahetsustesse klammerdada. Ning kui järgmine kord juba targem ollakse, siis järelikult on ka piisavalt kahetsetud.

Loe ka:
Siiri Sisask avaldab hea seenehoidise retsepti!
OHMYGOSSIP — Siiri Sisask räägib Ohmygossip.ee´le, et armastab ise seenel käia ning tema lemmikseened on kuuseriisikad. Siiril on ka lihtne ent hea retsept, kuidas neist maitsev hoidis teha!

Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le: Elu ongi seiklus!

“Mina söön suvel peamiselt seda, mis mul aias kasvab. Ma kasvatan oma söögilava mürke kasutamata ja see on midagi, mida ma väga väärtustan,” räägib Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le ning lisab, et suvel peaks inimene toituma nii, et kõik, mis talveaga vajaka jäi, saab tasa tehtud.

Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le: Ema suguvõsa olen tagasi uurinud kuni XVII sajandini
“Ma oma vanavanematest tunnen ainult ema ema. Mida head? Mu vanaema ütles oma 93ndal sünnipäeval, et tema meelest suurim elutarkus on tahe elada,” räägib armastatud laulja Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le.

Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le: Inimesed, ärge valige Riigikokku saadikuid, kes seal ainult lällamas käivad
“Ma tahaksin südamelt ära öelda seda, et… Seoses valimistega inimesed valiksid saadikuid, kes… oleksid võimelised Riigikogus tööd tegema, mitte lihtsalt lällama, nagu suur osa neist seal harjunud on, ja nagu ka paljudest uutest kandideerijatest õhkub,” soovib armastatud laulja ning MTÜ Saagu Valgus looja Siiri Sisask inimestele enne valimisi südamele panna. Ohmygossip räägib Siiriga Eesti sotsiaalsüsteemist ning paljust muust.

Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le: Õnneks on Eestimaa niisugune paik, kus veel leidub kohti, kus looduses viibimise eest raha ei nõuta
“Mulle meeldib metsik loodus. Õnneks on Eestimaa niisugune paik, kus veel leidub kohti, kus looduses viibimise eest raha ei nõuta,” räägib laulja Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le.

Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le: Riigi nõrgemaid tuleks aidata
“Tegeleme praegu Saagu Valgus heategevusliku töö laiendamisega üle-Eestiliseks. Praeguseks oleme avatud kolmes Eestimaa paigas – Võrus, Järva-Jaanis ja Raplas, selle aasta lõpuks veel kolmes – Rae vallas, Paides ning Pärnus. Ka Tartus käivad ettevalmistused, ning Tallinnasse ilmselt laieneme ka,” räägib ühingu Saagu Valgus loonud Siiri Sisask Ohmygossip.ee’le.

 


Tags assigned to this article:
Siiri SisaskReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory