2014 FIFA World Cup: Horvaatia fännid mõnitavad Brasiilia ründetähte

Horvaatia jalgpallifännid postitasid Twitterisse pildi Brasiilia koondise ründajast Fredist koos Oscari auhinnaga, mille ta pälvis MMi avamängus oskusliku näitlemise eest, vahendab Delfi.

Jalgpalli MMi avamäng Brasiilia ja Horvaatia vahel lõppes väikese skandaaliga, sest brasiillaste teise värava puhul mängis peaosa jaapanlasest peakohtunik Yuichi Nishimura.

Nimelt andis kohtunik 20 minutit enne lõpuvilet 1:1 viigiseisul Brasiiliale kaheldava penalti, kui Fred kukkus Dejan Lovreni kergest puutest.

Horvaatia kaotas eile Brasiiliale 1:3, kusjuures kodumeeskond pääses juhtima (2:1) just Fredi teenitud penaltist, mille realiseeris Neymar. Lõppseisu 3:1 vormistas Oscar 89. minutil.

Vaata ka:
2014 FIFA World Cup: Neymar da Silva Santos Júnior viis Brasiilia MM-i avakohtumises võiduni